Hlava prázdná, kapsa vysypaná.

Také máte některé dny takový pocit, že nedostanete ze sebe kloudnou myšlenku, ani kdyby jste použili páčidlo, tak to mám několik týdnů, dokonce si říkám holka, no teda hóóólka to je nějaká nadsázka, nebo co se to vyklubává z toho horního konce co tomu někdo říká centrum rozumu, mě to prostě nefunguje a tak sem strčím pár fotek zahrádky a budu si fandit že si nikdo nevšimne že ani s těma ručičkama to není o nic lepší, foťák je starý lhář a že jsem to s tím entusiasmem nad pletím zahrádky přehnala, moc jsem toho nevyplela a teď se mám zase na co vymlouvat P R Š Í — P R Š Í— JEN SE LEJE KAM KONÍČKY POJEDEME………..

PIPINKA, JEŠTĚ V KVĚTNU.

VŠECHNO JE PŘEHÁZENÉ, A NIC S TÍM NEUDĚLÁM, TO TO JDE A ty duplicity !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vždyť to říkám, moji milí, že si toho zaplevelení, nikdo ani nevšimne, ale trošku mne mrzí že si nikdo nevšimne ani dvou nových stránek, a jsou tam již déle tak to mě trochu vrtá hlavou, a že ani Kelyš, tak to mě i trochu zaráží, začala jsem je dělat hlavně pro něj, protože žádného jiného milovníka tvrdé muziky nemám a takže si začínám myslet, že ty stránky vůbec nefungují.

PUCINKA V TOMŽ MĚSÍCI

PŘEMNOŽILO SE NÁM KAPRADÍ, MÁME TOTIŽ SAMIČKU I SAMEČKA.

SLUŠNÝ MUŠKÁTEK.  A MÉMU VŠEUMĚLOVI SE DAŘÍ PROTIKOZÍ PLOT, DOUFÁM,
ŽE V ZIMĚ STAROU PANÍ KOZU NENAPADNE DO TOHO KOPNOUT LEVOU ZADNÍ, dávám vám sem odkaz, to aby jste rozuměli tomu kozímu plotu: odkaz https://annapos.wordpress.com/2011/05/04/za-dobrotu-na-zebrotu/

 

 

 TAK VERBENA HYBRIDOVITÁ, ZAKRSLO NEOBVYKLÁ, SMĚR DOLŮ 

 

DSC00176  DSC00178

NĚKDY JE JAKO JÁ, ZKRÁTKA NETÝKAVKA.

PUCI, NEMYJ SE V TÉ VODĚ, JE NĚJAKÁ ŠPINAVÁ.

MODŘÍN JE STEJNĚ STARÝ JAKO MOJE MLADŠÍ.   

VŠIMĚTE SI TÉ ÚCHVATNÉ ORGANIZACE,

TĚCH DUPLIKÁTKŮ, TÉ KRÁSNĚ SPOŘÁDANÉ PRÁCE  

7 komentářů: „Hlava prázdná, kapsa vysypaná.

  1. Dnes vás přišlo hodně, moc vám všem děkuji, vidím že zahrádka je vděčné a nenáročné téma, mnoho let jsem se snažila aby zapadala do zdejší přírody, některé roky, těch kytek a práce bylo tolik, že jsem to přestala zvládat a teď, jak s manželem stárneme a ubíráme na kvantitě kytek to do té přírody začíná opravdu zapadat, myslím že s ní tak nějak srůstáme a nebude trvat dlouho a krásně do ní zapadneme, někdy mám pocit, že mě to kapradí roste i ve vlasech a za ušima.
    Mensagens Para Orkut
    Belas Mensagens Para Orkut

  2. Zahrádka je krásná! Také bych takovou chtěla, chybí mi… 😦 A k tomu „pocitu“. Mívám ho také. Je to nepříjemné. Ale na člověka to z ničeho nic vleze a už se ho nepustí!

  3. Tak tady je vidět, že jsi na té zahrádce často a hlavně ráda! Je totiž výstavní! Tam by se mi také líbilo, ale jen když neprší, já vím. A že máš někdy děravou hlavu? Tak z toho si nic nedělej, jsi úplně normální! Takových nás je!

  4. Nádherné fotky, překrásná zahrada…takhle si představuji ráj…Tak a ještě knihu a alespoň chvilku lenošit. Nikdo by mě nemusel 2x přemlouvat.

  5. Nejdriv musim pochvalit zahradu ,opravdu hezka tam by se krasne sedelo a popijelo kapucino .Plevel holt nekdy musi pockat vzdyt jsou i jine dulezite veci .

  6. Dobré ráno Anno. To nevadí, že je všechno přeházené, nakonec jsem se tím prokousal a je vidět opět další útulný kout, kde je lidem dobře.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s