SLADKÉ LŽI

Nepovažuji za pokrytectví, nemohu-li nebo nechci říci pravdu. Každý máme nějaké slabé místo v životě o kterém nemluvíme s každým, ale je třeba říci rovně, co se mě nelíbí zvláště  na blogu, jsou lidé které si na první pohled do jejich blogu oblíbíme, líbí se nám, rádi tam chodíme a rádi by jsme jim to dali najevo a chováme se při tom někdy jako blbci, chceme jim zalichotit a tím děláme něco co inteligentní člověk nesnáší, vyplkáme ze sebe nějakou tu nicneříkající frázi a je po dobrém dojmu a ten koho by jsme si vybrali a chtěli s ním diskutovat a mít přátelský kontakt, ztratí nejen zájem ale je znechucen, a já ztrácím někoho o koho jsem moc stála.
Potom je druhá forma blogování, a té už nerozumím vůbec, čtení a nečtení komentářů, podobajících se sobě jako vejce vejci, proč je tam vůbec píšeme, bez problému pochopím, když dělá někdo něco z komerčních důvodů, například student, chce si přivydělat, uzavře různé smlouvy na klikačky, dává na blog zajímavé věci, reklamy, aby měl co největší návštěvnost a posbírá nějaký ten dolárek na přilepšenou, čemu ale nerozumím absolutně, proč to někdo dělá zadarmo, snad aby podpořil už tak dost nás ožebračující společnosti ??? A nebo snad toužíme po nějakém vnitřním uspokojení z toho že náš graf stoupá k výšinám nadoblačným. 
Mám moc ráda blogery kteří dělají něco prospěšného a navíc i krásného, chtějí, třeba ukázat jak se mění naše České vesničky, města a památky k lepšímu, pomohou třeba s nějakými problémy s počítačem, ukazují co krásného umí udělat, nebo zajímavě či humorně vypráví o svém životě, nebo hezky píší s takovými bych si ráda popovídala, nemyslím takové to písnutí, jak to říkají mladí, ale opravdu si poklábosit, mám ale pocit, že kvůli sladkým lžím na to jaksi není čas.   

Obrázky - Kvĕtiny : 3

A pokud by jste nechtěli písnout nějakou tu sladkou lež, tak si alespoň poslechněte tenhle severočeský hit a úžasné video o mezilidských vztazích, doufám že se zasmějete, tak jako já. Moc o tom co tady píši nepřemýšlejte, minule jsem vám to přece říkala, že tam nahoru, kde má rozum sídlo  to mám daleko, a hezky si užijte víkend.


Ještě něco pěkného pro zábavu : http://www.mojevideo.sk/video/a6ca/3d_projekcia_na_vode.html

http://www.mojevideo.sk/video/b4ac/premietanie_v_4d.html

19 komentářů: „SLADKÉ LŽI

 1. Máš pravdu, Aničko. Občas mám špatné svědomí, že nestíhám odepisovat na komentáře, mám tu denně 3 své děti a 1-2 děti z ulice a na komentáře nemám čas…a když už, tak spěchám a asi je to jen rychlé vyplknutí něčeho… občas mě mrzí, že u toho člověk nemá čas zapojit i srdce. Mám ráda Tvůj blog a Tvé názory a i když komentáře často nepíšu, přesto Tě čtu.

  Nemůžeš milá, drahá Amelie, to co se napíše na blogu, brát osobně, je to jen článek, ty děláš soukromý blog o svém životě, já píši všeobecné věci a to je něco jiného, vyjádřit se k osobní věci, nebo k názoru. Děkuji ze srdce za komentář Anna
  Obrázky a citáty na profil

 2. Nj, to máte těžký. Ne vždy se hodí na neznámém území, neznámému člověku a v neznámé společnosti říct něco jiného, než takové to „pochvalné zamručení“, když se Vám tam něco líbí a nemusí to proto být hned lež. :mrgreen:

  1. Devadesát procent nás je neznámých v neznámé společnosti, a já jsem tady proto abych se seznámila a poznala nové hodné lidi, doufám že právě teď jsem zase jednoho našla. zdraví Anna

 3. Tedy Aničko, dnes jsi bodovala na druhou. Písničku jsem si poslechla a zasmála se, náhodou to bylo vtipné a bohužel, v mnohém i pravdivé. Sekání a řezání dřeva – to nemá komentář, to snad nemůže být pravda, jen nahraný, protože jinak …. nevím. A z čeho si děláš hlavu? Že nepíšeš dost dobré komentáře? U tebe člověk vždycky vidí, že se nad vším zamýšlíš, což je na jednu stranu dobře, ale na druhou stranu si děláš opravdu zbytečné starosti a problémy. Pokud někoho máme rádi, tak takového jaký je, nebo ne? A to je tvůj případ, tak nic nerozebírej, my k tobě budeme stejně všichni chodit dál. A rádi.

  1. Moc děkuji Libuško za podporu a jsem ti vděčná za souhlasné povzbuzení, jsem toho názoru že je lépe mít méně přátel dobrých, kteří opravdu ten čas dají a přijímají se zájmem, a ty všechny ráda vždy přijímám a jsem šťastná, pokud píší a já v rámci svých sil se snažím jim odpovědět s přátelskou náklonností, přeji hezký nedělní večer.
   Obrázky a citáty na profil

 4. Dlouho jsem se tak nenasmál, jak vysvětloval, že panel a sklo nehoří. Ta jeho logika je odzbrojující. A jak dělal ty třísky… nohy na boso. Jenže je v tom i kus tragikomiky. Nutí to k zamyšlení.

  odpověď: Když jsem bydlela v paneláku a netopili když měli, často mě napadlo, co by kdyby, nějaké boží dopuštění, a ten chlapec to vyřešil úžasně.

 5. Bílou Škodu 120 M jsme měli spoustu let a byli jsme s ní spokojeni…:-) 🙂
  p.s. děkuji za tu čest být v seznamu oblíbených, s radostí oplatím

  ONA TA PÍSNIČKA CO JE POD NÍ NENÍ SLYŠET ?

 6. Bonjour mon amie ANNA

  Etant donné une acalmie je te propose
  une tite balade sur mon cheval pliéééééééé

  Comme tu peux le voir nous serons surveillés
  par ma Louve mdrrrrr

  bisous tendresse

  calinous de Laika

  ton amie Martine

  merci Anna pour ce billet et les vidéos
  ai fait nouveau billet pour anniversaire Laika

 7. Anna, mozno vobec ani nejde o sladke lzi, tak ako si ich nazvala……mozno ide o uplne iny vnem a pocit…..jednu a tu samu vec resp. situaciu moze kazdy vnimat uplne inak….
  prajem pekny vikend a nam vsetkym trocha slniecka
  Eva

  1. Máš zajisté pravdu, pocity……….. Jsou ošemetná věc, někdy čteme a píšeme bez vnímavosti a když si to po čase přečteme znovu, cítíme to úplně jinak, a k tomu ještě každý jinak, někdy se stane že někomu napíši a reakce je úplně jiná nežli jsem čekala a potom se zarazím a přemýšlím o tom proč se stalo, že jsme si neporozuměli a někdy stačí čárka ve větě a smysl je jiný a jinak pochopený, Děkuji Evo

 8. Teď jsi mě Aničko rozesmála, dostalo mě tvoje – vyplkáme nicneříkající frázi. Někdy asi vypadne takový nějaký nicneříkající nesmysl i ze mě. A to hlavně v případě, kdy mi přijde na blog, větička ve stylu – Máš hezu blog. Jsem zvyklá návštěvy oplácet a když se pak ocitnu na takovém růžovém blogu, plném zpěváků a mladých hereček, které neznám, nezbývá nic jináho, než něco vyplkat. 😀
  Měj hezký den, u nás opět prší a je zataženo, ale u tebe jsem si zvedla náladu! A to není lež. 😉

  1. Tak , zrovna tebe se ta kritika absolutně netýká a tvůj blog miluji pro tvé krásné obrázky, ona se vlastně netýká velkého množství lidí, kterým fandím za jejích dary co přináší lidem radost.
   Dám ti sem odkaz, na konci jsou komentáře k videu, komentáře které jsem zkopírovala, publikovala a žasla jak také může vypadat rozhovor.
   odkaz :https://annapos.wordpress.com/2011/07/17/hory-krusne/

 9. Chudak Chomutov vzdyt to tam az tak hrozne nesmrdi ale v Chanove maji urcite lepsi vetrani,pekne jsem se zasmala jak se jmenuje ta skupina ? Sladke lzi co na to rict asi to obcas delame vsichni.

  1. Ono tam Ello asi nejde o smrádek fyzický, ale politický, bohužel na video jsem narazila náhodně, hledala jsem jestli nemají víc písniček, ale nenašla, je tam podobná skupina, ale nejsou nestranní, napadají jen cikány a to mě vadí. To víš to jsou takové ty České politické nuance a jsou srozumitelné pokud sleduješ v Austrálii naše správy, já myslím že ano, protože máš přehled, náš strýček co žil v Chicago, bohužel, již nežije, když přijel měl lepší přehled jak se tady žije nežli my.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s