MODRÉ NEBE

DNES VSTÁVALA JSEM BRZIČKO, BYLO SLUNÍČKO
Spát se mě nechtělo sluníčko vábilo, vyžeň i čeládku, jen žádnou nemám, tak sama dělám, slunce dnes svítí, je třeba plíti zahrádku celou zpívám si helou. Plevelu všude na koše bude, tak hezký den a já jdu ven.

l5

odkaz: České středohoří :https://skydrive.live.com/?cid=d85a5621ed43d02b&sc=photos#cid=D85A5621ED43D02B&id=D85A5621ED43D02B%211966&sc=photos

20 komentářů: „MODRÉ NEBE

 1. U nás bylo celkem dobře až do včerejška. Dnes odpoledne najednou párkrát zahřmělo a bez varování začalo pršet. Tak nevím, jak je to dnes u vás „za kopcem“? Ale možná ti zase zbude jen ten počítač. Ale proč ne, občas taky dobrý, že?

  1. Pršelo Libuško celou noc, a dnes odpoledne lilo jako z konve, a ano pomalu nestíhám odepisovat, ještě mám třicet neotevřených správ a za chvilku je večer, jsem tak unavená z toho počasí, že bych šla nejraději spát a spala do rána.

 2. Krásná sluníčková báseň a ještě krásnější fotka, opravdu nádherný výhled do kraje.
  Mně připadá, že léto bylo v květnu a červnu, jako by se posouvaly doby. Celé je to nějaké zmatené. Trocha ochlazení mi po té vlně veder nevadí, ale zase – trvá to moc dlouho, a záplavy v některých oblastech jsou pro místní lidi katastrofální.
  Mimo téma – nechala jsem ti u sebe odpověď na tvůj poslední komentář – u 1984. Tvůj komentář mě zaujal a dost jsem nad ním přemýšlela.

  Fantasy

 3. kikou mon amie ANNA
  belle journée du jeudi en criant bien fort

  mdrrrrrr ( malgré la pluie que nous connaissons )
  pour le moment petit répit … hier balade avec Laika suis rentrée
  trempée mais il parait que c’est bon pour les cheveux pliéeeeee

  bisous doux

  calinous de ma Louve

  ton amie martine

 4. U nás bylo Aničko, krásně v úterý a ve středu, dnes už se to kaboní i když je docela teplo. Zjišťuji, že už mi to pokaňhané léto nějak přestává vadit. Koupání a slunění, jsem pro letošek odepsala a tak mi stačí, když neleje a můžu ven. Dnes je čtvrtek, to už máš jistě zahrádku vypletou, ale mám obavu, že zaprší a plevel poroste vesele dál. Je to asi nikdy nekončící práce. Vybrala jsi pro nás moc krásný obrázek. Díky! 😀

  1. Je to složité Jarko, člověk nemá chválit dne před večerem, neb člověk míní pánbůh mění, přijela nečekaná návštěva, práce jsem moc nenadělala alespoň jsem se potěšila a celou noc a dnes od rána lije jako z konve a tak mohu sedět u počítače a konečně vás všechny pozdravit.

 5. Vždy se nemůžu zorientovat, nežli si uvědomím že píšeš z Austrálie, a když to obrátím………….. tak na to že je léto je tady dost zima A udělali jsme z korespondence dobrý humor.

 6. Krásná fotka. U nás je po dlouhé době nádherně. Dnešní odpoledne tedy můžeme strávit na zahradě. Díky Bohu. Už mi to chybělo. Hezký den, Aničko.

  1. Milá Amelie, dělám ty odkazy s fotkami pro tebe, je jich víc ze středohoří, vlastně všechny co z toho kraje, kde jsem se narodila mám. Jsem ráda, že Jeníček může ven.

 7. Anka, krásny výhľad a skvelý optimistický náhľad na svet…… nech Ti dlho, dlho vydrží….. a ešte trocha slniečka k tomu
  Eva

 8. Bonjour ma chère ANNA

  c’est avec divers

  que je te souhaite une belle journée du mardi

  avec toute ma tendresse

  et calinous de Laika

  ton amie martine

  1. Merci pour vos commentaires, je suis heureux d’avoir peu de temps sur les connexions Internet, je m’excuse et je vous embrasse et Laika

 9. Božinku…….to je autentický výhľad ?krása, krása….. a keď ešte aj slniečko svieti…. želám Ti Anka, aby bol celý deň taký optimistický a veselý ako teraz za ránka
  Mám trochu zpoždění, doháním co jsem zanedbala za deště seděním u počítače, přeji také takovou radost zě sluníčka a z práce, jakou mám v tyto dny není to každodenní samozřejmost, mám i špatné dny.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s