Hudba


Kdysi za mého mladšího já, byl tento film udělaný tak sugestivně, na tu dobu, a tak silně protestující proti válce a násilí v lidské mysli, že jsem na něj po dobu, nevím to přesně, ale mám pocit, že je to dvacet roků, nezapomněla a zůstal ve mě jako memento. ZEĎ kterou si stavíme v sobě, proti lidství, proti lásce, proti všemu co je na světě krásné, ty zdi jsou tady neustále , vždy příjde takový nějaký velký vůdce, většinou sadistický psychopat a lidé jdou jako stádo dobytka za ním, jen se mění doby, symboly, uniformy, A zase se to začíná dít, a lidé si neuvědomují komu zase dávají za pravdu, a za kým a kam jdou.

Kdo tento film neviděl, a nebo dlouho neviděl, vězte , že je nadčasový.

 : Wikipedie
: Pink Floyd

 


 

Wikipedie Odkaz : http://cs.wikipedia.org/wiki/Pink_Floyd

Johnny Mathis 

Dlouho jsem hudbu, ani neposlouchala, ani o ní nic nepublikovala, je to zřejmě tím že mám absolutní hluch a hudba je promne pocitová záležitost, samozřejmě ji miluji, ale musím na ni mít náladu a hudbu si potom vyberu podle toho, jaká má nálada právě je a dnes se mě nechce, ani přemýšlet, ani moc psát, jen si tak něco hezkého najdu a pustím. i vám.
A to Johnny Mathise
 mhttp://youtu.be/US93t70niZw
 


Udělám vám v tom malý galimatiáš

KAREL BYL JE A BUDE. 
Člověkem, jehož si velice vážím, 
Jsou písničky, ze kterých až po revoluci, té takzvané sametové, vám běhá mráz po zádech, ne z nich samých to ne , ale podíváte-li se do očí a tváře a uvidíte tu radost, to nehrané a nefalešné štěstí, tu pravdivost pohledu, nemůžete ho nemít rádi, ty oči nelžou, může na něho házet špínu kdo a jak chce, pro mne vždy bude bojovníkem za mě, za moje ideály, za moje sebevědomí, které jsme tak často ztráceli, už jako mladí, lezli jsme do stínu a potichu si zpívali s Karlem Krylem, v koutku se za sebe styděli a stydím se dodnes, nic není lepší Karle. 

Dívejte se dobře, dívejte se i do tváří lidí, všech těch lidí, jejich radost a naděje, kde je ? 


Mám ráda muziku, nemohu říci že vyhrazeně určitou, někdy je to ta a někdy zase ona, podle toho jakou mám momentálně náladu, musím však říci, že na špatnou nemám náladu nikdy. Tady se budu snažit o to abych sem dala písničky a muziku, kterou jsme si zpívali při ohni, kytaře, a s dobrou partou my před mnoha lety, zpívali si ji naše děti a i naše vnučata, když byli dětmi, možná ještě puberťáky, to až dnes ofrňují nad ní nosy, ale nebojte se oni také dospějí a rádi si vzpomenou co s babičkou a dědou zpívali u ohně.

Úplně cítím kouř z táboráku a pod celtou mi po zádech leze studená mlha!   00EK051huS1

cooltext956628873

ROY O.

http://www.youtube.com/user/RoyOrbison

7 komentářů: „Hudba

    1. Z pewnością daje wiele lepiej rozumiał po polsku. Dziękuję za komentarz do bardzo starego tematu, nie było wiele rzeczy niejest funkcne. Byłem zadowolony. Anną

  1. Hlavně si všímám, jak nikoho ta stará muzika již nezajímá, jak stárneme a jak videa postupně mizí, čím dál tím rychleji, za všechno se musí a bude platit, tak si svobodný internet užívejte,

    D O K U D T O J E Š T Ě J D E !!!!!!

  2. Páni, Pink Floyd a Zeď, nádhera nádher, Karel Kryl mé mládí, Greenhorns a Rangers, mé mládí s kytarou u táboráků, Johny Matis, James Last oblíbené melodie….Beatles už jen z dokumentů ale taky můžu….

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s