Největší nepřítel:


Víte kdo to je ? Já ano nadáváme na to my všichni, nadávají politici, i děti o prázdninách, mladí jsou nespokojení, když je jiné nežli si zrovna naplánovali, staří říkají je to koleno zatracené spojeno s tlakovou níží nad Islandem. Úhlavní nepřítel České ekonomiky je prostě a jednoduše jaro, léto podzim a zima, je-li velké horko nadáváme, ať se probůh ochladí, prší-li, nadáváme, bude už konečně hezky nebo nás to tady zatopí, je-li málo sněhu nadávají mladí, je-li ho hodně tak hudrují staří. Angličan je pověstný tím že každý jeho rozhovor začíná bonmotem o čem, no přece o počasí, nikdy nejsme spokojeni se situací které právě nastala, nejsme vděční, jak říká paní Pavlovská za každé nové ráno.

Je vám chladno ??? 

  PODÍVEJTE SE DO PORTUGALSKA JE TAM KRÁSNĚ TEPLO 

PŘEJI KRÁSNÝ VÍKEND VŠEM 

http://www.flickr.com/photos/vitor107/sets/

normal_2603

14 komentářů: „Největší nepřítel:

 1. S tím počasím to tak je, bohužel, každý má rád něco jiného, nejde se zavděčit všem. I když mi to nedá říct, že dřív bylo v létě teplo a v zimě zima. To se teď rozhodně vždy nepodaří.
  Jo a docela by mne zajímalo, co těm „opilým“ zvířatům se asi honilo v hlavně. Jestli vůbec něco.

  1. Kdysi jsem viděla dokument o tomto ovoci, jak svorně leží opilý lev masožrout vedle opičky, a mají k sobě vztah láskyplný a tak když jsem toto video našla neváhala jsem ho použít pro pobavení, víc nevím a také mě to pobavilo.

 2. Bon Samedi pluvieux mon amie Anna

  Envie de repartir sous la couette 🙂

  Ce soir

  tu viens ?? sourire

  bisous tendresse

  calinous de Laika

  ton amie Martine ( Océane )

 3. 😆 Zrovínka dneska ráno jsme si doma říkali úplně totéž, že se nám vlastně nikdy nelíbí, to počasí, co zrovna je… 😉

  1. Moc ráda bych vám odpověděla nějak vtipně, ale musela bych někde něco opsat, neb mě žádné humorné povídání nenapadá, u vás na blogu se dost bavím a nemám vám to jak oplatit, natož u vás kazit atmosféru legrace svými babskými tlachy. tak alespoň nějakou umělou legraci.
   JAK SE ZVÍŘÁTKA TAKÉ UMÍ NAMÁZNOUT, ODKAZ :

   1. 😆 Dobrýýý! Chuďata žvížata! Když se opije člověk, ví proč je mu blbě, zvíře si to asi do souvislosti se zkvašenou sváčou nedá a pak se nemůže dopočítat vlastních končetin. 😀

 4. Monohokrát vám všem děkuji za reakce na můj sarkasmus, to že nebýváme většinou spokojeni s tou situací, která právě nastala, svědčí o širších souvislostech, nejvíce se blíží té mé všeobecné pravdě Břetislav, člověk tedy i já, vy, oni, cítící nějakou nespokojenost, sama se sebou většinou toto projeví nespokojeností s tím co nemůže změnit a co je dáno, naši předci by řekli bůh dal, bůh vzal, ať by to bylo cokoliv, jenže doba kdy bůh vzal to maličko, co člověk měl, je dávno pryč a my dnes lpíme na věcech, protože máme o něco více, nežli naši předci, považujeme to za smysl života, okolnosti se však vyvíjejí směrem, aby člověk pochopil že prach jsi a v prach se obrátíš, není to jen výrok z bible, je to pravda věčná a nepopiratelná, ať říká kdo chce cokoliv, říkejme tomu třeba „PŘÍRODA“, NÁM JEN DOKAZUJE ŽE NĚCO DĚLÁME ŠPATNĚ A ŽÁDÁ NÁPRAVU.

 5. Ano. Břetislav má pravdu…
  Ale ty také. Počasí je nám nepřítelem, avšak právě proto, že jsme si ho z něj udělali. Pokaždé se dá totiž na všem najít něco, co se nám nelíbí…

 6. Krásná fotografie lučních květů. Kytice z lučních květů je pro mě nejkrásnější kyticí, ale bohužel, lze ji získat už jen málokde …

  1. V TÉ FOTCE,JEŠTĚ CHYBÍ MODRÉ ZVONKY, TY LETOS VYKVETLY DŘÍVE, kytička natrhaná u nás na louce vydrží ve váze dva týdny, přijeď si natrhat.

 7. Pří čtení prvního řádku mě napadlo, že největším nepřítelem je člověk sobě sám, tak to tak i nechávám, ta ekonomika to jen doplňuje.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s