36 komentářů: „Jsem vítěz?

 1. Tak je pryč květem červen, červenec i srpen, skončily tropy a začal nový školní rok a Anička pořád nikde. Už si dělám starosti, co s tebou je…

 2. Ahoj Aničko, přeji ti hezký letní den. Doufám, že je u vás na horách trochu dýchatelněji než u nás, v nižších polohách. Sucho je veliké a pařáky jsou k nevydržení. Tak se opatruj a dej o sobě vědět! 🙂

 3. Že by se ti Aničko, ten počítač pokazil nadobro?
  Doufám, že jste s manželem oba v pohodě a užíváte si nejen kvetoucí zimní zahrady bez molic, ale té zahrady venkovní. 🙂

 4. Aničko, stále koukám a nic nevidím. Tedy tebe ne a chybíš mi. Jsi v pořádku? Doufám, že stávkuje jen počítač a přeji hezký víkend.

 5. Aničko, nějak ses odmlčela, doufám, že je všchno v pořádku a že jsi zdráva, ty i tvůj manžel. Pokud ano, přeji hezký den, pokud ne, přeji zlepšení.

 6. Nádherné, jako z knihy zahradní architektury.
  Nám se čas o času zjevují v bytě moli a nemůžeme přijít na to, odkud se vzali.

 7. Tak nevím, nezmizel tu jeden článek?
  Ten poslední?
  Tedy ten, co byl napsán až po tomhle článku?
  Jinak, doufám, že ty mrchy jsou pořád v útlumu a že tvoje kytičky žijí zdravým kytičkovým životem.

 8. Tak co molice, Aničko? Opravdu jsi je zlikvidovala? Doufám, že ano! 🙂
  Zdravím a přeji příjemné dny. U vás je asi opravdu příjemně, ve městě je to horší, jsem uvařená!!! 😦

 9. Aničko, doufám,že se zatím ty potvůrky znovu neobjevily, že jsou kytky zdravé a pěkně kvetou, že vám brambůrky chutnaly a zítra budete mít hezký den. Možná se ti to bude zdát jako jalové přání, ale mám dojem, že těch hezkých dnů bude ubývat. Takže, užívejme si je, dokud jsou.

 10. Všem vám moc a moc děkuji za komentáře a paní Intuici zvlášť, neb pochválila moji pracovitost a to je opravdu to, co pošimrá ego každému, i když já již nepracuji, práce je to, za co dostáváme plat a já se jen bavím a také musím podotknout, že bez svého milovaného muže, bych čehokoliv z toho, nebyla schopna, on je moje pravá i levá ruka a já ho za to miluji.
  Také se omlouvám, nejen proto, že ta moje potvora počítač mě zlobí, dokonce si ho ajťák musel odvézt a tak návštěvy u vás nedoženu…..navíc asi odjedu, necítím se kdo ví jak a mě samotné seneudělalo zrovna cha ach dobře. Přeji krásnou neděli těm, kdo popřípadě najdou ke mě cestu, dnes to bylo ? sto ? lidí, celý týden téměř nikdo?

 11. Máš pohádkovou zimní zahradu, Aničko. Já kytky pěstovat neumím, vlastně ani nemám kde. V podkroví na to nejsou podmínky.
  Doufám, že jsi nad molicí zvítězila s konečnou platností! 😉
  Přeji krásné dny, u nás před chvílí vykouklo sluníčko. ☼

 12. Tedy to je nádhera! Opravdu se mi to moc moc moc líbí! Jsi šikovná a pracovitá! Pěkný pohodový, i když chladnější týden přeji. 🙂

 13. Svedla jsi boj a já držím palce, aby byl opravdu vítěžný. To jsou hrozní prevíti, tyhle molice! A kytek máš, až oko jásá a srdce plesá. Spousta práce, ale pak za odměnu spousta krásy.
  Nové brambůrky? Jen si pochutnej, i s mužem, nové brambory mají vážně tu nejlepší chuť a stačí jen tak s máslem a solí, nebo k tomu květák, vynikající! Dobré pochutnání přeji!

  1. Jo brambůrky, zjara jsem radila a vyzkoušela, máme dvacet arů, (letos jsme ubrali) a dvacet raných brambor, jsem v lednu dala do květníků a s balem je potom vysadila na pole k ostatním, nové brambory dříve, nežli z Itálie……
   Měli jsme dnes, s krůtí roládou. Děkuji za přání, nezbylo, bylo nás na to moc, byl svátek letnic.

 14. Aničko, to je krása! To musí dát práce, starat se o tolik nádherných kytiček! A vidím, že ti to jde moc hezky. Seděti v takové krásné „přírodě“, to musí být super zážitek.

  1. Zatím jsme si moc neposeděli, kus pole, zahrada, padal nám komín na hlavu a tedy, ta zatracená molice, ještě vyplít zahrádku tady u domu, P A K, si snad konečně sedneme a někdy příště, vám ukážu přední, studený skleník a terasu.

 15. Děkuji děvčata, za podporu i pochvalu a to jste neviděly ty brambory, zítra budeme mít ty první, maličké k obědu, dušené na másle a s koprem, je mám nejraději.

 16. Aničko, tu zimní zahradu ti upřímně závidím. Mít něco takového v bytě, tak si připadám jako v pohádce, nebo někde na zámku. 😉 Moc držím pěsti, aby už se ta molice molicovatá nevrátila a mohla sis užívat posezení mezi tou kvetoucí krásou. 🙂

 17. Tak si Aničko, zvítězila nad molicemi, to je hlavní 🙂 Krásně Ti to kvete, zimní zahrada je príma věc, taky by se mi líbila 🙂 Přeju Ti aby už se ty mršky nevrátily a krásný víkend 😉

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s