SVĚT SE ZBLÁZNIL?

MÁM TEN DOJEM !!!
Stres ? Vzájemná neúcta ? Netolerance ? Co se stane v lidské hlavě, když vezme do rukou zbraň a jde střílet lidi jako zvíře, jako nespoutaný živel, protože říci zvíře je neadekvátní, to totiž nezabíjí z emotivního důvodu, to pouze uspokojí své potřeby? Co se děje s lidmi, proti kterým se dnes bouří i příroda, bouří se proto, že je jejich jednání neúnosné? Zamysleme se, kde se nejvíce dějí tyto případy, kdy člověk a příroda selžou, záplavy, tornáda, extrémní sucha, ničící požáry a přírodní katastrofy? Je to důsledek selhání člověka na této planetě? Na co se člověk připravuje? Jsou to extrémní dohady a teorie o kterých si lidé stále ještě myslí že jsou to nepodložené fámy ? Na co se připravuje jedna z „nejvyspělejších“ zemí světa ?Údajná organisace pro řešení přírodních katastrof ? Již jsem naznačila toto téma v jednom svém článku, proč se lidé zabývají svými žabomyšími problémečky, když svět spěje kamsi odkud návrat, bude-li vůbec možný, bude těžký, budou lidé trpně čekat jak se věci vyvinou? Hodně se diskutuje na toto téma, je zamlžováno, lži a dezorientační kampaně jsou dlouhou dobu tématy dne ve světě, diskuse jsou celosvětové a velice bouřlivé.


Mnohokrát v historii na naší zemi v srdci Evropy záleželo rozhodnutí, jak bude svět vypadat, například před druhou světovou válkou se naše země nevzepřela proti hrozícímu zlu, a po mnoho let nesla důsledky své benevolence, mlčíme zase v mnoha aspektech a zlobíme se když se mluví o Českém kuchyňkování. Dnes již sebe vzdálenější místo na světě je za našimi dveřmi, vše o čem si myslíme, že je to daleko, se nás bytostně týká a každodenně to budeme pociťovat v ekonomických i mezilidských důsledcích, naše sebestřednost a nezájem o svět, sociální a citové souvislosti, nedostatek vzájemného vcítění se, do problémů lidí, nejen kolem sebe, dělá z lidí sobce. Nedostatek víry a mezilidské lásky v naší zemi, je již odsuzován v mnoha zemích Evropy. Dejme si pozor, svoboda není anarchie, přestaňme myslet jen na sebe.
odkaz : http://topconspiracy.wordpress.com/2012/07/16/ceka-nas-stanne-pravo/

10 komentářů: „SVĚT SE ZBLÁZNIL?

 1. Bon début de semaine mon amie Anna,

  Désolée pour mon absence article, entre la dial maman et
  enfin l’arrivée du ☺☺ soleil ☺ ☺
  j’essaie d’en profiter sourire

  bisous tendresse

  gros poutoux de laika et calinous de mes chatounets

  j’espère que tu as passé de très bonnes vacances

 2. Wünsche dir einen schönen Tag ja die ganze Welt spielt verrückt wenn man das Fernsehen anschaltet nichts als Brutalle Sachen es ist schlimm wünsche dir eine Friedliche und Glückliche Woche Grüsse dich Herzlich Gidlinde

 3. Pravda je, že se asi opravdu celý svět zbláznil. Nikdo z nás s tím nemůže souhlasit, ale nic jiného zatím dělat nemůžeme, jen se někde ozývat a nenechat si na….t na hlavu. Manžel je vždy u zpráv celý bez sebe vzteky, bojím se, že ho jednou kvůli blbosti jiných klepne. A CO DÁL? NEVÍM.

  1. Moc tě zdravím Libuško, chci se snažit dohnat všechny zameškané články, nějak se mě to nedaří, nemohu se aklimatizovat na tu zimu tady, a nemyslím jen tu teplotní, napsala jsi mě v předprázdninovém článku o tom, že Italové mají asi pravdu, slunce má vliv na lidské chování. Získat Klid a nadhled je nutné, ale také si myslím, že je třeba užít všude, kde je to třeba, určitou asertivitu, neb na hlavu si děláme čím dále víc, a on to každý, kdo s naší zemí vede podivné kšefty a praktiky pozná, že nejsme pevní v kramflecích a zacházejí s naší zemí, až za krajní mez. Můj muž je mojím vzorem v tomto, jak ho v obchodě i na jiných místech, jen zahlédnou, nastane okamžitě rozruch, na ty jejich úchvatné slevy volá s nadhledem a humorem, Českou státní inspekci, a to by jsi koukala jak ty propadlé a přelepené šmejdy, závratnou rychlostí mizí z obchodu, chce to nepolevovat, dělat to neustále, když se to udělá jednou nemá to smysl. Chce to dělat všude a vždy, s úsměvem a každodenně. Velice jsem se bavila, když jsem četla o kauze přihlašování aut na úřadech, když se podíváš na monitory jejich počítačů a každý druhý tam má internet, nebo kartičky, nemůže nic fungovat !!! Mohla jsi si něco podobného dovolit ty ve svém pracovním životě ?

 4. Nerozumím tomu. Co je to za budovy na těch videjích. O jakých fámách je řeč?
  V předešlém článku píšeš, že chceš zůstat naladěná na negativní notu, to nedokážu, vždycky u mě zas a znovu vítězí optimizmus. Ukazuješ na přírodní katastrofy a špatné jednání lidí a máš pravdu, je toho ve světě moc až se vlasy ježí a naskakuje husí kůže, ale máš recept na změnu? V čem ta změna spočívá? Můj manžel, když ho rozlobí politika, by nejraději vzal kulomet do ruky a všechny postřílel, ale toto přece nemůže rozumný člověk chtít? Nasilí a zloba, budou vždycky plodit jen další násilí a ještě větší zlobu. 😦

  1. Moc tě zdravím Jaruško.
   Ani já některým těmto věcem tak docela nerozumím, ono je docela těžké najít informace u kterých by se člověk mohl spolehnout na stoprocentní důvěryhodnost. Odkaz na konci článku je na zdroj? Snad důvěryhodný i tak je to odkaz v odkazu? Je tam i další článek o organisaci FEMA, KTERÁ SE ZŘEJMĚ PŘIPRAVUJE NA MASOVÉ VYMÍRÁNÍ LIDSTVA (a TO na videích, jsou údajně nově budovaná masová pohřebiště a koncentrační tábory, po celých spojených státech a i jinde ve světě), JAKOU FORMOU JE OTÁZKOU? Má to milionovou sledovanost a debaty bouřlivé, jak říkáš nemám také ráda agresivní jednání lidí, kdo ale zlu neodporuje, ten ho podporuje, a jak říká Jiří, lidé by se měli zamyslet nad tím, kam svět směřuje, a jestli by se nemělo dělat něco co by pozitivně zvrátilo vývoj.

 5. Slogan na sobotu.
  Jedno z našich krásných Českých přísloví říká : CO SI ZASYJEŠ TO SKLIDÍŠ.
  nebo : JAK SI USTELEŠ TAK SI LEHNEŠ.
  Obrázky Animace

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s