Řeč se mluví a voda teče

No jo no, je to tak.
O důležitosti řečí a příspěvků na síti, mám stále větší pochybnosti.
Chudák Google, ten aby se z toho množství informací, nedůležitých a nezajímavých, zcvokl a také, mě dost často připadá, že již se stalo.

Tedy, také ty inovace u nás, na Wordpresu, ne že by se něco vylepšilo, spíše se to komplikuje, nepřehlednost v komentářích, nutící si kliknou i když nechci, je tedy vychytralá, dříve mně vadilo že nikdo přímo na stránku nechodí a moje grafická práce je k prdu a dávno jsem toho chtěla nechat již proto, že se tím nikdo neobtěžuje zabývat, nikoho to nezajímá ani nepobaví. Ono ale nebaví a nezajímá, dnes již nic a nikoho. Kdybych se přetrhla a dala sem hodinky s vodotryskem, zájem klesl na nulu, tak na to kašlu a jdu spát. 

Nebo ještě ne, něco mám, tak to sem ještě naservíruji a uvidíme, snad se někdo chytí a klikne si, a kdyby náhodou, vás i napadlo něco k tomu dodat, třeba i vtipného……. sem s tím.

 

Témata určitého ražení, řadící se často k humoru nesnáším, obzvláště, šíří-li je žena, musím říci, že lidé považující podobné za humor, se mně přinejmenším eklují. Někdy se zasmějeme i vtipu trochu přisprostlému, některý je trefný i když na hraně, zasměji se i takovému, má-li inteligenci ale je tvrdý. Rozlišuji ale čemu a komu poskytnu své ucho, oko a když mě nad surovou hloupostí zabolí srdce, polituji ty jisté.   

Tento výřez jsem nazvala odporná ženská, za tím si stojím.


A pod tímto je člověk odvážný, soudný, se srdcem a rozumem na svém místě, Markéta Všelichová: MĚSTO DUCHŮ

a

Pokud se vám líbilo, tak si klikněte, nebo blikněte a zapomeňte. 

 

34 komentářů: „Řeč se mluví a voda teče

   1. Bliknutí je z filmu Muži v černém, jestli se nepletu, šikovný vynález.
    U mě pořád vede kočka na Měsíci, protože je to vtipná hříčka.
    Ještě jednou jsem se podívala na ten vtip o srdci nebo co to mělo být – co to vlastně mělo být: To měla být opravdu vtipná upoutávka, nebo svérázný způsob prezentace receptu nebo nějaký supermorbidní smysl autorky pro černý humor? Smysl pro černý humor mám a někdy mi připadají k uchechtnutí i vtípky dost drsné (páč jsou vtipně podané), ale tohle bylo divné. Divná kombinace.
    Ale jinak když jsem znovu projela ty vtípky, ještě mě pobavil fór o tom psovi. Zajímavý byl průzkum o nedostatcích jiného světa. A protože mám ráda vizuální hrátky, líbil se mi i ten chlapík v bílém, s čírem a s doprovodem bílých slepiček.

  1. Nejde si na vás kliknout, nevím kdo jste ale zasmát se, nebyl můj prvoplán, spíše jste se měla zamyslet. děkuji za návštěvu. Anna

 1. Pak, že nikdo nekliká a nečte! Vidíš, tu diskusi? No jo, ale asi ne přesně dle tvého gusta, ale vidíš, že jsi aspoň čtená. A Lúmen jsem v televizi viděla a přišlo mi to jméno nějak povědomé! Škoda, že se nedostala dál, držela jsem jí palečky.

  1. Představa je jedno a realita druhé, já ale píši pro WordPress. Pomalu a jistě lidé zjistí i tady Libuško, že pravda, tak, jak ji každý máme v sobě, je nejčistější možnost vzdoru proti tomu, co je slušným lidem cizí. Moje víra mně říká, odpusť a zapomeň ale zlo v mé hlavě stále pobuřuje a říká pranýřuj. A teď poraď, kde je ta hranice.

   Hodně zdraví Libuško.
   Se stářím se moříme
   to je totiž metla žití
   v mládí, o tom nevíme
   když nás pak ve stáří chytí
   hříchy mládí, na co, se to zlobíme?
   Vzdoušek jako Litvínovský?
   Co my trosky, dýchat tady musíme
   což to dávno nevíme
   tak tu žijem, život celý
   mládí, dávno ve pr..li
   smířit se s tím musíme.

 2. Tak jsem prohlédla článek a pročetla diskuzi a strávila nad obojím pěkné chvilky. Moc pěkný výběr jsi Aničko, sestavila. Ta zasněžená střecha je parádní, ale to i žena s krabicí (asi musela potrénovat, já bych šla jak připos…), kohouti jsou taky skvělí a u srdcí tuším pointu, že ať jsme jakékoliv barvy pleti, nebo vyznání, máme ho všichni stejné. Parádní byly i psané vtípky a tak na to koukám, že chválím a chválím a tím pádem si spolu moc nepokecáme. 🙂

  1. Tak zrovna tebe chci dost často ušetřit svých výlevů Jaruško. Proto, že ty poctivě chceš a vždycky pochopíš, kde v mém brebentění je pes zakopán a to je tím, že si důsledně ty souvislosti přečteš, tentokrát ale to tak není, neklikla jsi si přímo na obrázek, nepřečetla, a tím je pointa v háji a to je vlastně dobře, nemusíš vědět a vidět všechno, některé je lepší nevidět a nechápat. Tvoje teorie o srdcích je ta pravá, odpouštějící té
   „ dámě “ . Děkuji Jarko, chválit není co, vtipy vymysleli jiní.

   Některá tvá, rozumná obejití věci podstatné, jsou pro mě poučná v tom, že „ ČÍM VÍC SE DO H…A ŠŤOURÁ, TÍM VÍC SMRDÍ „.

   1. Ale jo, na ta srdce jsem si klikla a akorát se mi zvětšila tak, že se mi lépe přečetl ten recept i ten dodatek pod ním. Recept mě nebere (srdíčko vařit nehodlám) a dodatek o mozku a o nerespektování pisatelovy svobody vlastně taky ne. Stejně si v tom svém ponechám své rozumy. Když to vezmu do důsledku, tak ono je to šťourání do h…. vlastně zbytečné. Mám tu zkušenost, že diskutéři mají svou pravdu a většinou z ní nehodlají neustoupit.

    1. Mě ta kombinace receptu a obrázku přišla tak brutální a ještě ji dala do rubriky humor. Utřít ji tady, si nikdo nedovolí a jít přímo k ní, je to, co si myslíme obě, né? Já to zkusila, nepřej si to číst, já nemívám ve zvyku zrovna vulgárnosti, tam jsem měla chuť, souhlasných komentářů hodně, neprotestoval, kromě mě nikdo..

    2. …nehodlají neustoupit…. No to jsem napsala ptákovinu. Podle tvé odpovědi Aničko, vidím, že jsi pochopila, co jsem chtěla říct. Zato já dost dobře nepochopila, co vlastně tím receptem chtěla říct ona pisatelka.

 3. Některé vtipy jsou ze života a ne nadarmo se říká, že humor je koření života.
  Jen si tak říkám, že ta žena odnášející elektroniku, měla docela pevný krok. 😀

  1. Není humor jako humor paní Aleno a já vždycky od toho, jakž-takž pohodového dojdu až tam, kde to již nikdo z vás blogerů cz, ze zásady nekomentuje, (odbude frází). Již za komoušů, jsem měla raději ty fórky a vtipálky, co jsem se sice za břicho nepopadala, ale jejich humor seděl jako pr..l na hrnec. Dnes se satira již moc nenosí a já si zase začínám připadat jako tenkrát, jsem v menšině a stále tišeji si řvu…….. A PRD? Nikdo se nechytá, jsem v opozici, postavíme si zase ploty a budou nám vládnout fašounci a fickové. Ten, kdo udělal ten fór dole, to je moje krevní skupina. Všechno se časem urovná, valící lavina se pomaloučku zastaví, ale mlčící, nebo dokonce souhlasící s odpornostmi, se budou stydět. To ale já, již budu na „ VOLŠANECH “ ………. Ti co křičí, že vystoupí z EU a stane-li se, půjdou po žebrotě. Ono není koření jako koření, Moruga Scorpion, je smrtící.

   Tak vypadá velkohubá realita.

 4. Aničko, mně se taky líbil nejvíc ten první vtip se střechou a hlavně, že to tam dobře dopadlo. Jinak mne taky napadá, zda psát dále na blog či ne, jsou to jen řeči. Měj se pěkně.

  1. To víš děvče, že máš vždycky pravdu, proč nám ale to, co se pracně celý počítačový život učíme, zase přeorávají.
   TO MNĚ ŘEKNI ?
   A komu si mám postěžovat, když ne tobě, mám psát do Ameriky? Proto ten blog dělám, aby přišla Intuice a povykládala si se mnou, ne? I ty se měj pěkně a promiň, že na tebe nešišlám, říkám to nakvašeně, vzdor pozitivnímu myšlení, ne všechno co tady brebentím, se týká osobně tebe, nebo někoho z vás konkrétně. Na blogu se řeč mluví a voda teče a já osobní vztahy, ani rodinný podnik s nikým nemám.
   A s náma, bábama v letech, to není žádná sranda? A jak dnes píše „nesentimentální Ann Tai… Jsem po brouzdání na buzzfeedu, kde je půlka uživatelů z hnutí: Máme právo se urazit každým prdem

   1. Počítačové a internetové novoty mi taky vadí. většinou jsou totiž k horšímu a ne ke zjednodušení. Nemusíš na mne šišlat. Asi mne máš zafixovanou jako vzor pozitivního myšlení, ale neboj, jsem normální a taky mi občas něco vadí. Ne, že bych bouchla do stolu, ale spíše mne leccos zužuje. Vadí mi věci, které nejsou dobré a nemám pražádný vliv na jejich změnu. A jinak, sranda je s každým, kdo má alespoň trochu nadhled. A nezáleží na věku. Však je známé – mladý – brblal a náfuka a starý – kopec dobré nálady. Je to jedinec od jedince. Akorát naštvávací náladou tím nikomu neprospěju. Měj se pohodově, ale opravdu, ne, že Ti to jen přikážu. 🙂

    1. Tož, to zaplať BUH.

     Ještě že mně alespoň někdo vyhoví, když si dupnu. Tram ta da dá. Jenom jestli to není tím, že jsi vraceč a přišla jsi vrátit komentář?
     Ale i tak, zaplať BUH. Za vraceče, jinak by tu nebyla ani noha a já se učím rychle, sice již pět let, ale konečně něco umím, já na bráchu, brácha na mě.

     1. Když myslíš, že jsem vraceč, tak si to mysli. Já sem jdu, neboť tuším, že jsi u PC a že bys mohla odpovědět na to, co jsem napsala. Zajímalo mne to. Ale Ty si mysli, co chceš. Nedělám věci, že by se měly dělat, z toho už jsem vyrostla. Dělám věci, že chci.

      1. „ A TAK TO MA BYT „, říká Pepa Dvořák v Černých baronech. Potom se tedy zastřelí, já ne, mám se ráda, i kdyby nikdo nepřišel?
       Máš pravdu, dneska na tom sedím, jde o mnoho a tak tu politickou situaci, jako zuřivý reportér hlídám a moc se bojím. To, co vidím, o strach je.
       Milá Intuice, přála bych si, aby i nadále, jsme my všichni, mohli dělat jako dosud, to co chceme a jen, když chceme.

        1. Milá Intuice, dát někomu zapravdu, sice také není diskuse ale buď si… Prý již jeblo pro prachy i obyčejným Číňanům? Řepka místo rýže a pak se div Čecháčkům, že se bojí o své jisté……

         TAK, toto je právě ta chyba v myšlení lidí !!! Na nás to (ne)závisí? To je špatné slovo, jenom na nás záleží. Závisí je od slova závislost, proč my musíme stále být na někom a něčem závislí, i v tak velkém společenství, jako je unie, máme jistá práva, svobodu nehýkat s davem rozvracečů a vidět jasně.
         Prvně v novodobé historii nejsme pod diktátem a je to jen na nás. A rozhodneme-li se pro ne, svět jen řekne, „ opustíš-li mě nezahynu, opustíš-li mě zahyneš “ A při naší lenosti, tendenci k balkánským sklonům a dávno vyšumělém, Českém přísloví „ o zlatých Českých ručičkách “ , mám velkou pochybnost, i o prosperitě toho, co by bylo kdyby. Ta prvenství která ve světě držíme v kdečem negativním, nejsou zrovna vizitkou našich schopností.
         Již Jan Lucemburský usiloval o silnou Evropu a my dnes, chceme kam? Mějme „ Intuici “ a rozum.

          1. Já vím a mnozí, leží s otevřenou pusou a čekají na pečené holuby, až jim spadnou do h..y ? Ne ?

 5. Přišla jsem z odkazu u sedmikrásky a nelituji :). Odkaz na antikoktikum posílám kamarádce zdravotní sestřičce, ať jí také rozsvítím odpoledne, díky.

  1. Čas je drahý Hanko. Beru to na vědomí a také čtu jen první odstavečky. Vím, mě ale víc nadchne, když to někdo nevezme s humorem ale vážně a jako celek. Pěkný víkend Hanko, nezmrzni někde, prosím.

  1. Hallo liebe Klaus. Die Menschen sind heute wie der Hund.
   So möchte ich nicht nur am Wochenende, sondern jeden Tag, viel Menschlichkeit und Liebe. Anna

 6. to batole zkoumajici figuriny prsa je dobry… 😀 a to ostatni taky, nahodou hezke cteni po ranu… zvedlo mi to naladu, diky

  1. Nevím, asi jsem baba zapšklá, já se moc nebavím, když zajdu na G+, tak se mně ježí vlasy s toho, co dnes mnozí považují za humorné. Mně se líbí ten první, při zemětřesení. Uklízet sníh se střechy nedoporučuji. Dědu musím varovat, má to v plánu zítra, tak aby k tomu sněhu a mrazu, nedošlo ještě k tomu zemětřesení……

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s