Veřejné.

 

kdo to CHCE o sobě říci,

moje obrázky jsou veřejné,

jsem ráda když je někdo chce mít, 

moje recepty jsou veřejné,

když podle nich někdo chce uvařit těší mě to.

A to vše, z jednoho prostého důvodu, jsem bloger,

který čeká s napětím na rozhovor.

Nechci nikomu namluvit, že jsem ze zemědělského vysílání a že by mě potěšil zájem o návod, jak se pěstuje chmel, jakmile se ale někdo podobný naskytne, jsem ve svém živlu a budu ochotna o tom žvanit hodiny, podobné je to s politickou situací a nesmrtelností chrousta, kteréžto rčení považuji za své proto, že já to říkala již v době, kdy mnozí, jak se říká byli na houbách, nebo ještě spíš, říkali ho.í.ku papů.
Dám na blog cokoliv a udělám třeba kotrmelec. Výčet nejmilejších blogerů chcete-li, mých úspěchů a neúspěchů, bude-li vám libo, jsem totiž bloger.

 

Kytičky, knoflíčky, kočky a šrouby,
v podstatě platné, je mně to houby.
Mluvím si pro sebe, den co den znovu
nechám dnes toho, pustím si NOVU.

 

 

7 komentářů: „Veřejné.

 1. Sice nejsem schopný pojmenovat ani jednu z květin (pro mě je to všechno „kytka obecná“), ta s tím obrovským a rozevřeným květem mě dostala! To jsem ještě nikde neviděl.

  A k úvodu:
  je tu bloger pro sebe blogera nebo bloger pro čtenáře? 🙂 Opravdu tu jste jen pro sebe?

  1. Nevím Matouši a pro vaše krásné, Biblické jméno, musím říkat pravdu, to co napíši není pro mě důležité, za důležitější mám, když o tom lidé zapředou rozhovor.
   Každý člověk má nějakou zálibu, já pěstuji kytičky a vy zase máte nějakou jinou zálibu v rozhovoru se můžeme doplnit a jeden druhému ukázat to, co by ho třeba jinak, nezajímalo?
   Nevím přesně na kterou kytku se ptáte, popis je nepřesný, jestli myslíte tu fialovou, je to Clematis.
   Navrhuji tykání Matouši, já jsem Anna ….

   1. Dobrá, tedy – tykejme si 🙂 Anno, myslel jsem tu s tím „nejkomplikovanějším“ květem 🙂

    1. To je Mučenka a když si na ni klikneš, zvětší se obrázek a ty uvidíš, proč se jí tak říká, místo blizny má kladívko a místo pestíků hřeby, kterými Krista, na kříž přibili. Je to tradiční kytička našich maminek a babiček.

 2. Kytičky jsou výstavní, radost mezi nimi posedět 🙂 Ráda k Tobě chodím, ale na to psaní moc nejsem, však i na mém blogu mám víc obrázků, než psaných článku. Aničko měj se moc krásně a ať kytičky hezky přezimují a dělají Ti zase na jaro radost 🙂

  1. Vrátit trochu léta, u nás bude čekání na něj dlouhé. Děkuji za přání Libuško a nic si nedělej z toho, když se ti momentálně nechce psát, ani já nejsem vždy, v pohotovosti a s časem, na tom budeme asi stejně.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s