Někdo to rád horké

Někdo studené.  

Já to zase ráda, pěkně sladěné 
do barvy a stylu, podle svého drilu 
kdysi neporoučel, ni můj vedoucí 
co má býti žluté a co zelené. 

Dělám všechno podle chuti 
možná přidám trochu jílu
černá, modrá, trochu žluti,  pro ty budoucí
na paletu namažu ti, to je žádoucí.

Někdo léto, jiný zimu
tak si hezky, co chci kutím 
barvy si dám na paletu, namaluji si krajinu
a mám s toho velkou psinu.

 


Můj manžel dostal radu, co dělat, když žena pláče, bude ji zatraceně potřebovat a kdyby věděl, co na něho chystám, přečetl by si třikrát. Ano drahý, připrav si kapesník.

Tato prezentace vyžaduje JavaScript.

 

Nejprve zjistěte, čí žena pláče. Jestliže už něčí je, potom utěšovat ji může být nebezpečné. Jestliže není ničí, můžete si ji přisvojit. Jestliže bude plakat i potom, bude jasné, že teď už pláče štěstím.
Pokud pláče vaše žena, určitě ji nenechávejte samotnou. Někdo by si mohl myslet, že ničí není. Buďte jí co nejblíž a buďte pozorní! Vzdalte se jen natolik, abyste neslyšeli její hlas, ale abyste na ni dobře viděli – použijte dalekohled. Existuje celá řada otázek, které v žádném případě nesmíte položit ženě v slzách: „Co bys chtěla?“, „Kdo za to může?“, „Co mám udělat?“. Odpověď na první otázku bude tvrdou ranou vaší peněžence, odpovědi na druhé dvě vašemu sebevědomí.V odpověď na ženské slzy nemusíte nikam běhat, nikoho zachraňovat ani trestat. Protože se určitě ukáže, že jste neběžel, kam jste běžel měl, zachránil jste někoho jiného než bylo třeba a vůbec všechno jste udělal naopak.Ženám, které pláčou, nemá smysl dávat dárky. To je velmi škodlivý zvyk. Lepší je podat balíček papírových kapesníků. Pamatujte si, že dávat dárky má smysl jen ženám veselým. Vytváří se tak užitečný podmíněný reflex a celkově příjemné povahové vyladění. Jestliže jste postupovali přesně podle návodu a žena přesto plakat nepřestává, aniž by odešla k jinému, znamená to, že skutečně touží po tom, abyste ji utěšil právě vy. Předveďte jí tedy svou smutnou, zainteresovanou tvář. Za tím účelem budete muset odložit dalekohled a přijít k ní o něco blíž.Nemusíte zcela chápat, co vám plačící žena říká. Hlavní je v přestávkách vzdychat a mezi tím ji k sobě chvílemi vlídně přitisknout. Prvkem nejvyšší mistrovské třídy je slza ve správnou chvíli kanoucí po neholené tváři. V takovou chvíli žena zapomíná na své problémy a začíná utěšovat vás.

 

 

 

19 komentářů: „Někdo to rád horké

 1. Ježiš, tak to bylo dokonalý. Nevím proč, ale vybavil se mi při tom čtení Miloš Kopecký se svým návodem, jak si zprotivit a z krku sundet nepříjemné břímě v podobě milující, leč nemilované ženy. Ono to bylo trochu podobné, i když cyničtější…
  Tohle nemělo vážně chybu.

 2. Anna, your Ore Mountains look beautiful in winter scenery 🙂 Opals are also very beautiful !!! Are they set in silver with crystals ? Or white gold? Very cool, I love both the ring with reddish opal and earrings that look like a couple facing each other in a peaceful manner, two Native-Americans. Cheers. Wanda

  1. Yes, The Ore Mountains are jewel-like Australian opal, have lots of colors and are just as precious to me.
   Thank you for your comments and I wish you a nice day Sunday. Anna

 3. Tvému manželovi přišel povedený mail. Taky jsem se pobavila, ale zároveň si pomyslela, že tyto řádky psal muž. 🙂
  V komentáři jsem se dočetla, že se chystáš na ples. My už nikde nebyli sto let. Manžela na to taky neužije a abych se přiznala, už i já jsem zlenivěla. Taková akce by mě dokonce zaskočila. Nemám plesovou róbu, ba ani ty podpatky. 😉

  1. Jistě Jaruško, doufám, že ženy mu nepíší, chtělo by to nenápadnou kontrolu, je to pořád ještě fešák, má tam ale heslo?
   Jsou události, kterým se nevyhneš a i já musím zřídit, vím to dlouho a podnikám to bez dědovo vědomí, alespoň mně děda bude mít co dát do rakve, píši v příštím článku, jak se s Andělou bavíme na stránkách internetu i o našem přízemním živůtku ? Připadám si, JAKO V JIŘÍKOVĚ VIDĚNÍ? Ta blbost, na prohlížeči se mně líbila, když jsem naklikala že si to koupím, zjistila jsem že stojí 9000 dolarů, s Andělou jsme se tady válely smíchy půl hodiny.

 4. Tak nějak nevím, co na to napsat. Jsem žena, myslí se to i na ženy? Utěšovat žena ženu může, jen když to ona chce. Ne každý chce utěšovat od každého. Pěknou neděli Aničko. 🙂

  1. Aha, tedy konečně chápu ten nezájem o článek? Tak na vysvětlenou, my dvě se moc neznáme, to je pravda.
   Proto, že win. mail zlobí, neukládá odeslanou poštu, máme s dědou stejnou poštu, já mu jeho nečtu ale tentokrát, když jsem slyšela jeho huronský smích, tak jsem se podívala čemu se tak směje: to je ten elaborát o pláči, jistě ti chodí mnoho podobných?
   Proto, že na něho chystám malý podraz, se já budu smát naposled, až dva dny před termínem, jeden den si nedovolím, to by ho mohlo klepnout, mu povím že jdeme na rodinnou událost v podobě plesu, na který jsme pozváni a to je pro něho na ten kapesník, o kterém píši a útěk do divočiny lesa…. Já se budu smát naposled, až mě, ve vysokých podpatcích ponese k autu, a všechna lesní zvěř se přijde podívat, jak se jim babka zbláznila a „děda pláče“ proto, že podobné akce bytostně nesnáší.
   Díky za přání, komentář a také přeji.

   1. Podobné akce nemá rád ani můj muž, chodí, jen když musí nebo se to očekává nebo si to vyloženě přeji. Že Tvého dědu pozdravuji a cítím s ním. 🙂

 5. Liebe Ann sehr schöne Fotos hier regnet es nur noch bei uns und sowas soll Winter sein in Freundschaft mit ganz lieben Grüßen Klaus

 6. Una donna, soprattutto non dovrebbe mai essere indotta a piangere. Se poi piange avrà le sue buone ragioni e sono i momenti meno indicati per farle domande. Ce lo dirà quando sarà più calma il suo perchè.
  Ciao, Anna. Spero tu non debba mai piangere nè per il susseguirsi delle stagioni e nemmeno per altri motivi.
  Con stima ed amicizia. Ciao. Osv.

  1. Mio caro amico, non pianger anche quando il motivo è. Mio marito sa fino a quel giorno, stasera ballo. Questo è il mio homor, Oppure marito fugge nel bosco e non è tornato.

   Objímá Anna

 7. Wieder so schöne Bilder liebe Anna!
  Liebe Grüße und ein schönes Wochenende wünsche ich dir ❤

  1. Ich weiß, es ist schwer zu lesen. Ich schreibe über das in meinem Kopf Mannes Wald. Es muss nicht zusammen gehen, und ich will nicht, ihm zu sagen, wir waren zum Abschlussball gehen.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s