ČTYŘI ROKY

Čas letí jako bláznivý, nezastavím ho já a ani vy. 

Začínala jsem na jiném blogu, byla to zábava a našla jsem tam i přátele z různých zemí světa. Skončil a nabídka převodu na WordPress byla lákavá. Blahopřání k narozeninám je jednoduché, prosté, já si popřeji k těm osmi tisícům komentářů více okázale proto, že nikdo jiný to za mě neudělá a jsem na to pyšná. 

Nar4

27 komentářů: „ČTYŘI ROKY

 1. Aničko, jsi moudrá žena, proto máš stále tolik čtenářů a myslím, že dost i těch pravidelných jako jsme my. Moc gratuluji! Jen tak dál!

  1. Ono jde o to, jestli jsou to čtenáři? Nebo ti, co touží abych si klikla a napsala jim nějakou frázi, jako „hezký blog, písni mi„ ? Tak ty já nesbírám a vést diskuse, sáhodlouhé rozhovory o něčem, nebo také o ničem? No nevím, v čem je smysl blogování? Každý jistě ví co hledá, kde to najde a co je jeho smysl blogování.

   Děkuji Libuško, již jsem psala Jarce totéž, není k čemu gratulovat, já vlastně říkám, že je to můj úpadek, ne vzestup.

   1. Aničko, takové lidi tady snad ani nemáš. Nebo ano? Zatím co koment, to názor, s vyjímkou cizokrajných pozdravů od svých cizokrajných přátel, tam jde spíš o to, že si vzpomněli, tedy také nejde o lidi, co ti kliknou, jen aby ses jim podívala na blog.
    K tvým blogovým narozeninám gratuluji, přáníčko je moc hezké. Ať ti to píše pořád dobře a ať se ti lidi pořád vrací.

    1. Doufám, že je všeobecně řečeno to, co o blogování platí a tahat se o slovíčka nehodlám, jistě, blog.cz, není výjimka s pravidla a vidím to mnohde, jen si cokoliv nevztahujte na sebe a snad to nikdo nedělá, nejsme již v pubertě a že je to všeobecný jev, nepopřeš? Ti „cizí“ , jsou cizí tobě, s některými si píši mailem a to kliknutí je potvrzení o přečtení článku. Asi každého nezajímá všechno co sesmolím, ani mě ne všude a vše, každý má nějaké téma a tomu věnuje svůj blog.
     Moc děkuji za přáníčko, ty dobře víš, že mě jde o diskuse a ty se prostě konají jen mimořádně, diskuse je rozhovor, ne konstatování faktu. Moc ráda bych na nějaké téma viděla rozhovor do hloubky, to je ale jev výjimečný, mám pravdu?

 2. A neměla bys to Aničko lepší na blogu.cz? Stejně si myslím, že k tobě odtud chodí nejvíc čtenářů a pisatelů a pro nás, kteří k tobě právě z tohoto blogu chodíme, by jsi byla mnohem lépe dostupná. Chodím k pár lidem, kteří píší jinde než na blogu.cz, ale přiznávám se bez mučení, že tím, že si od nich nenechávám posílat avíza o nových článcích do mailu, mi vypadávají ze zorného pole a tím pádem na ně pozapomínám. 😦
  K osmitísícovce gratuluji! 😉

  1. Neměla Jaruško, na blogu. cz, se mě nelíbí daleko víc věcí, nežli na WordPressu a po technické stránce a ohledně administrace, tak to ani náhodou není srovnatelné. To že WordPress vlastně využívám i jako světové medium, i pro své potřeby, vědět a vidět, co se kde po světě děje a o čem se mluví, je pro mě důležitější nežli si s kýmkoliv občas vyměnit nějakou frázi a ne že by se to, na wordpressu hromadně nedělalo? Sedm wordpressáků a z blogu cz, jsi jediná, tak nevím? Informace tady a tam, jsou ale nesrovnatelné a baví mě.
   Diskuse jsou produkt doby a každý si jistě najde svůj okruh lidí, které zajímá a oni zajímají jeho. U vás chodím k mnoha lidem, nekomentuji jim ale zajímají mě a ráda si je občas přečtu a jestli i oni přijdou, nebo ne, je jejich věc, pokud přijdou, vždycky odpovím, nemám ráda ten styl, že já ti napíši tak musíš, nemusíš nic, když chceš přijdeš a k přehledu mně slouží čtečka (reader) na své mám padesát pět blog-erů. cz, jistě má čtečku mnoho lidí, i vy jistě nějakou máte ?
   Já třeba používám : http://feedreader.com a na něm, jen dnes je 12 248 článků, není v lidských silách, číst a komentovat kde-co?
   Wordpress má celosvětově asi 7milionů blogerů, v Česku nevím, tedy kolik celkem, řebříček je pro sto nejlepších, dnes jsem jednadvacátá a je mně to celkem fuk proto, že zítra třeba vyletím ven a neštěkne po mě pes? : http://botd.wordpress.com/top-posts/?lang=cs
   Tak to prostě chodí, když budu psát senzace, budu jednička, ale ani profík jí není dvakrát za sebou, nemá-li za sebou zázemí žvanilů na nějaké téma.
   Já děkuji všem věrným proto, že bez nich by již můj blog dávno skončil, témata netahám z rukávu, někdo tě musí inspirovat a dodat nápad a bez lidí, to nejde, nápady docházejí…… a milionářka těžko kdy budu, není to můj suxces.

   Upoutávky na blogy do pošty, mám zakázané, spadnou u mě do spamu a za několik hodin se automaticky mažou proto, že nemám chuť třídit denně stovky mailů, používám mail jen pro osobní dopisy opravdovým přátelům. Již jsem ti Jaruško navrhla několikrát, že bych měla ráda tvůj mail, odpovědi jsem se nedočkala a svoboda rozhodování kohokoliv v čemkoliv, je mně nade vše.

   Není k čemu gratulovat, to mají na wordpressu mnozí za týden i přesto děkuji Jarko a těším se vždycky, že přijdeš proto, že nikdy, nikde nevidím od tebe fráze ale vždycky dobrý komentář.

   1. Myslela jsem Aničko, že když mám vyplněný mail v tabulce pro komentář, tak ho máš tím pádem k dispozici, jestli tomu tak není, tak není problém, abych ho z té tabulky opsala i do textu: jarka.s-52@centrum.cz 😉
    Zapoměla jsem si kliknout na odkaz na tu čtečku, tak se ještě jdu podívat, o čem to vlastně mluvíš.

    1. Já vím Jarko, moc dobře ti rozumím a souhlasím s tebou, je těžké měnit zaběhaný styl, u mě i když jdu vařit kafe, mít své zaběhnuté grify v čemkoliv, je zárukou klidu a pohody. Udělat to poprvé, naučit se to a vařit třeba to kafe, je dnes složité, když nepostavíš konvici na plyn a nezaliješ kafe vodou v hrnku ale máš na to tak složitý stroj, že ho musíš naprogramovat a složitě instalovat jakési kapsle a blbosti, tak já, si také raději to kafe zaliji tou vodou a mám klid.
     Zaběhala jsem se v něčem trochu jiném a každá změna i mě, stejně jako vás rozčiluje, jen je rozdíl v maličkosti, že ten program umí víc, nežli ten váš a jiný rozdíl v tom nehledej, není to moje zásluha a ani neumím víc nežli vy, jen jsem se začínala učit v jiných podmínkách administrativy, která to dělá líp a hlavně automaticky a překládá, já kolikrát ani nevím, že je to v jiném jazyce?

     Za mail děkuji, to je třeba ten rozdíl, mě to jen odkazuje, já si kliknu a ono mě to automaticky pošle k tobě a vlastně mě to chrání před zneužíváním. ale je to blbost proto, že i předemnou? Ty to tam sice napíšeš, nebo naklikneš, ale vidíš to jen ty.
     „WordPress je tajnosnubný, překombinovaný blb, kompatibilní s google„………. Co všechno já musím, když chci napsat někomu na blogspotu třeba, je hlavolam a většinou mě to také odradí.

     Hezký večer Jarko….
     Hezké a zajímavé video :

    1. To je moc fajn, že jsi přišla, jen ten datum toho, nevím jestli to je stížnost asi ne, v tu danou chvíli šlo o jeden komentář a to, ten jediný z bl.cz, Jarky, ne tedy koho znám? Z blogu.cz znám hodně lidí, mám jich ve čtečce 55 a mnozí se mně moc líbí, a někteří vůbec, nechodím většinou komentovat těm, ani oněm. 15.1.2015 (20:19), tam byl jen komentář Jarky a asi jsem to nenapsala srozumitelně, ty jsi reagovala 18.1.2015 (18:16), a tím to ode mě bylo jen, konstatování v danou chvíli. Děkuji Vendy, že…. veni-vidi-vici, a není to výčitka, vždycky se budu těšit na vás všechny.

     1. To byla jen faktická poznámka na tvou poznámku, že Jaruška je jediná, koho znáš z blogu. V komentáři o kousek výš. Tak jsem se musela přihlásit, to víš, blog je zase moje doména, i když netvrdím že nejideálnější,.:-) Takže, asi takhle a proto.

      1. To víš že ano, já to za svůj nejdůležitější smysl života nemám ale móóóc ráda si pokecám. Ne každý o to stojí a ten styl dnešní doby to časově ani, většinou nedovoluje a pak se zkracuje rozhovor na holé věty?

 3. Gratuluji 🙂 Osm tisíc komentářů je obrovské číslo… To je pět/šest komentářů denně. Mohu se zeptat, u jakého provozovatele jste měla blog původně?

  1. Děkuji. bylo to WindowsLive, je velká škoda že ukončil činnost a ještě větší škoda je RSS čtečky, která tím že skončila, přerušila souvislý kruh přátel a vše se rozpadlo, ti kdo odešli na facebook, jsou pro mě ztraceni, i Myspace fungovalo jen krátce a rozpadlo se pro komerční zájmy, a vidím jasný úpadek i tady, na wordpressu, ty čtyři roky, to bylo pomalé získávání si nových přátel a postupná jejich ztráta, až k dnešním, MÝM pár věrným PAPENHAIMSKÝM. Pro nezájem pomaličku skončím.

   1. Vy pomaličku končíte a já naopak toužím postupně růst… Blogování upadává ve prospěch sociálních sítí, což je dle mě škoda. :/ Každopádně doufám, že končit budete ještě dlouho, abych i nadále mohl sem tam Váš blog navštívit a zapřemýšlet si nad články 🙂

    1. Je to vzácná kombinace, mladý chlapec a stará babka? Většinou nevím co říci lidem mě věkem blízkým, natož mladému muži?

  1. Dám ti sem obrázek Sedmikrásko, který ti jasně ukáže, že lemieemozi…… Je Italský blog, o jeden komentář níže a kliknout si můžeš na její gravatar a přesvědčit se. který si já, pomocí toho maličkého modrého znaménka, v pravém horním rohu obrázku…Ho vidíš? Přečtu ČESKY, FRANCOUZSKÝ, NĚMECKÝ a tak dále, a třeba i Čínský blog, si přečtu ČESKY. Je pravda že ne vždy je to sto-pro překlad ale kdo chce porozumět-porozumí, někdy to nefunguje a někdy překládá na prd, já si takhle ale přečtu noviny kdekoliv na světě. A proto že ti, většinou píší spisovně, překladač je umí dobře překládat? Ani já nevím, co je Btv a překladač tím zmateš tak, že bude překládat nesmysly, i on požaduje nějakou logiku a hatlamatilky, nářečí, slang, a podobné, dnes módní způsoby řeči nezvládá

   Aha, zase jsem zapomněla, že já mám obrázek 40 krát 40 a ty 3 krát 3. to se špatně čte, vy ale máte, po čem jste toužili, počítač v kapse, všude s sebou, já musím počkat, až budu tady doma, u něj sedět a kapacita toho, co umí váš chytrý telefon, se jistě výhledově zlepší…. bude rolovací, jako papír, ten rozprostřeš v autě na klín a on s tebou bude mluvit lidskou řečí, což ostatně již umí……Na obrázek klikni, on se trochu zvětší.

    1. Krásně se usmíváš sedmikrásko a já se také usmívám….. Hezkou neděli.
     Jestli se chceš podívat, tohle pan Němec natočil s kopce nad mou hlavou. Krásné.

  1. I já tobě milá lemie a tvůj svátek je daleko větší proto, že radost z dětí, je radost největší a důležitá. Hodně úspěchů tvému synovi. Anna

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s