VÍTE JAKÉ TÉMA JE U VÁS NEJVYHLEDÁVANĚJŠÍ

DNES JSEM SE VRÁTILA KE SVÉMU,

JEDNOMU STARÉMU ČLÁNKU A NAPSALA DO NĚJ OSOBNÍ VZKAZ PRO ???  Jednoho  i****a a že ho zdraví……

AHOJ-ANNA

Nebudu psát komu a co vzkazuji, jistě by vás to pobavilo, je to u mě nejvyhledávanější věc, tedy hledejte a najděte? Také  by vás pobavila moje statistika akismetu s 8 500 zachycenými spamy, s převážně sexuálním tématem, víte co je hned vedle, léky a jejich falešné verze, které se za léky vydávají? To kvantum je podezřelé i mně a již nějakou dobu, si tím krátím dlouhou chvíli, co, kdo, odkud, proč a dnes jsou některé  ty komentáře tak vyčuraně stylizovány, že vypadají jako pravé a já dokonce některé i překládám, čtu a dobře se bavím tím, jak někomu stojí za to je vyrábět, musí to být dost pracné a asi nejsem sama, komu vrtá hlavou ten hlavolam?   ODKAZ      Nevím, do jaké míry je tento článek důvěryhodný a seriozní ale zaujal mě a vzala jsem ho na milost proto, že i mně, je to kvantum podezřelé, kdyby to byli pravé komentáře, tak jsem na světové elitě, dobře placená proto, že bych přestala dávat na blog blbosti, dělala author’s blog a dostávala za to dolárky?  

Pro zvětšení klikni do obrázku….

Neklikejte na spam proto, že nevíte-li jak, je nebezpečí, že by jste něco mohli chytit, na to musíte oklikou a opatrně !  Jak se to dělá vidíte ne? A aby se ucho neutrhlo, si dnes dává pozor každý?

122849
Vážně i nevážně, převážně ale tak, aby jsme si nepřipálili pr**l ?   

Někdy je to legrace, někdy se moc nesměji a trpkne mi ksicht, jako po ledové sprše každé ráno, co ji mám předepsánu na skléróóózu. 

3SS

15 komentářů: „VÍTE JAKÉ TÉMA JE U VÁS NEJVYHLEDÁVANĚJŠÍ

 1. Právě minulý týden jsem si jak idiot otevřela neznámou zprávu v emailu. Nikdy to nedělám, teď mě snad posedl nějaký běs nebo spíš mozková mimóza – samozřejmě hned po rozkliknutí na mě zařval Eset smart security, že mám trojana a že to dává do karantény. Já myslela že mě trefí. A mohla jsem si za to sama…
  Dnes jsem si stáhla Prolhané krásky v souboru rar (nějaká textovka, zřejmě titulky) a znovu trojan.
  Ale to už je skryté riziko, kdežto cizí emaily v mé schránce jsou na stopro nebezpečné)
  Žádaná témata – kdysi jsem četla článek, že když do textu na blogu nasypeš všechny možná žádaná slova, že se ti zvýší návštěvnost. Zkusila jsem, pro zajímavost – a leda houby. Akorát jsem si na blog zahnízdila jeden nesmysl. Plus pobouřené komentáře…
  Ale všimla jsem si jedné zajímavosti, když si v počítači kliknu třeba na foťáky nebo tiskárny, na blogu se mi pod článkem objeví reklama na foťáky a tiskárny. Teď, když jsem psala o těch šátcích, mám reklamy na aukro i jiné štace, kde prodávají šátky.
  (Mimochodem, Aničko, klidně bys jeden unosila i teď, nebo by to byl pěkný dárek, jsou lehoučké, zahřejí – nevím jak v mrazech, ale v tomhle počasí značka ideál) – a barvy se nevypírají, což je plus.

  Moc se mi líbily fórky, ale zpráva o české politické scéně mě rozsekala 🙂 To nemělo chybu.

  1. Ještě ke spamům – jeden čas mi chodily na blog spamy, takzvané robotické, text neměl hlavu ani patu, spíš snůška nesmyslů – nebo spíš, v hatmatilce. Blokovala jsem jejich IP adresy, to pomohlo tak na 30%, nakonec mi admin poradil, ať prostě u oněch článků uzavřu komentáře. To pomohlo natuty, ale přesto se mi spamové komentáře občas objevují v emailech – tedy, že přišly. Ale v blogové sekci se nezobrazují, ani v administrativě.

  2. A mám to, krásně jsem si zažvanila a celkem mě dalo práci ta fakta sesmolit a když jsem klikla, měla jsem tam krásně po anggelsku napsáno, je nám líto, tento komentář nelze zveřejnit, a bude hůř! To zase rozsekalo mě a na cucky, již dlouho mě nic tak z míry nevyvedlo?

 2. Jistou dobu jsem na blog dostávala spamy. Nebyl to článek se sexuální tématikou. Poctivě jsem odmazávala a od té doby je klid.

  1. Těch, které dnes projdou není mnoho, statistika v akismetu je ale neúprosná a tisíce spamů nikdy neuvidíme, na to je antispam, jistě „dobře„ vymyšlen. Jak obejít kde co, se učí vyčůránci internetu rychle?

 3. Přečetl jsem si ten článek o spamech na který jsi dala odkaz. Musel jsem se usmát, aby pisatel nedostal spam, musel vypnout antispam.
  Já mám v blogu nastaveno – antispam – od tvůrců livejournalu, a musím zaťukat, spamy nejsou.

  1. Spamy jsou a budou Jiří, jen je nevidíš proto, že tvůj nástroj je účinný a maže je bez toho, aby jsi s nimi přišel do styku? To je to, o té vyčůranosti spamerů o kterém mluvím, píší spam tak, aby je automat nezachytil (vypadají jako běžný komentář)? A tento komentář sám, je odkazem, jakmile klikneš schválit ???

 4. Protože využívám Google Analytics, můžu na otázku v názvu článku odpovědět. Nejčastěji vyhledávanými tématy u mě jsou také sex (konkrétně článek o sexuální turistice) a pak také o kupování titulů, kariéra je totiž vedle sexu také důležitá a s vyšším postavením a platem se člověk asi stává zajímavější pro potenciální partnery a pak je i vyšší šance na sexuální vyžití:-)

  1. Ani jedno moje téma nemá použita tato slova, ani v podtextu a štítcích jsem je nikdy nepoužila pane Miloši a přesto si spameři na mně smlsnou jak mohou, nevíte čím to je?
   Chudák stará, b*l*b*á, již bez postranních úmyslů, ani nenaznačující, „dávno již tomu, co jest zapomenuto„ i pohádky tak začínají? Mám na „talíři „ (ve spamu), víc viagry nežli sex-misní maniak?
   Google analytics? To se musím podívat co je to za zázrak, mě doposud stačilo to, co má blog admin a i to mě informuje, až moc dostatečně.

 5. Ani nevím, že existuje nějaký program na ochranu proti spemovým komentářům. My používáme jen program antivirový a jsme s ním spokojeni, náš noťásek chrání dostatečně.
  Dnes jsem se Aničko, u tebe skvěle pobavila, hned první příspěvek o tom, že by člověk neměl používat cizí „termity“ mě rozesmál. 😉 Měj hezký víkend, meteorologové hlásí sluníčko a docela teplo, tak snad si ho užijete i tam u vás, ve vyšších polohách. 😎

  1. Říci něco vlastními slovy, dnes snad ani nelze, (i když se snažím), stále častěji jsem na Wikipedii a slovníku, to asi není jediný smysl tohoto článku a souvislostí s tím, co v poslední době a ne jen v ní říkám, o obráceném řebříčku hodnot všeobecně? Chuť se dobře živit na něčí úkor, není již považováno za něco nemorálního a spam, jak o něm mluvíte vy, je něco jiného nežli skrytá reklama za níž ten, kdo ji používá neplatí a měl by! Pravidla jsou jasně dána a znát by je měl každý, kdo podepisuje, (na internetu potvrzuje) , jakoukoliv dohodu, kdo je nečte a to kdekoliv, škodí jen sobě tím, že něco pochopil jinak? Neznalost toho, že šíření veřejných informací, je věc zásadně pozitivní, odkazování na ně, je věc prospěšná a správná, ovšem mimo (komerce) za níž je nutno platit! (váš server vám vtlouká do hlav jakousi povinnost autorství a dává vám na blogy reklamu?) Jakmile se u mě něco podobného vyskytne spustím BENGÁL ! Proto nepoužívám explorer!

   Jeden pán na můj komentář kdysi řekl něco, na způsob odsudku mojí neschopnosti se zařadit, když jsem napsala, že nejsem ani levo ani pravo“věrná„ , ano jsem svá a hájím poctivost a rovné jednání ve všem. Demokracii a svobodu, ne jen internetu ale především odsuzuji, když někdo těží z lidské bídy, neznalosti, důvěřivosti a pomocí i tohoto média, chce a také to dnes dělá, manipulovat míněním, zbídačuje ekonomiku a ovlivňuje negativně chování lidí?
   Děje se to na pozadí věcí, které málo chápeme, ano ekonomika za naším chápáním je svět jemuž nerozumíme? Práce a poctivé snažení naše a i mých předků, je dnes devalvována až k nule a mým potomkům hrozí krize daleko hlubší, budovaná na nemorálním chování, a já s ironií sobě vlastní, to vždy ukazuji na různých detailech.

   Že bude hezky je na čase, máme ještě brambory v zemi a na hezké suché počasí čekáme jako na smilování, půl hektaru se zvládne za jeden den, jen je chceme vybrat suché a čisté a tak já sobě, i tobě přeji Jaruško, hodně sluníčka a prosím, setkávám se s tím, že si třeba někdo to, co říkám bere osobně, je to jen diskuse a není zaměřena na nikoho ale je to všeobecný názor..

   Dobrý večer.

   Jako nůž

   Vše je jen nástroj, můžeme ho užít a i když se naučíme ho užívat,
   je tu potencionální nebezpečí, že se pořežeme?
   Daleko horší případ je, se nástroj nenaučit užívat a mít ho v ruce?
   Vůbec nejhorší je, se to nikdy nenaučit, stane se nebezpečnou zbraní
   a mnohdy v rukou někoho jiného, kdo nás chce přesvědčit, že ten nůž,
   je jediný dobrý nástroj pro naše ruce.

 6. Einen schönen Freitag liebe Anna Putin ist gut getroffen auf den Bild Lach…Ich wünsche dir ein gutes und glückliches Wochenende lieber Gruß Gislinde

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s