Potřebujete obrázek?

Deset vám jich dám a ráda.

Klikněte si na jeden z obrázků, u mě to s většinou obrázků  jde, otevře se vám prohlížeč, najetím myšky k hornímu okraji si obraz maximalizujte, u sebe v počítači si najděte v nabídce start, program výstřižky, klikněte na něj, křížkem označte přetažením plochu kterou chcete ve svém obrázku mít a obrázek si uložte do svého počítače, potom stačí ho upravit a vytisknout, a nebo si s ním dělejte co je vám libo, já na svých obrázcích nelpím, může je u mě kopírovat kdo chce, jak chce, žádná autorská práva mě nezajímají a ani bych o to nestála se o ně usilovat, beztoho je všechno publikováno v obrázcích, kde všude po celém světe, své fotky a obrázky nacházím od Afriky po Grónsko a nemám z toho žádné trauma.

7 komentářů: „Potřebujete obrázek?

 1. Aničko, ty jsi hračička. 😉 A víš jaký obrázek mi nejvíc padl do oka? Ten s těmi krásně barevnými balóny nad krajinou. 🙂 Přeji ti hezký pondělní večer!

  1. Děkuji Jarko, člověk se náhodou nachomítne k věcem, o kterých se mu ani nesní. Je to asi deset let, co jsem ho dala na Google Earth a jistě obletěl svět, jako obrázek naší Pipiny s delfínem, jednou mě ho poslala dávná blogerka až z Argentiny. Nic to není Jarko, trochu to máznu, přidám kapky deště a je to, je na to program, a je na stejné brdo jako ten tvůj, jen se nebát?

 2. Aničko, to všechno je Tvoje dílo? Tedy, Ty jsi neskutečně šikovná! To je paráda! Určitě bych si některý (je jich víc) pověsila na zeď! Tohle já bych NIKDY nedokázala! Máš můj obdiv!

  1. Ale dokázala, jen se nepodceňuj, každá máme něco, co chceme rozdat a i když tyhle hrátky považuji za ztrátu času, něco sem plácnout musím.
   Když si ukážeš myší, :1 jsou Kanáry.
   : 2 foceno na Maltě
   : 3 dogoni v Africe
   : 4 také Kanáry
   : 5 Čína internet
   : 6 Itálie Alpy
   : 7 Afrika 2000
   : 8 vistárie ve Francii
   : 9 blbost z internetu
   : 10 obrázek můj malovaný
   Upraveno v InfranView, stáhneš ho na internetu. Vistárie, můj koníček jsou kytky, vysázela jsem ji za život několikrát, vždycky když to vypadalo že konečně z ní něco bude, zmrzla, jako třeba dnes v noci, pomrzlo toho hodně, bylo -7, moje kytičky a dávám je sem často, jsou „tabu„ , tak si vymýšlím nesmysly?

 3. A budete-li chtít nějaký jiný, jinak upravený, klidně napište svou představu a já skočím pro vás třeba z okna a udělám cokoliv podle vašich představ. Objímá vás Anna

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s