Cesty kolem hlavy !

Pitva našich duší, kdo si myslí, že mu sluší. má ten život těžký, projděte se lesem pěšky,  pohlaďte si, brouky, ježky, nebo rosu v trávě,  berte život hravě, netrapte své závity.  Banality řeší blázen, s chutí,  shodit nebe na zem, v záhadách,  ten smysl hledá, práci, snaze,  však moc nedá, běda……  

Poseďte si s nedělí, poležte si v posteli, polaskejte jara květy, hlaďte děti, zapomeňte na svou pýchu, žijte v tichu, život se vám odvděčí, hebkou srstí kočičí.

Přečtěte si, jsme zdraví? KLIK

5 komentářů: „Cesty kolem hlavy !

    1. Děkuji Marku. Na OneDrive jsem si prohlédla všechny tvé překrásné MAGNOLIE, JSOU ÚCHVATNÉ. Také ti přeji pěkný nový týden a samé krásné jarní fotky.

  1. Video je kouzelné, Aničko. Kočky jsou úžasní tvorové, jsou neuvěřitelně zvědavé a náramně přítulné. Zrovna teď mi náš kocour leží na rameni. Život bez psa si dovedu představit lehce, ale bez kočky ani náhodou. 🙂
    Přeji ti dobrou noc a pohodovou neděli. 🙂 Hanka

    1. Video pochval tomu Haničko, kdo ho natočil, nebo spíše sešil, já to nebyla. Také máme kočky, dát ale dohromady tolik her, kočičin a blbostí bude asi piplačka a hledačka, obdivuji ty nadšence.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s