16 komentářů: „ZEMŘEL VELKÝ ČLOVĚK

 1. Liebe Anna ein ganz lieber Gruß kommt am 3 Advent zu dir geflogen und wünsche dir Zufriedenheit Glück und Gesundheit diese wünsche kommen von Herzen Klaus

  1. Dieses schöne Stück Nachricht ist aber, Czech Folk, es ist die ganze Welt und ich kann es aus meiner Kindheit zu hören, und ich liebe es sehr. Danke Klaus und ich umarme euch mit meinem ganzen Herzen. Anna

 2. A GREAT MAN, RIP… he’ll always be the universal symbol of freedom and democracy!
  * * *
  my very best and have a pleasant evening! Mélanie

 3. Nelson Mandela byl úžasný člověk a navíc velice sympatický. Dožil se úctyhodného věku, i když v životě hodně zkusil, a hodně dobrého udělal, na takové lidi se nezapomíná. 🙂

  1. Odkazem Nelsona Mandely jsou slova: “ Je na další generaci, aby pokračovala v boji proti sociální nespravedlnosti a za lidská práva, je to ve vašich rukou„ .
   Dnes si musí mladá generace uvědomit, že nikdo to za ně neudělá a čím bude svět sobečtější a bezohlednější, tím delší ta cesta bude?
   Děkuji Hanko i Gislinde, za komentář k tomuto tématu.
   Já chci jen dodat to, jak mě pobuřují sdělovací prostředky, nedokáží si odpustit reklamu a projevit úctu a pietu ani tak úctyhodnému člověku, stydím se.

   1. Bojím se, že dnešní mladá generace má úplně jiné starosti, ale nechci házet všechny do jednoho pytle, jsou i takoví, kteří nemyslí jen na sebe.

 4. Ciao Anna, possiamo tranquillizzare, come hai già fatto tu, la tua amica Maddalena che Word Press.com è completamente gratuito ma è anche possibile comprare servizi aggiuntivi se si desidera avere più spazio o altri servizi più sofisticati. Per chi come te e me scrive se e quando ne ha voglia, la piattaforma è gratuita e, quindi, può tranquillamwente iscriversi.
  Buon WE, cara Anna ed un grande saluto italiano. Osv.

  1. L’ultima volta, un blog cechi molto guai? Io li consiglio di andare al nostro blog. Grazie carissimo saluto Osvaldo italiano, rafforzerà quelle Repubblica bacio. Buon fine settimana amico mio …… Anna.
   Un omaggio silenzioso di un grande uomo.

  1. Tvůj komentář Magdalenko říká vše.

   A mimo téma, u Wordperessu si můžeš vybrat, neplacenou a potom lepší placenou verzi a i si přikoupit různé služby? Já například, nemám placené nic, neplatím nikomu, ani nikdo mě, jsem nezávislá a svobodná. Máš na výběr i množství jejich šablon, nebo si jako já, dělat své. Nejsem si jistá v současnosti? Dříve převedli, i celý tvůj stávající blog?

 5. Tato smutná zpráva proběhla všemi zdělovacími prostředky. Pan Mandela se dožil krásného věku a za svůj život udělal spoustu práce pro své bližní. Lidé ho měli rádi a určitě na něj nezapomenou.

  1. Vždycky, když odejde člověk, který pro svět a lidstvo dokázal něco dobrého udělat, je mě to moc líto. Každá generace má naděje a cíle, když jsou nějakým způsobem promarněny, musí se čekat a dlouho, náš život je tak krátký?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s