21 komentářů: „nepište-nebudu !

 1. Ahoj Aničko, přišla jsem tě pozdravit a popřát hezký den. Nějak nám to zatím s tím pozdním létem nevychází to, co meteorologové slibovali se nekoná. Ale veder a slunce jsme si letos užili dost, tak máme asi už vybráno. 😎 Měj se fajn!

  1. Děkuji Jarko, mám vybráno nějak přes míru tedy, od všeho trochu a stokrát nic, umořilo i vola? Řešíme dilema, jak docílit stavu, kdy někdo, něco udělá za mě a pro mě, dokonce s manželem již týden sedíme oba u počítače a hledáme nějaký penzion, kde by se nám mohlo líbit? Je toho obrovský výběr, nedíváme se na luxusní vybavení, díváme se na fotky lidí tam, a čteme v jejich tvářích, spokojené stáří, nacházíme ve tváři málokoho a málokde, čas běží a síly ubývají rychle?

 2. Také doufám, že se s námi zase podělíš o něco zajímavého. Někdy i ta nečinnost je potřebná… o to víc, to pracuje uvnitř. Zdravotně (pokud je to tvůj případ), ale i duševně. Ale není nad to, když se zas člověk může plně zapojit do života, že? Tak přeji hodně štěstí.

  1. Záleží na tom, jak to nazveme, a kdo a co považujeme za život avi? preferenční u mě byla vždy práce, na tu mě ubývá sil, jak zpívá Pavel Bobek, toho ty asi těžko budeš znát a generačně, je méně a méně těch co ho znají a to, je ten problém avi ? A štěstí, to je to jediné co mám, jsem tady?

   1. Myslím tím život jako takový… a ten už může nabývat nespočet podob. Pavla Bobka… toho jsem viděla dokonce naživo. Ještě na základce jsme byli na jeho koncertu. Mám jeho písničky ráda.

 3. Přeji také Aničko hezké září a hodně zdraví! Bohužel pro mne tak hektické, že mé internetové aktivity téměř úplně stojí.

  1. Sedím tady u toho stroje, snažím se po deseti dnech o odpovědi pane Oto. Rozsvítilo se mě okénko, že komentujete a já myslela že si s vámi popovídám, když jsem tady právě v tu chvíli, kdy píšete? Jenže je to divný jev, trvalo to deset minut, to snad ta zpráva obletěla vesmír, tak dlouho na Skype netrvá ani komunikace s Amerikou? Když máte co dělat a čím se zabývat, je to o mnoho lepší nežli když se vám činnost zastaví z jiného důvodu ? Přeji vytížení tak , jak je příjemné vám.

 4. Dobrý večer drazí přátelé, děkuji vám všem srdečně za milé komentáře. Nejsem ještě schopna, cokoliv na blogu dělat, tedy vás jen pozdravím.

   1. I tobě milá Vendy, ztracený smysl dnů, běžných příštích, stále hledám, v hudbě, cestách, lidech, a najít ho, bude zase nějakou dobu trvat? Takové legrácky dávají zapomnění, a jak víš, nad to není?

 5. Buenas noches querida Annita!
  espero que muy pronto vuelvas a escribir!
  Pasa un maravilloso fin de semana mi preciosa amiga!
  Cariñosos saludos y besos 🙂 ♥

 6. Aničko, tam kde budeš se měj pěkně. Doufám, že tě nesužují zdravotní problémy.
  Moc se na tebe budu těšit. Přeji hezké zářijové dny. 🙂

 7. Einen schönen Tag liebe Anna ja jetzt haben wir schon September es geht alles zu schnell sind an der Ahr die Tage habe ich viel Pflaumen und Marmelade eingekocht ist ja immer viel Arbeit aber das selpsgemachte schmeckt einfach besser.Ich wünsche dir noch eine gute und glückliche Woche Gruß von mir Gislinde

 8. Jéé, na té fotce jsi ty? Je malé, ale už mám představu. Doufám, že se brzo vrátíš, tak si užívej babího léta 🙂

 9. Září prý má být hezké, tak si ho užívej doma i na zahradě, jestli je na té malé fotce tvá maličkost uprostřed vaší zahrady, tak to bude užívání moc přijemné, je plná svěží zeleně a květin. Měj se pěkně a nenech nás dlouho čekat. 😉

 10. Pěkné prosluněné září, Aničko.
  A doufám, že tvá blogová nepřítomnost není zapříčiněna zdravotními problémy.
  Jinak si odpočiň, užívej hezkých podzimních dnů a těším se na návrat. 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s