Mládí světa je v Rio de Janeiro

Otevřená náruč jednoho z nejkrásnějších míst světa je událostí která mě dojímá, spoléhám na mladá srdce a nadšenou lásku celosvětově spojených rukou. Nechci psát nějaké otřepané fráze, vždyť děti vychováváme snad, aby jsme měli naději, aby oni udělali svět lepším a spravedlivější, hlavně pro sebe. Jeli hledat boha a sounáležitost lidství, věřím jim, že nejen najdou víru, naději a lásku, ale i krásu světa, štěstí a vrátí se s náručí která bude plná a budou Boží lásku rozdávat dál. Papež František přišel, „vstoupit bránou velikého brazilského srdce“. „Klepu na ni. Nemám zlato ani stříbro, ale přináším to nejcennější co mám: Ježíše Krista. Přicházím v Jeho jménu, abych oživil plamen bratrské lásky„.

 ODKAZ

Velice krásná slova mladým lidem “ Jděte a získejte mi učedníky„ .

11 komentářů: „Mládí světa je v Rio de Janeiro

 1. Milí přátelé, děkuji vám všem za milá přáníčka i slova týkající se tohoto článku, omlouvám se za nepřítomnost, nějak se mě neudělalo dobře, ve dnech veder, jsem byla KO………což víceméně trvá………. Zdraví a všem přeje ZDRAVÍ, vaše Anna

 2. Milá Aničko! Musím se omluvit, že jsem v rámci naší mini dovolené zapomněla i na Tvoje jmeniny. Ale přeji aspoň dodatečně vše krásné! Poselství i slova o vzájemné lásce jsou krásná a moc důležitá! Kéž by to platilo pro všechny, nebo aspoň pro co nejvíce lidí!

 3. Aničko, myslím si, že jakákoliv snaha v tomto směru je vítaná a žádoucí, bez rozdílu církví ale i vyznání. Předsudky, které by lidé měli kvůli rozdílnému názoru na věc jakýmkoliv směrem, jsou myslím jedinou překážkou. Chce to v dnešním době zůstat tak čistý (a pro některé lidi být zdánlivě naivní) jako děti, jak o tom říkal Ježíš o podmínkách ke vstupu do Božího království. Nejsem katolík, ale takhle to cítím.

 4. Krásný příspěvek .-)))přišla jsem tu, abych Vám milá Anno popřála k krásným jmeninám,vše dobré, sv. Annu mám velmi ráda, ukazuje nám, že být babičkou je úúúúúžasná věc .-)))a narazím tu na takový krásný příspěvek- i já to dnes nevydržela a psala jsem o Františkovi u sebe, také jsem nadšená, hned bych tam byla též…

 5. Setkání s papežem musí být zážitek, který člověka povznese doslova až do nebeských výšin. Ačkoliv jsem ateista, chovám k papeži velikou úctu.
  U nás se tato událost moc nezveřejňuje, v tom máš pravdu, Aničko, jenom včera jsem viděla článek v novinách.

  1. To jistě Jarko.
   Světové dny mládeže navštívil OTEC v pravém slova smyslu, křesťanská mládež celého světa je teď na překrásném místě, chtěla jsem včera a převčírem ukázat víc, internet je touto událostí tak zahlcen, že nic nešlo. Jen u nás je ticho po pěšině, nevidíme v mladých křesťanech tu naději na láskyplné lepší příští?

 6. Ciao, Anna. Io ho fiducia che Papa Francesco riuscirà a fare cose che altri prima di lui non hanno mai nemmeno pensato di fare. E‘ una mia speranza! Un abbraccio Osv.

  1. Ano milý Osvaldo, bude to zřejmě tím, že otec František, poznal obyčejné lidi, žil v jejich středu, rozumí jim proto, že viděl na vlastní oči bídu světa. Také tě zdravím příteli

 7. Wünsche dir einen schönen Tag schöne Worte vom Papst an die Menschen, es ist hier sehr warm,heute werden wir voll ein Gewitter bekommen sind ja zur Zeit an der Ahr wieder etwas wandern.Grüße dich lieb und bleib Gesund.Gislinde

  1. Je těžké říci něco krásného, aby to oslovilo celé lidstvo. Otec František to dokázal.
   Přinesl Kristovo poselství a slova o vzájemné lásce.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s