ZRUŠILI NÁM GOOGLE READER ?

 WordPress-áci!!! Nikomu to nevadí?  Nebo někdo poradí?
Nebo jsem já husa co si to neumí zřídit? Na čtečce jsem měla své oblíbené blogy, od Austrálie po Klondaik, své lidi na čtení i na dopisování i mimo WordPress. Každý den stačilo se podívat, a měla jsem přehled kde, kdo co napsal a publikoval nového, kdekoliv na světě, tedy mé uložené kontakty a přátelé z různých blogů, se 15. 07 2013 úderem dvanácté hodiny vypařily? Kdybych se postavila na hlavu a odstrkovala ušima, nedokázala jsem svá data přenést, jak bylo prezentováno, do, nevím? Snad náhradní čtečky:http://www.bloglines.com/  ??? Takže jsem o všechny své léty nasbírané kontakty přišla a mohu vám říci, že ještě před nedávnou dobou jsem všem svým dopisujícím přátelům, tuto službu nemohla vynachválit, snažila jsem se je na ni   T A D Y  upoutat, tak TO BY SE MNĚ VŠICHNI DNES PODĚKOVALI ?  Myslím že by mě dokonce poslali někam, jak to mám sto chutí udělat já tomu světovému fenomenu GOOGLE !!! 

Goog A

cooltext1116912050

MÁM I NOVOU STRÁNKU,  
TU SVOU ODVRÁCENOU?

T A D Y

PODPOŘTE  ŽALOBCE  IŠTVANA : PETICE

Přečtěte si také:  Karla Kříže : Soudruhu ministře Fischere
A Parlamentní listy                    : TADY

21 komentářů: „ZRUŠILI NÁM GOOGLE READER ?

 1. To je silný podtrh. Ani neupozornili dopředu?
  Ztratit všechny odkazy, to je silná podpásovka.
  Právě proto jsem ti tenkrát psala, že mám v úmyslu si blogové adresy uložit ještě k sobě na počítač.
  V excelu to funguje tak, že kliknu na odkaz a otevře se mi internetové okénko.
  A měla bych to jen jako zálohu právě pro tento případ…
  Co radit tobě? Snad, projít svůj blog od začátku a znovu si pracně přepisovat všechny blogové adresy z odkazů u komentářů. U toho bych asi začala… tedy, jestli budeš mít ještě chuť.
  Zatím funguje bloglovin, jak jsem ti psala, je to príma stránka.

  1. Je jisté, že málokdo tuhle funkci používal, nerozumíme si, jak vidím? Šlo o každodenní přehled toho, co kdekoliv bylo publikováno nového (to, co jsem měla zadáno, za léta), ne, na jednom blogu, ale na všech, Google, Opeře, Blogeru, blogu cz, atd…. Souhrnně to byla služba pro všechny blogy, ne jen pro wordPress, na každém prohlížeči ta značka je, jistě ji všichni znáte, je skoro na všech prohlížečích, ještě stále, jen již nefunguje, ta služba byla perfektní, osvědčená, nechápu, proč ji zrušili. Na bloglovin se podívám, je to asi obdobná forma přehledu ? Nechci se tam zatím přihlašovat, čekám stále, jestli nám dají nějakou adekvátní náhradu? Kdyby jsi byla tak hodná a popsala, jak to tam funguje? Děkuji Vendy

   1. Myslím že si rozumíme. Bloglovin je stránka (nepleť s blogem.cz!), na kterou si zadáš svoje oblíbené adresy všech blogů, tedy nejen wordpresu, ale i blogspotu, bloggeru, pisecz, blogu, a dalších, které se ti namanou (nevím, jestli bloglovin má nějaké omezení, ale jsou na něm i zahraniční blogy).
    Na bloglovinu máš:
    a) všechny články, které nejnověji vyšly na blozích, které sis zadala (každý den, každou hodinu, kdy někdo napíše článek, objeví se upoutávka naň v bloglovinu – a stejně tam do toho článku klikneš a on se ti rozvine celý k přečtení)
    Stejně tak tam máš sloupek s adresami blogů, které sis zadala a vedle naskakuje číslo nepřečtených článků na onom blogu. Můžeš si kliknout přímo na ten odkaz a přečíst si články, které byly na onom blogu zveřejněny.
    Jestli si přečteš nejnovější články v časosledu, nebo si vybereš konkrétní blog, je na tobě.
    Je to všechno pod jednou střechou a myslím, že to funguje podobně jako tvůj minulý úložník, který už je teda komplet zrušený…
    A bloglovin je lehké najít – bloglovin.com
    (Myslím, že se tam dá vytvořit i členění do různých „obálek“ či šuflíčků, já mám zatím základ.)

    1. Akorát ještě k tomu publikování na reader google – tam se ti ukazovaly komlet všechno, co kdy kde vyšlo? !!!?
     Nebo jen to, co kde vyšlo u tvých zadaných blogů?

     1. V podstatě to tedy asi bylo stejné jako píšeš o bloglovinu, asi si ho zaregistruji, to co nám adekvátně nabízejí, stále není funkční, bude to chvíli trvat, nežli si tam všechny své kontakty zase nandám, Moc ti děkuji Vendy, to jsem potřebovala vědět. Česky to asi není? Až sem zase přijdeš zmiň se, hezký večer Vendy.

      1. Ne, názvy jsou anglické, ale ve svém článku jsem napsala i doslovný popis, jak jsem se tam registrovala a jak jsem zadávala názvy blogů, tak se podívej, myslím že princip bude stejný nebo podobný… .-)
       Hezký den a bloglovinu zdař! 🙂

 2. Aničko, nedivím se tvému lamentování, ale s wordpressem ti neporadím. 😦 Prostě to, co léta dobře funguje je třeba změnit a „vylepšit“ to velmi dobře znám z našeho blogu.cz. Ale raději už mlčím, protože nás nechávají nějak dlouho v klídku a co když zase přivolám nějakou tu bezva skvělou změnu i k nám. :-X

  1. Pravdu díš Jaruško, už mlčím, to asi ještě není konec, cítím to v kostech, jak se něco děje, všichni křičí, (špatně mě to načítá tvé stránky) ?

 3. Jak vidím, blogování je někdy samý problém a stres, tak daleko bych to asi dojít nenechala, Aničko, na tom přece nezávisí život.
  Přeji ti pevné nervy a krásné dny! 🙂 Hanka

  1. Stalo se za mými zády, v mé nepřítomnosti, neřeším to tak tragicky, jen prostě nevím co je u vás všech nového, snad dočasně? Nervy? Již žádné nemám? Tedy je neztrácím. Cha ,chááááá.

   Hezký večer všem děvčata a kluku Jiříku.

   1. Ou, to kočičí video je nádherný, je vidět, že kočulenky nejsou jen hrdopyšné krásky, ale taky dokážou udělat lecjakou botu a jsou srandovní. Děsně se mi líbilo to kotě zvedající packy a taky jsem si vybavila, jak je scéna (asi uprostřed) s tou uřvanou kočkou, tak k tomu vyšlo video s „překladem“, vtipná partnerská hádka.
    Kočky jsou úžasná stvořeníčka, stejně jako pejsani.
    A taky pěkně zlomyslný potvůrky, teď jsem viděla, jak jedna tomu druhýmu „pomohla“ do sklepa. 🙂

    1. Takových co je ze mě omývají, je víc Hanko, jeden „mužský„ se dokonce včera nademnou přezíravě a shovívavě ušklíbl, jakože takový póvl, že by mu měl radit? Neber si to tedy tolik, chci tě vídat do konce svých dnů? Tedy tvé fotky !!!

  1. Mám to komentování a lamentování v krvi, tak mě to trochu komplikuje život, dá to víc práce, žere víc času, který nemám a tak tedy nebudu vyhledávat, komentovat budu jen tomu, na koho v komentáři budu mít zpětný odkaz, do doby nežli si nějaký reader pořídím? Zatím mě to nikde nejde? S placením si lehce poradím, to oni nabízejí, že všechno je tam lepší, návrhů je spousta? Pokud to budou vyžadovat, převedu blog tam, kde to vyžadovat nebudou, to mě netrápí?

 4. Wünsche dir einen wunderschönen Sommertag und mal liebe Grüße von mir ich wünsche dir alles liebe liebe Anna.Grüße und Freundschaft.Gislinde

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s