Střílet peckou z třešně

Chudák náš pan prezident, jestlipak s ním chodí ochranka na záchod?

Když tady byl Americký prezident na návštěvě, a retardovaný hoch ho pohladil po tváři, vhrklo mě to slzy do očí. Řekla jsem si,  „to doma nezažiješ chlapče, aby tě lidé umačkávali přízní a projevovali ti opravdové city, ty vaše psí čumáky, a ochranka s namířenou ostrou municí, tě tak chrání od trochy toho lidského tepla, že to musel být silný zážitek, cítit projevy přízně a náklonnosti“? Dnes jsem četla komentáře na i DNES, můj údiv nad tím, co to ti lidé povídají, jejich primitivní slova, posuzující to, že se pan prezident nepo….l  strachy z jednoho hloupého smrkáče, který si chtěl pohrát na písečku, a udělat si bábovičku ? Jak prý naše ochranka selhala? A prý že, je to komunistické spiknutí? Kam jsme to s tím myšlením až došli, DO AMERIKY? Potkala jsem pana prezidenta několikrát, na začátku jeho prezidentské kariéry, nechodil s ochrankou, pozdravil lidi, podával ruku lidem, od vidění známým, i v davu, musí se dnes potentáti bát lidí? Nemohou žít normální život? Kde se berou tyto velkopanské manýry, i malý úředníček, na obci se třese o své bezpečí, nebude také brzy potřebovat ochranku? Aby se lidé nepřiblížili natolik, aby mohli říci svůj názor? Dívala jsem se na to video dvakrát, a pečlivě, pan prezident, se lidí nebojí, pobouřilo ho sice, že mu někdo umazal sako ale vůbec ho ten šašek nevyvedl z míry, a to je důkaz, že je to normální člověk jako já. A ty diskuse tam na těch novinách, vedou přiblblí šašci, jako byl ten s pistolkou na hraní.

http://zpravy.idnes.cz/vyjadreni-romana-vondrouse-k-utoku-na-klause-fnr-/domaci.aspx?c=A120929_224846_domaci_brd

Přeji panu prezidentovi, hodně zdraví a štěstí.

15 komentářů: „Střílet peckou z třešně

 1. Mně na celé té věci s panem prezidentem něco nesedí, připadá mi to jako nějaká komedie.
  Co se týká blogů, taky nevím, co si mám myslet, jednak se v tom tak moc nevyznám, jednak mi každé vylepšení způsobuje spíš problémy. Na některé blogy se vůbec nemůžu dostat, nebo jen s obtížemi, … zrovna k tobě, Aničko.
  Jsem ráda, že mám „sladké stránky“ placené, sice musím pořád mazat spamy, ale jinak pohoda a bez reklam.

  1. Mockrát jsem psala o tom, že pokud bych na tom či onom blogu chtěla vydělávat, jistě bych si to uměla zabezpečit, nikdy bych ale nedovolila, aby někdo vydělával na mě, doufám Hanko, že to pochopíš tak, jak to myslím, ne jinak, na jednom blogu to někdo odsuzoval, já tedy v žádném případě neodsuzuji, když si někdo chce a umí vydělat prací nějaké peníze, spíše mě štve když někdo zneužívá některé blogery, ke svému prospěchu, a oni ještě mají radost, že jim tam někdo šoupne reklamu a vydělává na nich. Také se mě jeden čas dělo to co píšeš, ( Spamování je nezákonné) jde to zablokovat, a já být tebou, bych to rázně udělala. Každý spam má adresu, je třeba to zablokovat a nahlásit jako spam. Tvá placená doména bude asi jediné místo, kam zatím cenzura nedosáhne, na vaše blogy již psát nebudu, protože já mám jméno, a anonym nehodlám být, o to jim jde aby náš gravatar ztratil funkčnost, a nešlo na wordpress kliknout, mám dojem, že to bude mít dohru, spoustu serverů jim to zatrhne.

   Mě tedy Hanko, tady již sedí málo co, kdybych na to měla nějaký obrázek, ze starého Říma, šel by můj palec dolů.

   1. Aničko, některé spamy zablokovat nejdou, bohužel, snažili jsme se, syn se v tom dost vyzná. Jeden čas byl klid, ale zase nastaly problémy. Tak spamy trpělivě mažu, co se dá dělat. 😦

    1. Je pravdou, že dnes ti syčáci spameři to již umí lépe nežli někteří admini, a těm na některých malých serverech to trvá, ještě déle nežli tady, a pokud je vůbec najdou? Tak dlouho vše řeší, že tě nakonec přestane bavit s nimi nějak komunikovat, navíc se mnou to chtějí jen anglicky, a to já neumím. Máš pravdu že, co si člověk neudělá to nemá ? Takže nám všem přeji !!! Lepší servis a chytřejší adminy, aby to nešlo od deseti k pěti. Přišla jsem na to že ti mohu psát, bez odezvy, pak je to stejně účelné, vzhledem k propagaci mého blogu, jako by jsme si psali mailem, navíc je to proti mému přesvědčení, když nemůže nikdo na mě kliknout, a podívat se, kdo že to tady vede ty blbé kecy? Zdravím tě Hanko

     123Friendster.Com

 2. No, každý si dělá někde nějaké zásluhy. Ale pravda je, kdyby neměl kolem sebe tolik „ochránců“, tak by to bylo stejné.

  1. Trochu tvému komentáři nerozumím Libuško? Ale o nic vlastně nejde, beztoho mě těžko odpovíš, několikrát jsem o tom psala, že je zbytečné psát odpovědí, protože se nikdo nevrací na můj blog, odpovědi stejně nikdo nečetl.
   Teď, co je wordpress zablokován, tím vaším „blogískem“, nebo jak se to jmenuje, nemohu nikomu z vás napsat, a tím je to vyřešené !!! Je nad slunce jasnější, že nikdo z vás, to nehodlá řešit, natož aby se někdo obtěžoval mě zdělit, co se to vlastně děje !!! Dokonce jsem se párkrát přesvědčila že jsou moje komentáře mazány, jestli adminem, nebo majiteli blogů, nevím, nikde není ani zmínka? Nebo to padá vždy do spamu? Nerozumím, admini vás nikoho neinformuji?

   1. Aničko, minulý týden se nám v administraci blogu objevila krástká zprávička od adminů, že nám lépe zabezpečili blog proti spamům. Prý nainstalovali nějaký program, který hlídá nepovolená slova. Snažila se ke mě s komentářem dostat i Danielka a taky jí to vyhazovalo. Pak napsala komentář bez udání web adresy a ten se mi zobrazil. Ale stejně už ke mně od té doby nepřišla. 😦
    S tím prezidentem, jsou teď plné noviny a zprávy v rádiu i televizi, nedokážu posoudit do jaké míry selhala či neselhala jeho ochranka, ale myslím si, že jestli nechtějí hlavu státu úplně izolovat od lidí, nemůže mu 100% zabezpečení zajistit vůbec nikdo. A prezindenta za neprůstřelným sklem, by asi nechtěl nikdo z nás.

    1. Docela ji chápu, také mám zlost, jen z docela jiného důvodu nežli ona Jaruško. Mám všechny blogy cizí, tam když se dělá nějaká akce na protest, tak se účastní miliony lidí, a stejně je to prd platné, na MySpace, asi tak před dvěma lety zrušili HTML komentáře, hromadně, po domluvě, odešli dva miliony lidí jinam, to si tady v Česku neumím ani představit. Když mě tenhle blog spadl na hlavu, protože, já nemohu říci, že jsem si ho založila, prostě udělali podobnou lumpárnu, jako ten váš Český dělá teď vám, ( já to prostě považuji za manipulaci a cenzuru) tak se lidé vzbouřili, v Česku to nehrozí ??? Dělat cizí blog pro Čechy, byla blbost od začátku, a tak to pomalu ukončuji a nebude co řešit. Celou dobu co jsem to dělala jsem měla blbý pocit, že nikam nepatřím, a už mě to ani nebaví, ŘÍKAT JÁ NECHODÍM NĚKAM PLÁCNOUT FRÁZI PROTO, ABY NĚKDO PŘIŠEL PLÁCNOUT JINOU KE MĚ. Celou dobu jsem toužila založit nějakou smysluplnou diskutující skupinu, nepodařilo se, nedá se nic dělat??? A my dvě? můj mail máš, a já ti ráda odepíši, jako si píši s mnoha lidmi, nemyslím si, že se něco časem změní? Moc tě zdravím Jarko

     Děkuji Jarko za odpověď, a omlouvám se za ten zlostný dodatek.

     1. Tak dnes na můj blog Danilka přišla a dozvěděla jsem se, že blog, jehož adresu má pro komentáře zablokovanou, taky ruší. Chápu, že musíte být vy, kteří jste takto omezování v přístupu na jiné stránky otrávení, ale stejně je mi líto každého zrušeného blogu a každé zmizelé spřízněné duše. 😦

      1. Umíš si představit jak se ruší něco, kde se účastní část světového tisku, a má to šest milionů členů po celém světě, a to WordPress má? Ty problémy dělá to vaše ?? !! ?? co mají svůj server v kuchyni, jsou na „krach“ a bojí se, aby jste se u nás nezhlídli, a neutekli jste jim na slušné servery, nebo to chtějí udělat jako píše Hanka, aby jste šli na placené domény, a to by jste ale byli velice……….? PODVEDENÉ ?. To ne nás, vás omezují, já kamkoliv píši bez problémů, mimo toho co je na „Seznamu a CZ“. A jestli si to necháte líbit, tak se brzy budete bát psát i mluvit.
       ONI SI VÁS V TÉ KUCHYNI ZAVÍRAJÍ !!!
       Aby jste si náhodou nepřečetli něco co nemáte. V žádném případě nehodlám něco rušit, mám tady skoro tři sta stránek, jen se zase zaměřím na okolní svět.

    2. Za neprůstřelným sklem budeme my, jak to tak vidím? A myslím, že dobře nám tak, my svobodu nepotřebujeme a ani v ní neumíme žít, a pár na pr..l, by nám jedině prospělo, jako národ jsme naprosto v ha…u !!! Žádné národní cítění, žádná úcta k hodnotám, vztah ke kultuře národa? Jsme schopni se tak akorát pohádat v putyce, na to máme kulturnosti přiměřenou dávku!!!

   2. Aničko, trošku mne mrzí, že si myslíš, že se nevracím číst zpětně komentáře. Vracím téměř vždy, pokud chci ještě něco dodat, učiním tak. Ale co se u nás děje já opravdu nevím. Neměla jsem ani tušení o problémech, o kterých píšeš. Nevím, proč by někdo z nás mazal Tvůj komentář, když to předtím nedělal. Naopak. A co mohu dělat? Jedině se zeptat „naší vrchnosti“ proč a to až teď, protože dřív jsem nic ani netušila. Ale i tak pěkný den!

    1. Na našem blogovém serveru, je celkem vymakaná administrace, mě se na liště rozsvítí okénko,
     a já vidím, že mě píšeš, vidím že jsi tady byla, i když nic nenapíšeš, ovšem nevím, co a jak chodí na serveru blogu cz, moje komentáře u tebe padají do spamu, vím kdy, nevím ale proč, to může říci tvůj admin tobě, protože já se s ním o tom bavit nemohu, a kdybych mohla tak nechci, protože mě jejich metody jdou proti srsti. Máte u vás jiný styl, je to jen uzel, který ti má sloužit, k co nejlepší a nejsnadnější práci na blogu, pokud to tak není, a já to vidím jinak, není to důležité, protože je to vlastně vaše věc. To jestli odpovídáš, nebo ne, je statistický fakt, a také je to jen na tobě, já jsem ti chtěla říci jen, že každý tvůj krok na mém blogu, je tady statisticky viditelný.
     Pozadí blogu cz, je jistě ještě jiné, nežli si já myslím? Ale nerozumím tomu proč? Hanka částečně vysvětlila to, o čem se já domnívám, že jsou smazané komentáře ( dělá to automat ) , mně, když nějaký normální komentář spadne do spamu, já ho prostě schválím, a je tam kde má být, to ostatní stejně jako vy smažu, pokud bych těch spamů měla hodně, smazala bych je také šmahem všechny, takhle k tomu asi dochází, a je to vyřešené. Zamezují vám v kontaktu se serverem wordpress, PROČ, NEVÍM. NIKDO Z VÁS OSOBNĚ, MNĚ NEVADÍ, NEMÁM ŽÁDNÝ KONKRETNÍ ANI OSOBNÍ DŮVOD.
     VŠECHNY VÁS ZDRAVÍM, ALE DOKUD TOHLE U VÁS BUDE TRVAT, PSÁT NEBUDU. POKUD SE TY OSOBNĚ ZEPTÁŠ, BUDE TO OD TEBE HEZKÉ A DOST MĚ TO ZAJÍMÁ, JAKÝ SI ONI VYMYSLÍ DŮVOD. JIŽ PŘEDEM TI DĚKUJI ŽE MĚ TO ŘEKNEŠ?

 3. Ciao, Anna. Buona domenica. Il tuo post mi piace perchè riflette leriflessioni di una persona normale, di una cittadina democratica! Un abbraccio.

 4. Dobrý den, milí Anna, jste vždy chtěli to v mém blogu. Děkuji vám, za vaše moudré připomínky, mají Krásnou neděli s rodinou. Upřímné přátelství s Rebecca – Pif 😉

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s