S rozmyslem dojít dál

Nechci nikdy vyvolávat spory, někdy je ale dobré uvést věci na pravou míru. Ne vše co neznáme, je nutné soudit podle svého? 
Komentátorka mě píše velice příkře,  vyvolala spor, již podruhé, posuzuje často, a i v jiném článku, co se jí u mě osobně nelíbí proto, že to špatně pochopila, nejdříve mě požádala mailem o radu, a následně mě veřejně za tu radu servala ( ŠLO O PŘEKLADY STRÁNEK A TEXTŮ) nerozumím jí, já když něco chápu tak nějak napůl, POŽÁDÁM o další vysvětlení, chci si vytvořit vlastní názor, ale chvilku mě to trvá, snažím se dát si věci do souvislostí, snažím se nejdříve myslet, a potom teprve mluvit. Zbrklý úsudek není nikdy ve prospěch věci. Možná řeknete vytrhla jsi to z kontextu, mě ale nejvíce rozčílila právě tato pasáž, to ostatní se týká mě osobně, a já se s tím vyrovnám po svém, tato pasáž, se ale týká mých přátel, a to mě vadí.

Je to část komentáře: 
Tak, ako to fungovalo, keď si na také dovolenky chodila? Aj obrázky, ktoré sú v prílohe, sú nádherné. Ale sú to tvoje obrázky z vlastných ciest, či len stiahnuté z internetu? Naozaj by som sa potešila článku, v ktorom opíšeš vlastné zážitky z takejto “akože” dovolenky. Keď si všímam tie komentáre, ktoré ti sem píšu ľudia v cudzích jazykoch – len málokedy sa vyjadria k tomu, čo píšeš. Nejdú ti také ničnehovoriace komentáre na nervy? Presne toto mi vadilo, keď tento blog fungoval ešte ako windows live spaces. Poteší ma, keď bude mať táto téma aj tretie pokračovanie a v ňom sa dozvieme zážitky z tvojich konkrétnych dovoleniek. Pekný deň prajem!
Kdo chce, může si to přečíst celé, mých zážitků z cest je tady tolik, že mě to již ani nebaví psát. A tady je to třetí pokračování. 

Ano děvče, jsou to moji dávní přátelé, jak píšeš, ještě z Windows Live, mám je moc ráda, nic to neříká, když mě píší, jen tobě, mě to říká právě to, CO MĚ TO ŘÍCI MÁ.  A tobě do toho nic není, a ani do ostatních věcí, které já dám na blog, co je čí, a jak jsem to získala si zjisti, já když mám potřebu, jako že ji u slušných lidí nemívám, si to co potřebuji, zjistím, co se tobě může zdát hloupé, je pro mě milé, příjemné a zajímá mě to. spaces, nevím o čem mluvíš, možná o mém dalším blogu My Space, na kterém jsem, nežli se tak nějak poroučel, také měla přátele, posílalo se tam jen upozornění na zajímavé věci, formou, které ty asi nerozumíš, a lidé z celého světa si píší, hlavně mailem, tam se jen najdou, a přátelství přetrvávají léta. V adresáři jich mám sto čtyřicet, ne se všemi si dnes píši, protože vše je pomíjivé, nabídla jsem ti k nim přístup, protože na Windows Live to tak bylo, že přijmeš-li někoho do přátel, a to jsme vzájemně udělali, jsou moji přátelé i tvoji, to jsem ti chtěla vysvětlit, a ty jsi mě potom zablokovala, proto, že jsi to špatně pochopila. Znovu jsem ti podala ruku na usmířenou a teď vím, že to byla chyba.  Možné je, že tomu zase někdo porozumí po svém, já již dále nehodlám nic vysvětlovat.
Dám-li něco na blog, fotky, obrázky, na které mám od někoho práva?  nebo doporučení ?Je to asi zavrženíhodný počin? Nebo jaké má kdo úmysly? Já postranní žádné nemám, to bych to asi dělala jinak, a ne tak hloupě, jak je mě podsouváno?
I já jsem udělala jednou takovou chybu, že jsem se vyjádřila bez rozmyslu, a neomluvila se, tedy se panu 747 za zbrklý úsudek, a to co z toho vyplynulo, velice omlouvám.

Na vysvětlenou že nemusíme vidět věci všichni stejně ale vidíme je, jak je chceme vidět, často mám komentář třeba od oceane, je to vlastně odkaz na její nový článek, a já se jdu podívat, a moc ráda, protože je to takový dobrý člověk, lidé jí mají rádi, za její lásku ke zvířátkům, já také a moc.
DĚKUJI MARTINE
OCÉANE LAIKA

Dá-li někdo na blog příběh, který jde světem a je-li o šíření požádán z nějakého, třeba humanitárního, nebo z jiného lidského důvodu,


   překlad

 Voják našel během své vojenské služby v Bělorusku veverku, téměř umírá.
On ji krmil a staral se, jako o malé dítě každé 4 hodiny po dobu několika týdnů.
Opustil armádu krátce po cvičení, a stal se taxikářem.
Veverka je vždy s ním během jeho práce a jede všude s ním.
Je to krásná fotoreportáž, má i jiný, zástupný význam.12 komentářů: „S rozmyslem dojít dál

 1. Přesně jak píší ostatní. Je to tvůj blog tak si piš co chceš, jak chceš. Já sem chodím rád, protože se zde dočtu kolikrát zajímavé věci. A jestli ti sem chodí přátelé ze space?? Na můj blog chodí přátelé z píše, které znám, když sem tam kdysi působil. NO, pravda je ta, že nevím pořádně o co se jedná, tak raději pomlčím.

  1. Nestálo to ani za řeč, Jiří. Kdyby jsi minutu počkal bylo by to pryč, ten horor pro zasmátí je lepší. D Ó Ó Ó B R Ó U

 2. Moc děkuji za tvůj milý komentář na mém blogu, potěšil! Jak tu čtu, ani tobě se nevyhnout komentáře, které pochvalné nejsou – ale nikdo nikoho nenutí, aby četl to, co se mu nelíbí – jak u tebe, tak i na mém Blogu. Mojí komentátorku zajímá hlavně líčení, takže proč čte básničky, které nejsou její sortou – je s podivem?-:( Nic si z negativních komentářů nedělej jsou to NAŠE blogy a můžeme si tam psát o čem chceme, samozřejmě pokud to neodporuje pravidlům Blogu. cz. Přeji ti krásný večer. Ahoj Ivet

  1. Víš Ivet, já vítám i to, co je třeba, ne zrovna osobně příjemné, protože jinak toho kterého člověka nepoznáš a dlouho jsi přesvědčena, že k tobě na blog chodí rád, důvěřuješ tomu, že co ti píše myslí přátelsky a nezjistíš to, nejsem choulostivá (většinou), dokud se na tebe z nějakého důvodu nenazlobí, dotud nepoznáš, co je vlastně zač. Vítám kritiku, dokonce, je-li kritika inteligentní a vtipná, ocením to. Zlé lidi od podstaty, nemám moc ráda ale i ty dokážu tolerovat, je -li to zpestřením mého poznávání, jak různé povahy berou život. Dobrou noc a zdravím Ivet

 3. Aničko, nic si z toho nedělej, že je někdo zlý, to už tak na světě chodí a na svůj blog si můžeš dávat to, co chceš a nikdo nemá právo Ti to toho kecat, pokud neporušuješ nějaká autorská práva. Lidi jsou různí a i z toho se poučíme, ne? Jinak ten příběh s tou veverkou je krásný, moc se mi líbil a myslím, že kdo má rád zvířátka … však to znáš. Tak vydrž!

  1. Děkuji Libuško, ty jsi o dva články jinde, buď ráda, že je to tak, že do toho nevidíš, a o těch veverkách to je hezké že?
   Objímám tě za tvou bezprostřední přátelskou ruku, je to vždy uklidňující, mám tě moc ráda. Anna

 4. Bonjour mon amie ♥ Anna ♥,

  Rapide coucou pour te souhaiter un bon jeudi
  pour ma part journée de courses j’aime pas du tout lol

  Bisous tendresse et humide ☺☺

  calinous de Laika et chatounets

  merci pour avoir publie mon article

  martine

 5. Le foto dello scoiattolo e del ragazzo che adesso fa il tassista sono bellissime, l’immagine di che cosa sia veramente l’amicizia. Anche le persone potremmo essere amici così!!!
  Ciao Anna. Grazie e buona notte. Osv

  1. V BĚLORUSKU je diktatura, nebylo pro něho jednoduché, odejít z armády? Veverka je jen v zastoupení !?! Myslím že ten chlapec je úctyhodný člověk, a to co světu říká, říká moudře.

   La Bielorussia è una dittatura, non è stato facile per lui, di ritirarsi dall’esercito? Squirrel è l’unica rappresentazione!? Penso che il ragazzo è degno, e ciò che il mondo dice, dice saggiamente.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s