aktuálně

Není to zrovna dnešní, ale zkusím vám občas najít něco zajímavého, nebudu nějaký čas publikovat své!
Tady najdete pár zajímavých lidí :aktuálně.
Tady a tohle se také dá číst             :http://zvidavyvincenc.wordpress.com/2012/07/29/chleb-a-hry-uz-me-nebavi/
A do třetice                                             :http://www.greenpeace.org/czech/cz/

4 komentáře: „aktuálně

 1. Články to jsou všechno zajímavé, ale stejně mám Aničko nejraději ty tvé. 😉
  Přeji ti hezký večer. Jdu se koukat na Primu na vaření, docela mě to vaření našich známých osobností baví, ono totiž jinak v té televizi skoro nic není.

  1. Máme na to právo, ještě si užít nějakou zábavu, třeba i televizní. Jak říká Libuška….. Já tady na tebe prásknu, že vím, že ty jediná si většinou přečteš, to co doporučím, a také vím, co si myslíš, máš pravdu…… Jen kdyby to mělo nějaký vliv na předchozí generace, aby četli, aby chtěli slyšet názory moudrých lidí, které jim občas nabízím videem, nebo odkazem, poučili se, a získali náhled na svět z jiného úhlu pohledu, Ať je to věc víry, mezilidských vztahů, politiky, nebo ekologie, začali se zajímat o víc, nežli sami o sebe.

   Moji milí, ne že by mě nepotěšilo, že zajdete na mé stránky a komentujete, je velký rozruch v diskusích o tomto tématu, a mnohé komentáře na určitých stránkách, by si zasloužili tvrdou odezvu, lidí, jako jste vy, není tam, je to velká škoda, že se tam většinou prosazují názory veskrze negativní k víře, nemluvím o církvích, tady u mě, je to jaksi prd platné.
   Pan Václav Hořejší, je jedním z těch slušných lidí, a presentuje svůj lidský náhled na věc. Jsou ale jiní, a ti jsou jako temný stín, stahující nevědomé lidi na svou stranu.

 2. Ciao, Anna per la segnalazione. Buona serata e buon ferragosto, qui festa popolare con musica e balli in piazza, grandi tavolate di cucina locale e fiumi di birra Forst! Buona notte, un abbraccio.

  1. Vorrei essere lì per ballare, bere e gustare buon vino italiano, non vedo l’ora di fare foto, ho voluto dimostrare a tutti qui intorno. Grazie, buona notte divertente Osvaldo. Un abbraccio Anna

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s