Je škoda že, již zítra se nikdo nevrátí !

Neberte to prosím jako výčitku, je to jen konstatování skutečnosti, proč ke mě, se nikdo nevrací ? Často se dnes objevuje slovo novinky, proč ? Prosím, řekněte mě někdo proč ten zájem, nikdo tam nic konstruktivně neřeší, přispívají k negativnímu pohledu na lidi a na svět, většina takzvaných NOVINEK, je zdrojem nesváru, mnoho lidí má pocit, že by rádi přilili trochu svého oleje do ohně a není jim to z takzvaných objektivních důvodů umožněno a blogy, kde se něco konstruktivně řeší, nebo je snaha, jsou opomíjeny, to co by bylo prospěšné řešit, si nikdo nejen nepřečte, nekomentuje, ale projdou bez povšimnutí a to je velká škoda. Proč nás lákají věci, kde se scházejí buřiči, provokatéři a také burani ? Máme sto chutí, říci si také to své sprosté slovo k tomu co se u nás děje ? Lidé řekněte svůj názor, tam kde je to konstruktivní, něco by to řešilo, jít na novinky, to snad je lepší jít do hospody na pivo.
Já vím, že si teď a tím co říkám oponuji a často poukazuji na to že  na blozích děláme, nebo píšeme pro své uspokojení a zábavu a teď, kritizuji to o co vlastně stojím, opakovaně se vracející komentátory a návraty k tématu. Mám na blogu rubriku : https://annapos.wordpress.com/tag/dnes-jsem-cetla/ , kam dávám odkazy na články, které mě něčím zaujaly a stálo by to, co se tam píše za přečtení, ano nelze někoho nabádat, jdi tam a koukni se na to či ono, návraty, to je problém a také, už jsme si k tomu řekli své a více nás to nezajímá a nebudeme se vracet i když blog by neměl být jako obrázkový, nebo zábavný magazín, který si prolistujeme a zahodíme, často a v různých rubrikách, najdu „NOVINKY“a doplním je tam kam si myslím, že by mohli patřit .
Odkaz :  http://zaholesovsko.wordpress.com/2012/04/11/situace-je-neudrzitelna-jako-v-roce-89-rika-krnacova/
Odkaz :  http://dialog.ihned.cz/komentare/c1-54973150-konec-sveta-a-evropsky-sen
Odkaz :  http://napistejim.cz/?address=Hole%C5%A1ov
Odkaz :  http://www.eps.cz/

http://www.vrattenamstat.cz/vyzva.html
http://www.ohnica-os.wz.cz/celek.htm

 

NA SVĚTĚ PŘEVLÁDNE ZLO, KDYŽ  SE  SLUŠNÍ LIDÉ BUDOU BÁT,
SE MU POSTAVIT A BUDOU MLČET. 

24 komentářů: „Je škoda že, již zítra se nikdo nevrátí !

 1. Aničko, taky se k tobě vracím, ale nemám čas ani náladu na nekonečné debaty. Ve spoustě věcí máš pravdu, ale někdy s tebou nesouhlasím. Abych se přiznala, odkazy nečtu, protože bych asi celý den nedělala nic jiného, mám totiž celkem dost povinností a k počítači se dostanu většinou až večer. Nechápu, kde ty bereš tolik času na svoje dlouhé články, na vyhledávání odkazů a na další podobné aktivity, i když tě obdivuji. Tím absolutně nechci říct, že je mi lhostejné to, co se u nás děje a že pro nápravu nehnu prstem.

  1. Nemysli si že to považuji za slovo do pranice, Je dobře že dáváš najevo svůj názor, o to usiluji, aby lidé slušně a poctivě řekli co si myslí, co cítí a nečastovali se falešnými frázemi, neplatíš mě členskou známku, žádný klub příznivců mého blogu jsem nezaložila a nemáš ke mě žádné povinnosti. To o tom čase mě dost pobavilo a polichotilo mému egu, to víš Hanko i ve svém věku, jsem děvče čiperné a pracovité.

   1. Nemůžu říct, že bych byla zrovna líná, ale tohle dokážu sama těžko posoudit. Každá máme jiné povinnosti i návyky, jinou kondici, prostě jiné podmínky. Nezbývá mi, než tvoji vitalitu obdivovat! 😉

 2. kikou mon amie Anna,

  C’est par un timide soleil que je passe te souhaiter un bon Dimanche

  Aujourd’hui journée relax 🙂

  Je te dépose cette petite fleur sourire

  bisous tendresse

  gros poutoux de ma princesse Laika et calinous de mes chatounets

  martine

 3. Kikou mon amie Anna,

  c’est avec un brouillard très dense que je te souhaite
  un excellent week-end.

  Non ce n’est pas un ptit ami a Laika ( dommage il est trop mimi )

  Vais avoir mon boulot ai du monde ce soir donc fourneaux
  cet après midi sourire

  bisous tendresse

  calinous de mes ptits protégés

  martine

 4. Já se sem taky vracím, ale nemám dost trpělivosti při takové záplavě koncentrovaných námětů často až k „filozofování“ se nabízejících se jim v čase věnovat, tak kouknu a zase mizím. K zamyšlení, přemýšlení, debatování i k prohlížení toho bývá tady na mne, pohodlného, pomalého a pořád něco dalšího k potřebnosti nestíhajícího moc a moc.. Rozumím tvému povídání, odkazy na různé zajímavosti bývají poučné i krásné, ale čas je pro mne prevít..

  1. Dobrý den Břetislave, To kdo kdy a kam se u mě podíval mě řekne můj systém, To jistě vím, ale aby někdo řekl, hele holka to jsi udělala dobře, že jsi sem ty akce dala, já jsem to také dal na své stránky a P O D E P S A L, a nebo nepodepsal, pokud s tím někdo nesouhlasí, já na takové ty řeči u piva opravdu moc nejsem a vy co přijdete a pomůžete
   rozvést, svým inteligentním příspěvkem tu myšlenku, ještě více do šířky, tak to mě imponuje to je potřeba. A PODEPIŠTE TO PROSÍM.

 5. Víš, Aničko, já nerozumím tvé otázce – proč se sem nikdo nevrací?
  Na co si stěžuješ? Že ti sem nikdo nechodí?
  A co komentáře ke tvým článkům, ty znamenají, že se píšou samy?
  Lidé na tebe reagují, reagují na tvé články, myšlenky, fotky, obrázky, upoutávky.
  Máš široký rozhled a spoustu zájmů, to je jenom výborně! Dívala jsem se do odkazů, a některé mě i zaujaly. Ne, opravuji se. Zaujaly mě všechny. Ale na jedné z tvých odkazů je zase stránka s tuctem dalších odkazů! Já vím, je toho hodně zajímavého nebo pobuřujícího na tomhle světě, ale člověk všechny informace prostě pojmout nemůže…
  Možná by nebylo špatné, kdybys udělala speciální rubriku na odkazy. Třeba bych se ráda podívala i po dalších věcech, na které upozorňuješ – jen třeba nestíhám přečíst si to všechno na jeden zátah. Takže když se vrátím třeba za týden, už nevím, kde odkazy máš a musím proklikávat zpětně tvé články. Takže možná by šlo, udělat rubriku jenom na odkazy – a tam řadit tyto články…
  Ale to je jen můj návrh!
  A navíc mi pořád vrtá hlavou: jak to myslíš, když se ptáš, že se sem nikdo nevrací…

  1. To je právě to !!! Co ty chceš, to tady je, rubrik vpravo na liště je 22, a na tu co o ní píšeš je v článku dokonce odkaz.Jen já vůbec nechápu ? Jestli náhodou nejsem MAĎAR, už si tak opravdu připadám. Často a na různých místech i od tebe slýchám, jak by bylo dobré něco řešit a tam kde tyto možnosti jsou a já si dám práci to sem dát, tak to nikoho nezajímá. UŽ PODESÁTÉ O TOM PÍŠI, V RŮZNÝCH FORMÁCH. On vlastně nikdo o to nestojí, všichni jsme vlastně spokojení, zrovna u tebe jsem četla, jak by jsi s chutí někomu na novinkách něco řekla, tam se toho moc neřeší, tady jsem tobě i ostatním, kdo by měl nesouhlasný postoj k tomu co se v této zemi děje, nabídla možnost, proč mě tedy oponuješ, nikam kde o něco jde se nikdo nevrací, všimni si že zásadní články jsou bez komentářů VĚTŠINOU, možná neustále volím špatnou formu a pobídku k diskusi a nebo je to daleko jednodušší, nikdo nic řešit nehodlá, a nebo také není co a v tom případě má naše vláda A VŠICHNI TI PAPALÁŠI pravdu, a je třeba ještě trochu tu uzdu přitáhnout ? Teď teprve se můžeš rozhořčit. Nechtěj, já tě považuji za velice inteligentní ženu, abych ti říkala, to co mým studentíkům, POSLOUCHÁŠ MĚ VŮBEC, asi ano ale už neodpovíš ? A to je to co mě vadí nejvíce.

   1. Aničko, nemusíš na mě křičet. (Reakce na velká písmena).
    Četbu novinek už jsem zrušila, četbu komentářů pod novinkama taktéž, protože jsem zjistila, že to nikam nevede.
    Co se týká dvaadvaceti rubrik, já je nenašla. Tedy, něco jsem našla, spoustu odkazů na další webovky (něco jako oblíbené stránky), pak nějaké odkazy na WordPress planet a tak dál, nejlepší příspěvky a články, obrázek, kalendář, básničku, další obrázek, kalendář a další básničky.
    Nahoře jsou rubriky pouze tři – Místa, na které se nezapomíná, Můj život a Hudba. První pokládám za cestopisné, druhé za osobní a hudba je prostě hudba.
    Takže v které rubrice mám hledat zpětné odkazy, nevím…
    Možná je problém v tom, že dáváš těch odkazů příliš.Jistě, jsou to zajímavá témata a je škoda je opomíjet, ale tvoje výzva k podpisu (o kterou tady zřejmě nejvíc jde) je mezi těmi dalšími odkazy docela utopená.
    Mimochodem, tu výzvu jsem taky podepsala.
    A strašně moc by mě zajímalo, v čemže na těchto stránkách ti tak moc oponuji.
    Tím, že se ptám, kde jsi přišla na to, že ti sem nikdo nechodí?
    Jestli tě rozčiluje pouhá otázka, tak se raději příště ptát nebudu.

    Hezký den přeji. Bez otázek…

    1. Díky děvče, konečně něco od srdce a vtipně, Ty velice dobře víš, jak a komu se odpovídá, na komentáře? ono nikdy nejde o to kolik těch kdo si s tebou chtějí psát je ale jak kvalitní ty kontakty jsou, časem se vždy vytříbí kdo s kým mluvit chce, nebo nechce, já takové to já na bráchu, brácha na mě nemusím a také mě dost vadí, když se píši s odpovědí a nikdo už na to nereaguje, nedávno jsme si dokonce dala práci s vyhledáním různých fakt, abych neplácala blbosti, a on to pán vůbec nečetl. A k tomu co mě se zdá přehledné ? Nemusí být, to máš pravdu, u té výzvy je pět vykřičníků a pod tím navíc ohnivým perem napsáno, šiřte to prosím, už i Břetislav mě napsal, že moc filosofuji, to je taková moje nemoc, pind.., ze široka o věcech běžných. Odkazy dávám většinou, lišta vpravo, do rubriky ( šestý řádek pod složkou „další informace“ ) Uvidíme se ?, cestování, !!! DNES JSEM ČETLA !!! a tak dále………… Ještě ti odpovím ohledně návštěvnosti, udělala jsem chybu, když mě převexlovali na Word Pres, zrušila jsem některá data a nezapsala nová, takže nevím přesně, bylo to někdy v březnu tedy přes rok a bylo tady 28 a půl tisíce lidí, milion to tedy není, ale že by mě to nějak vadilo to také ne, stačí že to vůbec někdo čte a že napíší lidé které mám docela ráda a na které se těším, až zase přijdou.

     1. 28 a půl tisíce lidí? To je pěkná návštěvnost, řekla bych! Já to nepočítám, na blogu mám jen základní tabulku, kde se mi objeví návštěvnost za minulý den a tři články, které byly nejvíc čtené – ale nepoznám, kdo mě navštívil. Nehledě o celkovém počtu návštěvníků za celou dobu, co jsem na blogu. Mám spíš radost, že naprostá většina komentářů je opravdu k věci, tedy k článku, a pokud nejsou k článku a jsou reakcí na něco jiného, to mi taky nevadí, když v komentářích jeden bloger reaguje na jiného… tohle jsou komentáře, které beru, protože to je ten správný cvrkot, jak se říká.
      Nejvíc mi vadí komentáře typu Hlásni mi, nebo Hezu blog, těch mám však naštěstí minimum.
      A takovéto komentáře tady snad ani nemáš, takže lidi reagují příznivě, a komentáře jsou kvalitní.
      K těm hořícím nápisům – jasně že jsem si jich všimla, ale nad těmi nadpisy je uvedeno asi pět odkazů těsně po sobě a nebylo jasné, ke kterému vlastně tvá největší výzva patří…
      Možná že ke všem.
      Jinak, ještě děkuji za odkaz na coltext, nevím jestli jsem ti to psala nebo ne, ale je to vážně príma stránka. Přišla jsem ještě na jednu podobnou, ale coltext je asi nejlíp vybavený, co se týká rozsahu písmových fontů a druhů nápisů…
      Prima práce!

      1. Čtu většinou všechny komentáře a někteří lidé u tebe se mě také líbí, nakouknu k nim, ale nekomentuji jim nic, nemám na víc lidí čas.
       Znám mnoho podobných nesmyslů, některé jsou ale složité i přeložené a translator, jste odmítli rezolutně všichni. Hezký nový týden Vendy

       123Friendster.Com

 6. Já se sen ráda vracím, ale většinou čtu jen tvé postřehy, a na ty odkazy, přiznám se, zpravidla, nemívám čas. Ale tvé názory, myšlenky, pocity, sdílení mám ráda. Mám Tě ráda, Aničko.

  1. Moje postřehy, bez toho co k tomu dodávám, ústy moudřejších a vzdělanějších, jsou jako když si přečteš předmluvu a knihu již ne, má to vždy svůj účel a souvislost, to co říkám já není většinou důležité. Lidé na blogu se poznávají, postupem času jeden druhého pochopí a časem si začnou vidět do srdce i do kuchyně, nevím, jestli je to vždy dobré, ale věřme že to něčemu prospívá.

 7. Aničko i já se k Tobě vracím. A něco konstruktivně řešit tím, že někam napíši svůj názor, to mi nepřijde zas tak k něčemu. Nevěřím totiž tomu, že tím dokážeme my, malí mravenečci něco změnit. To bychom museli zorganizovat něco hodně pádného a většího. Ale jak, že?

  1. On to někdo za nás udělal Libuško, jenže jak říkáš, Dost pádné to asi není, když se ani nepodíváte? Je tam jen čtyři tisíce podpisů ? Máš pravdu…… Ať si to naše milované děti vyřeší, je to již, a bude jejich problém.

   1. Já jsem se tam podívala, ale od určité doby se nikam nepodepisuji! Promiň, i když s Tebou v podstatě souhlasím, podepisovat nic nemíním!

    1. Zřejmě máš nějakou špatnou zkušenost, v tom případě se nedivím, já zase podepisuji vše a někdy i v jazyce o kterém nemám ani páru udkud to sem přišlo, je to protest na ochranu želv, já to podepíši a se mnou třeba tři miliony lidí.

 8. Aničko, já se k tobě vrátím zítra i pozítří a dokonce někdy i několikrát denně. Jenže často to taky nevyjde, ale pokaždé jsem zvědavá na to, jestli sis můj komentář přečetla a jaká byla tvá eventuální reakce. Přiznávám, že u toho to většinou i končí a dál už nereaguji. 😦 Některé ty tvé diskuzní odkazy můžou být zajímavé, docela mě oslovil ten druhý s Tomášem Sedláčkem. Je to věřící člověk a jeho názory na ekonomiku a politiku, se mi zdají dobré.

  1. Většinou lidé mají přehled, a docela i rozumím tomu proč nereagují, starší člověk si řekne, chci mít klid a jsem celkem spokojený se svým životem, Libuška píše o mravenečcích, to by se divila co dokáží když jich je hodně, a ta výzva k ( podpisové akci ) NA KTEROU JSEM UDĚLALA ODKAZ, je myslím dost pádný počin, a přesto je tam jen necelých čtyři tisíce podpisů na deseti milionovou zemi je to hodně málo, je vidět, že nám ty věci NEvadí a řešíme je opravdu tak akorát u piva. Kdyby ke mě přišlo jen padesát lidí a každý by udělal odkaz na tu akci, šířilo by se to mnohem rychleji, ale to je problém, jak píši, NENÍ ZÁJEM COKOLIV ŘEŠIT, NATOŽ SE NĚKAM VRACET ??? Náš národní problém je že dokud neteče do bot nám…….ALE ONO JIŽ TEČE VÁŽENÍ !!!

   1. Jenže já nejsem kontroverzní člověk. Vidím jak to v naší společnosti vře, vidím tu nespokojenost a ty nálady. Odboráři zvou lidi do ulic a já se bojím, že se to zvrtne a někteří lidé dají průchod své zlobě a nenávisti na všechno a na všechny. A to nechci, toho se opravdu obávám.

    1. P O D P I S není válka Jaruško a napsat slušně svůj názor, pánům představitelům moci to je akt, pro budoucnost dětí, my , si myslím jsme slušní lidé a nepůjdeme házet kamením, podepsat něco, co je dobrá věc, není nic kontroverzního.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s