Stokrát vyprávěno.

Jít časně ráno na vycházku se psem může být nepřekonatelný průšvih pro mnoho lidí i mě se stávalo, když jsem nejvíce spěchala do práce, že pes na ranní procházce, ne a ne poslechnout. Tak jednoho takového rána se stalo že moje kamarádka, milovnice zvířátek, vstala opět hodně časně, aby pustila svého divokého nevychovaného psa z vodítka, dala mu trochu volnosti v zahrádkách, předpokládaje, že všichni spí a tudíž pes nebude nikoho obtěžovat, jenže pes, za několik nestřežených chvil, jal se běžet proti ní s něčím velkým v tlamě, začala tušit….. už zdálky jí bylo jasné, že je to králík a to králík chovný, vzácný a ještě k tomu kamarádčin. Co teď, nic lepšího ji nenapadlo, nežli milého chovného Pepu vzít domů a protože byl silně uválen v hnoji a zapáchal jako prase, vykoupala ho, vysušila fénem, a uložila do jeho králíkárny, aby to vypadalo, že chudák Pepa zdechl přirozenou smrtí, aby nevznikl konflikt ohledně nevychovaného psa, Jen dodělala tuto bohulibou činnost na záchranu sousedských vztahů, dorazila sousedka, ona majitelka zesnulého Pepana, poručila si kafe a frťana, řka, že se stal nějaký divný zázrak, a nebo že by se měl zavolat psychiatr, že se asi zbláznila. A vyprávěla že chudák Pepa co ho opatrovala jako oko v hlavě, nikdy prý mu nedala nic špatného k žrádlu, se včera nadmul, zdechl a ona prý ho večer zakopala do hnoje, na tom by prý nebylo nic nenormálního, kdyby dnes neseděl pěkně čistý, živý a zdravý v králíkárně.


  

 

17 komentářů: „Stokrát vyprávěno.

 1. Ako prvé som sa chcela spýtať, že či sa to naozaj stalo. No ostatné komentáre ma utvrdili v tom, že to bude nejaká vymyslená bájka 🙂 Lebo mi na nej čosi nesedelo. Buď som to nepozorne čítala, buď som niečo nepochopila, ale nie je mi jasné, ako mohol ten zajac zrazu ožiť? 😮 Ale na pobavenie dobré.

  1. Jsem moc ráda Danielko, že jsi zase mezi námi a ten stroj, jak já mu říkám zase pracuje. Odpovědět ti nemohu, je to jen vyprávěnka, lidé se sejdou, zapálí si oheň v krbu, otevřou lahvičku vína a baví se, nikdo se neptá kdy a jak který vtip vznikl, ani na logiku, je to jen legrace pro zasmání.

   1. Môj počítač je ešte stále v servise, zatiaľ mi neposlali ani len správu z jeho diagnostiky – píšem o tom na blogu Mimi a jej svet. Občas mi požičia notebook mladší syn.

    1. Počítače a vše kolem toho kupuji patnáct let u jedné firmy, to je výhoda i nevýhoda života na venkově, zavolám, jen pozdravím a pan majitel ví s kým mluví, řekne “ pošlu Pepu, on se vám tam koukne, až pojede kolem“, příští den tady je, poděkuje a řekne zaplatíte, až toho bude víc, a nežli vypije kafíčko, sní nějakou tu buchtu, tak si i popovídáme, on mě něco nového naučí a řekne ten pes vám pěkně tloustne, já odvětím a já také. Počítač šlape, a všichni jsou spokojení.

 2. kikou mon amie Anna,

  c’est entre les gouttes pliéeee… que je passe te dire

  pour ton amitié

  bisous tendresse

  calinous de mes 4 pattes

  martine
  merci pour la super vidéo 🙂

 3. Aničko, ani já tenhle příběh neznám, je moc pěkný, pobavil mě. 🙂 Se zvířátky se zažije spousta legrace nebo taky problémů. Obrázky jsi vybrala bezvadné, líbí se mi všechny. 🙂
  Zdravím tě a děkuji za hezké komentáře na fotoblogu. 🙂 Hanka

 4. Tak tohle mě vážně dostalo.
  Neznám, tedy – neznala jsem.
  Ale je to super historka!
  Pěkně jsi mi zvedla náladu, Aničko.

 5. Cara Anna, ti ringrazio per queste belle parole, si John Paul era una grande persona.. Dio non si dimentica mai di lui, lui era la luce d’amore qui sulla terra.. con amicizia Pif

  Vážení Anny, děkuji vám za těchto krásných slov, John Paul byl skvělý člověk .. Bůh nikdy na něj zapomenout, byl světlo lásky zde na zemi .. přátelství s PIF

 6. Hezká příhoda. 😀 Je doplněna prímovými obrázky.
  Aničko, ten chlap s hlavou byl vložen jako odkaz. Ale vůbec netuším, jak se to dělá na tvých stránkách. S těmi nemám zkušenost. Třeba se někdo najde, kdo to bude umět.
  Nic si z toho nedělej, že nemáš vlastní tvorbu. Já také nemám poslední dobou náladu a inspiraci. Snad se něco najde.
  Přeji ti hezké jarní dny. 🙂

 7. Pokud jste se děvčata zasmáli, splnilo to svůj účel, nemám žádnou inspiraci a přinášet negativní myšlenky a pocity se mě nechce, až se stane něco co by mě i vám dalo lepší náladu, tak přestanu opisovat a začnu něco tvořit, zatím mě to nejde.

  1. Moc tě zdravím Amelie, jsem ráda že jsi se ozvala, nevěděla jsem jak ti říci, že zase delší dobu nemohu vložit k tobě komentář, nejen k tobě, všude tam kde jsou komentáře schvalované se mě to nedaří i když dělám několik pokusů, tedy se omlouvám a přeji šťastné a hezké jarní dny a i dětem hodně radosti.

   1. To nevadí, Aničko, hlavně že JSI. Také si tu kolikrát čtu a nekomentuji. ALE v duchu jsem často s TEBOU. Opatruj se.

 8. Ano, sylšela jsem tuto vyprávěnku, ale věřím, že se to i mohlo stát! Lidé jsou vynalézaví! Dík za úsměvné povídání!

 9. Bonne journée du mercredi mon amie Anna,

  Je profite d’un ptit rayon de soleil pour te
  déposer cette petite coccinelle porte bonheur qu’elle te porte chance

  Prend en bien soin sourire

  Bisous tendresse

  calinous de ma Princesse Laika et de mes chatounets

  martine

  géniale tes photos !!!

 10. Tak to je výborný! Stokrát vyprávěno, ale k mojim uším, se to doneslo až dnes a náramně jsem se pobavila. A pak, že se zázraky nedějí!! 😀 Doplněno prima obrázky, mě se nejvíc líbí ten spící lovec s puškou a jelen. 😀

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s