Odkud a kdo přišel ?

DNES KE MĚ ČÍST, PŘIŠLO TAK MÁLO ČECHŮ, že se budu muset rozhodnout, jestli nemám psát anglicky, Kanaďanů bylo víc, v jednom svém článku jsem psala o novince na blogu wordpress, je to mapka na které se mohu podívat odkud na světě, a kolik dnes, za týden, a za měsíc přišlo lidí si přečíst, nebo se, „podívat na obrázky“ většinou je to vyhledávač pro obrázky, co lidi přivede ke mě, aby si stáhli obrázek, i když na internetu je nepřeberné množství aplikací, kde a jak legálně získat podobnou vymoženost. Mě osobně těší nejvíce ti co si přijdou popovídat o tématu i mimo něj, i já mnohdy a ráda odbočím i když tyto své dopisovatele mám ráda, těší mě každá jejich návštěva, je to pro mě ale náročná záležitost na čas, a psát pro třicet Čechů považuji za ztrátu času, práce mám mnoho a sil už méně nežli bych potřebovala, vymýšlení témat, která někoho zajímají je těžké, dosud jsem články dělala vlastně pro pár lidí na kterých mě záleželo, zájem se ale u nás tak ztenčil, neb není člověk ten co by se zavděčil všem a já na oplácení, komentář za komentář, což je u nás zvykem dělat, opravdu, ale opravdu nemám čas, ba ani chuť. Budu tedy psát méně a méně, až se stanu trpaslíčkem, pokud jím již nejsem ? 

 Hledat a nacházet zajímavé téma ? Není zábavné, je to dlouhá a nezáživná činnost, pokud ty věci znáte a probíráte se jimi jen proto aby se někdo podíval, a nakonec je to nevděčná činnost, z jednoho prostého důvodu nikdo neřekne to známe a nezajímá nás to, my by jsme rádi : TŘEBA ???


 VŠE NA SVĚTĚ JE DNES PŘÍSTUPNÉ ! JAK BY DŘÍVE LIDÉ BYLI VDĚČNÍ ZA TAKOVÉ MNOŽSTVÍ KRÁSNÝCH A ZAJÍMAVÝCH VĚCÍ K NAHLÉDNUTÍ, JSME DNES PŘESYCENI INFORMACEMI ?

Pro ty kdo si přišli pro obrázek, je tady jeden hezký k mání.
A těm kdož sem chodí i  z jiného důvodu, třeba pro něco hezkého, nebo zajímavého, jsem našla několik krásných videí o naší nádherné matičce zemi s trochou pěkné hudby.

 

 

I NA LIŠTU JSEM DALA KRÁSNÁ VIDEA, NEJSOU VIDĚT? Já to nevím, nikdo se nezmínil takže nevím, nevím, nevím, je to ztráta času i pro vás? Aplikace o Praze v minulém článku mě zaujala, tak jsem ji nabídla, a také nevím?

DOSTALA JSEM GRATULACI KE DVĚMA STU
NAPSANÝCH  ČLÁNKŮ.
WORDPRESS MÁ NĚJAKÉ ZPOŽDĚNÍ JE JICH TOTIŽ JIŽ ,
DVĚ STĚ DVACET ČTYŘI 

Odkaz na článek o umírání !
Co je etika ?


https://annapos.wordpress.com/2011/07/11/to-o-cem-se-tady-pise-to-moje-hlava-nebere/

Je mlčeti zlato ?  

http://www.zemedusi.cz/forum/thread/42/ml%C4%8Den%C3%AD-nebo-ml%C4%8Den%C3%AD/

24 komentářů: „Odkud a kdo přišel ?

 1. Bon début de semaine mon amie ANNA

  En espérant que tu auras l’occasion de profité du soleil.

  A propos du petit film de Laika sur mon dernier article, en fait
  elle a un jardin de 18 ares, mais si je veux arrivé a la filmée suis
  obligée de la mettre dans le ptit terrain al’avant ( étant donné qu’elle
  n’aime pas cela du tout ) sourire

  mes bisous tendresse

  calinous de mes 4 pattes 🙂

  martine

  1. Merci pour vos commentaires, il est consacré tous les jours de consultation, mais il n’est pas obligatoire, il ne fonctionne pas, c’est amusant et chose amitié. étreintes Anna

 2. U mne je to jednoduché. Obrázky a videa tak ucpou můj domácí počítač, že si na některé stránky udělám čas pouze o pracovní přestávce – ale tady zase nejdou prezentace. Takže mám blogy dost rozdělené. No a když není čas na přestávku… Holt jindy.

  1. To jsem ráda, že mě to píšetě, proto se nikdo o obrázcích nezmiňuje, mám to sice udělané tak, že to jde jen tam, kde je na obrázky odkaz, ale jestli to nejde ani v tomto případě, tak to je divné a budu se muset pídit proč.

 3. Tak zase jeden Ceskej cizinec te prisel navstivit,ja vim ze moc nechodim ale kdyz se sem dostanu tak si rada prectu co pises.Ono ted taky u vas zaclo jaro tak urcite je min casu na pocitac protoze je hodne prace venku.Ja zase pro zmenu budu mit na ten pocitac casu vic .

  1. Máš pravdu Eliško, Mnoha lidem začne lepší období zábavy, nežli je sezení u počítače.
   osobně to nepozoruji, ale je u nás tak zvláštní mezidobí, jaké u nás nikdy nebývalo, myslím klimaticky, v nížinách otevřeli koupaliště, lidé se koupou, kvetou jarní kytky a tady na horách se ještě lyžuje. Mnohde je ještě metr sněhu, tedy na sjezdovkách. Myslím že ty máš jiné starosti s hospodářstvím. V Evropě lidi zajímá hlavně zábava, a je to středobodem většinou i podnikání.

 4. Ja chodím pre obrázky na net len málokedy a určite by som ich nehľadala na cudzích blogoch. Snažím sa písať na témy, ku ktorým mám vlastné fotografie. Píšeš, že ti prišlo veľa Kanaďanov. Čo keď sú to Česi žijúci v Kanade? Mne tiež chodí niekto pravidelne z Kanady, no netuším, kto to je, lebo v Kanade poznám len jednu osobu a tá určite nechodí čítať blogy. Ja tiež koľkokrát kliknem na blog v inom jazyku, najčastejšie je to ale nemčina, lebo tej aspoň trošku rozumiem. No na to, aby som pravidelne chodila na cudzojazyčné blogy s tým, že si ich musím prekladať cez google translator, na to nemám čas. Iba keď sa jedná o fotoblogy, vtedy mi je jedno, z akej krajiny je bloger. No a nemám rada obrázky typu tej ružičky, ktorú máš v tomto článku. Mnohokrát sa mi u teba stane, že mi ani nenačíta všetko, čo máš v článku. Niekedy si veľa vecí všimnem až vtedy, keď prídem na ten istý článok viackrát. Všimla som si, že tá osoba, ktorá ti tu zanecháva tie rôzne písmenkové obrázky, je neúnavná. Kvôli takým som zablokovala knihu návštev na jednej nemeckej stránke, pretože mi tam písali ľudia veci, ktoré sa píšu len blízkym priateľom a to tam boli na 99 % ľudia, o ktorých som nemala ani šajnu. Ako píšeš aj v článku, sú ľudia, ktorí nevedia ináč vyplniť svoj čas, iba zanechávaním stôp na internete. Ber to tak, že ten tvoj blog je aj pre teba, že ty sama sa môžeš po čase vrátiť k svojim článkom a mnohokrát zistíš, že máš na tú istú vec o nejaký čas neskôr úplne iný názor. Mne sa to už stalo. A prestala som riešiť už aj to, prečo sa mi pravidelné návštevy na mojom blogu nikdy neozvali. Mám takých dosť. Na druhej strane som zase rada, že môj blog nie je chatovacou miestnosťou. Na to sú iné portály. Nejako som sa zase rozpísala, takže týmto končím a prajem ti peknú nedeľu 🙂

  1. Tvůj blog, Na krásném modrém Dunaji, je stejný jako můj, a na něm a pouze na něm ti mohu poradit, není to Český nebo slovenský blog, je prostě takový jak ty si ho nastavíš, ty ho máš ve slovenštině, Kanaďan, v Angličtině, nebo Francouzštině, on když si chce přečíst tvůj blog tak ho má v té řeči kterou si nastavil, já tvůj také mohu číst v češtině, když budu chtít. Nemohu ti poradit naprosto jednoznačně, protože to má více souvislostí, prohlížeč, I. Exploreru-Google(domovskou stránku) a tam si ten překladač nastavíš tak (že překlad dělá automaticky, a všude) tečka. Pro věci, o kterých říkáš, že se ti předtím nezobrazili, je také jednoduché vysvětlení, neviděla jsi je proto, že tam nebyli, přidala jsem je dodatečně, dělám to i u starých věcí, že je porůznu aktualizuji, novějšími……. Mě zajímá kdo se ke mě přišel podívat, i když nezanechá komentář, i já si na jeho blog kliknu a podívám se jestli dělá něco co by mě zajímalo, kytka která se ti nelíbí je dělič, mezi dvěma odkazy, a když to říkáš tak se mě také nelíbí, udělám ti radost dám tam jiný. Hezký večer Danielko.

   1. Anna, ty si si už dala preložiť niečo z češtiny do cudzieho jazyka, ktorý ovládaš? Ja áno, viackrát som si chcela zjednodušiť prácu, ale to, čo ten google translator preloží, nemá ani hlavu ani pätu. Neviem, či si pochopila, prečo sa mi obrázok nepáči. Nie to, čo je na nej – teda tá konkrétna kytka, ale to, že sa tak hýbe. Kazí to peknú fotografiu. Ako zistíš, že kto bol u teba? Veď veľakrát prídu ľudia z google, tam nemáš šancu vedieť, kto to bol. Aj keď ja prídem na tvoj blog z google readeru, ktorý mi načítava tvoj blog aj ostatné blogy, ktoré ma zaujímajú, tak sa nedozvieš, že som to bola ja. Napíše ti len to, že dotyčný prišiel z google a že bol zo Slovenska. Vieš, že som mala také podozrenie, že niektoré veci pridávaš k článku až po jeho zverejnení? Tak som sa teda nemýlila 🙂 Translator používam len pri pár blogoch. Na jednom blogu, ktorý je písaný v rumunčine, ale s blogerkou komunikujeme po slovensky. Sledujem aj jeden nemecký blog, tam mi nepomôže ani translator, ani to, že nemecky ako tak viem. Blogerka používa takú ťažkú nemčinu, že jej veľa vecí nerozumiem. No a naposledy je veľkou hanbou, že musím translator použiť aj na ruskom blogu, hoci som sa ten jazyk učila veľa rokov. A tým, že som ho od školy nikdy nepoužila, som veľa z neho zabudla. Skúšala som ho použiť aj opačne, zo slovenčiny do ruštiny, ale ako som už písala vyššie, tie texty sa použiť nedali.

    1. Ne nedala, mě to překládá vše a všude automaticky, je to blbej stroj, a pokud někdo nepíše důsledně spisovně, tak to ten stroj prostě neumí, proto je nutné napsat, blbý stroj. A zase je nutné to nastavit, třeba něco vznešeného, jako je báseň, to neumí, a nějaký Americký slang, tak to také ne, ale píše-li onen pisatel spisovně, je překlad perfektní.

     1. Ja sa vyjadrujem aj píšem spisovne a mne to správne do cudzieho jazyka neprekladá. Takže niekedy si myslíš, že niekto píše o voze a v skutočnosti je to o koze 🙂

 5. Aničko, koukám, že jsi se pěkně „rozjela“, já nevím, jak máš velkou návštěvnost, ale určitě sem chodím ráda a tak často, jak jen můžu. Zvolila sis náročná témata, věřím, že Ti to dá opravdu hodně práce to všechno dávat dohromady, ale proč potom chodíš k nám, „obyčejným“, kteří Ti nabízí jen náš běžný život? To Tě nebaví? To nevím zase já, ale co rozhodně vím, že bych moc nerada, abys byla tím malým trpaslíkem a už vůbec ne tím, který se ztratí zcela! Přeji krásný víkend a věřím, že se zase brzy potkáme aspoň tady.

  1. Možné je že to cítíš jinak, a máš pocit že můj článek je napsán sebestředně, není to tak, zajímá mě každodenní život, nemyslíš si doufám, že já nemyji okna a neutírám prach, i já mám své každodenní problémy, ale nebudeme o nich přece psát všechny, ráda si u tebe přečtu tvé radosti a někdy napíši i o svých ale hlavně a to se mě zdá že někdy nechcete slyšet, to řeším psaním s vámi víc, nežli kde jinde, a to je pro mě to nejdůležitější ( TAHLE STRÁNKA: KOMENTÁŘŮ) to je to co je pro mne důležité a také to že máš pocit že píši tobě, ne množství ale kvalita rozhovorů, mě nejde o to aby ke mě chodilo víc komentujících ale čtoucích lidí, já bych to ani nedokázala zvládat, mám jediný zájem, aby to tak bylo všude, bylo o čem a s kým mluvit, aby v komentářích probíhal rozhovor, tak plynule jako tady, mě se to podařilo, je to má pýcha a také mám radost, když to tak je. Vždycky a všude musí někdo být rebel, na jedné straně a na druhé ten, co stojí jako ta klidná síla.

   1. Teprve teď později, mě vlastně došlo, v mé staré hlavě, už mě to někdy trvá déle, nežli mě docvakne myšlenka, na co se mě vlastně ptáš ? Nezdá se mě v žádném případě, že někdo z nás je obyčejný a vede, běžný život, každý člověk je jiný a svým způsobem jedinečný, nevím, mimo tebe kolik je přesně komu roků, mimo tebe, tvůj věk znám, je nám asi podobně, již to že v našem věku něco podobného děláme je přece úžasné a myslím že většina má na co být pyšná, a i přes naše roky, máme stále co rozdávat a stačíme tomu tempu doby, já nemám v úmyslu se kohokoliv dotknout a pokud mám k někomu výhradu, říkám to přímo a bez servítků, sladká slovíčka nevedu, to je má záporná stránka.

    123Friendster.Com

    1. Aničko, to je ono! Máme být na co pyšné, my, které už jsme babky dlouho! Pokecáme, každá o něčem a hned je nám líp, ne? Tobě musí dát ty tvé články hodně práce, to já si sednu, naklepu myšlenky tak, jak mi jsou hezky za sebou a je to. Občas přidám foto jako paparazii, ale ty zkoumáš, vyprávíš o krásách celé zeměkoule. Tak se nezmenšuj, ano?

 6. ________________________$$$$$$$___coucou
  ________________________$$$$$$$$$$
  ________________________$$$$$$$$$$$___mon amie Anna
  _________________________$$$$$$$$$$$
  __________________________$$$$$$$$$$$__ je passe dans ton univers
  _____________________________$$$$$$$$
  ___________________________$$$$$$$$$$___pour te souhaiter
  _________________________$$$$$$$$$$$$$
  ________________$$$______$$$$$$$$$$$$$$___une bonne journée
  ______________$$$$$$$$_____$$$$$$__$$$
  _____________$$$$$$$$$$_____$$$$____$$$$$
  ___________$$$$$$_$$$$$$$$__$$$$______$$$$___et te faire de gros bisous
  __________$$$$$_____$$$$$$$$_$$$$_______$$$
  ___ _____$$$$$_________$$$$$$$$$$$$_______$$$
  _______ $$$_____________$$$$$$$$$$$________$$$___ tendresse
  _____$$$_________________$$$$$$$$$$________$$$$$$
  __$$$$$$____________________$$$$$$$_______________ martine

  suis désolée, je passe rapidement
  sans création mais juste pour te dire que je ne t’oublie pas 🙂

  kiss tendresse

  calinous de mes 4 pattes

  1. Děkuji.

   Česky: Tento pes je šťastný dělá li práci pro kterou je určený, není to domácí mazlík, je to tažný pes do saní.
   Francouzsky: Ce chien est heureux de faire le travail pour lequel il est conçu, ce n’est pas mon chéri la maison, il est de tirer un traîneau à chiens.

 7. Aničko, s tou tvůrčí krizí se potýkám taky a už docela dlouho. Už jsem chtěla několikrát s blogováním i přestat, porvé mě to napadlo loni na jaře, ale pak začaly výlety a hezké počasí a nějak jsem to přečkala další rok. Věřím tomu, že ti tvorba článků dává zabrat. To já to mám jednodušší. Nacvakám pár snímků a je hotovo. Ale i to je jen zdánlivé, co jsem mohla z našeho města a okolí ukázat, už jsem 100x ukázala a co dál? Taky jsem přišla na to, že se lidi na blozích neradi zdržují a neradi čtou dlouhé články. Facebook jsem si vůbec nezaložila, zdá se mi zbytečný. Na druhou stranu, je internet dobrý jako spojení s ostatními. Ty třeba bydlíš vzdálená měst a lidským davům, tak může být třeba i ten blog jako spojnice mezi tebou a dalšími blogaři. 😉 Pro dnešek jsi vybrala parádní videa. První bylo s hezkou písničkou, druhé mě zaujalo pohledem na naši zemi z výšky. Vždycky se musím zamýšlet nad tím, jak je výborné si uvědomit, ten svět tak nějak v globále. Když se dívám na tu naši krásnou Zemi a uvědomím si, jaký je to zázrak, že je to místo, kde můžeme žít, uvědomím si i to, jak jsme maličký až titěrní a zároveň si musím uvědomit, jak i ty naše trable a problémy jsou malicherné a že by jsme měli zanechat všech nesmyslných žabomyších válek a být rádi a mít se rádi.
  Už jsem toho napsala nějak moc a to sama říkám, že vím, jak naradi čteme dlouhé články. 😀

  1. Ty jsi přesně porozuměla tomu co vlastně tím článkem říkám, inspirace a spektrum lidí, kteří si přijdou něco vzít, nějaký zážitek, který já, nebo ty nabízíme, a také přijdou něco dát mě, promluvit si o tom co jsi viděla, když jsi fotila starou krásnou alej stromů, nebo u mě pohled z vesmíru na naši zemi, já vím, že když budete chtít najdete si to také, ale popovídat si o tom je něco jiného, někdo by řekl, tak si povídej doma, já ale nemám s kým můj muž je zlatý člověk, ale baví ho něco jiného nežli mě, on má svou práci a zájmy a já také, tak si tvořím okruh lidí, se kterými bych si ráda povídala, a takové sem tam plácnutí nějaké fráze, není ani inspirující k další práci, ba ani neuspokojuje. Mluvíš o hudbě ve videích to se mě líbí, nejdříve jsem jí nepřišla na chuť, je na mě moc moderní ale po dalším poslechu v souvislosti s tím vesmírem je to nádherný soulad, když se díváš na tu modrou kuličku, nebo na noční Zemi, je to pohlazení duše, a tvoří to také lidé pro ty druhé lidi. Děkuji Jarko za ten dlouhý a vše objímající dopis a za to že víš co tím říkám.

 8. Aničko, taky mám pocit, že nějak nestíhám – podívat se na blog ke každému, kdo mi napsal komentář, případně pročíst aspoň tři nové články, protože někteří píšou opravdu hodně. Není to proto, že bych nenavštěvovala blogy ráda, ale v posledních dnech mám dost práce a večer jsem tak utahaná, že usínám u počítače – a to je nejvyšší čas vypnout a jít spát.
  Proč bys měla psát anglicky?
  Tedy, nechci tím říct, že bys nemohla napsat článek anglicky, ale proč hned ten malomyslný tón, když ti přijde méně návštěvníků než obvykle, zlatíčko, to může být jenom podobnou krizí.
  Na druhou stranu, chápu i tvou únavu, navštívit každý blog, přečíst text a napsat k tomu svůj názor (a občas nad ním pořádně zapřemýšlet), zabere čas. A je jaro a jak tě znám, pro tebe období sázení a přesazování a chystání půdy pro rostlinkové nadělení…
  Takže jestli budeš psát méně, pochopím to a myslím, že i ostatní to pochopí.
  Ale, prosímtě, nedoveď to až do slibovaného konce – a nestaň se trpaslíčkem!
  (Zde místo pro smajlíka).
  Ten deštivý obrázek je nádherný. Není to malba od Kinkade?

  1. Jsem ráda že rozumíš, co tím myslím a není to malomyslnost, je to jen konstatování, třicet lidí je opravdu málo, Oni moc dobře vědí co a proč dělají, kdyby sem tu mapku nedali, tak to nevím a byl by svatý klid, je to vychytralá taktika. Vím že tematicky jsem zaměřena na mou generaci a původně to také je můj záměr, i já omezuji své zájmy, proto že nestíhám, a to třeba na rozdíl od tebe již nepracuji, od mého přešoupnutí na wordpress (Český) je to více než rok a upadá to u mě čím dál víc, začínám se opakovat, omílání starých věcí mě také nebaví, a s nápadem nikdo nepomůže a hra já na bráchu brácha na mě, nebaví nikoho, já to cítím, jen nevím jak z toho ven, vždycky když to omílám pořád dokola, mám obavu že nikdo nerozumí o co vlastně jde, porazit ten přiblblý systém amerických sraček-opusinkovávání a lží, nedělat to co se po nás chce, vytvářet kvanta nicneříkajících kontaktů jako na facebooku, aby oni vydělávali miliony na reklamách, tu radost tedy amíčkům dělat já nebudu, my jsme přece Češi, a u nás se lidé dříve k sobě chovali Česky upřímně i za cenu že se třeba pohádali o názor, splnit normu jako mě to dělá Belgičanka, ta to ani nečte, a píše každý den to samé? Jestli tam chceme dojít, jsme na dobré cestě. Chodil ke mě na W. L. kdysi pán, popřál dobré ráno, večer, a dobrou noc šesti stu respondentům, a hromadně, když jsem se ho ptala, proč to dělá, říkal že ze zvyku, a že to dělá pět let, tak to tedy nemusím děkuji.
   Obrázek na který se ptáš? Nevím-značku nepřečtu ani při velkém zvětšení, mám jich hodně a už hodně dlouho, tedy jsem zapomněla kdo a odkud mě je poslal, mám je také ráda, někomu se mohou zdát kýčové, mě se zdají milé a ta úprava s deštěm, na to je prográmek, podobně jako s vodou.

   1. Myslela jsem ten obrázek, co máš hned pod článkem. Takové obrázky maluje Kinkade, aspoň mám pocit, že je to jeho styl. Jsou nádherné, i když někdo může namítnout, že kýčovité. Na mě ale působí pozitivně.
    Jinak, občas se zastavit a popřát hezký víkend, myslím že není špatné. Ale asi bych to nepsala každý den a to dokonce natřikrát…
    Zaujala mě tvá poznámka o vyčerpaných tématech. Něco na tom je, protože jsem taky psala dvakrát více než teď, i když dnes jsem zase trochu jinde než loni. Ale nechci psát třikrát o sedmnáctém listopadu 89, když jsem o něm psala jednou a dodnes mám týž názor. To samé je v opakování názoru na naši vládu – jistě, když přijdou s nějako novou hovadinou, promiň mi ten výraz, tak se třeba naštvu a pod vlivem adrenalinu nadatluji co mě v tom okamžiku napadne. Ale jinak se v tom nerada opakovaně nimrám.
    Viděla jsem nahoře komentář od Daniely. Měla dobrou myšlenku, že blog vedeš i kvůli sobě (nebo hlavně kvůli sobě!), můžeš si porovnat články a úvahy, které jsi měla před rokem nebo před dvěma, tvůj náhled na svět – a vidět, jak se změnil nebo nezměnil. Já občas do archivu zabrousím ráda a s některými texty jsem docela spokojena, u některých mi zas připadá, že jsem je „vařila z vody“…
    Aničko, hezký den, s obrázky Kinkade i bez nich!

    (Jinak připravuji článek s odkazy na několik online editorů foteček, namísto Picnicu – a některé jsou opravdu velmi hravé!)

    1. Moc tě zdravím Vendy, jsi mé konstruktivní děvče, nedá se s tím nic dělat, to poznáš, až budeš starší potom už nehrají roli roky, ale týdny a i dny A PÁD DOLŮ JE STRMÝ, A NA DRŽKU a to prý je nově vyzkoumáno, že mozkové buňky se obnovují, ne že ne !!! Moje tedy těžko !!! Obrázek myslíme stejný, když říkáš, že to je Kinkade, tak asi je, já to nevím. Pozdrav mě také nevadí, pokud není půl roku stále stejný, a ani potom nepřestanu odpovídat, protože je to slušnost, odpovědět na pozdrav (i když je to občas nuda) tak se lehce negativně zmíním a vesele pokračuji ??? Vyčerpána jsou nejen má témata ale i já, JARO JE JARO.
     OPAKOVÁNÍ JE MATKOU MOUDROSTI, a kdo to řekl, byl asi opravdu moudrý, a ten kdo neustále opakuje kritiku o našich hvězdách politického nebe, mě nahrává, neb mé zuby jsou jich tak plné, to se nedá vyšťourat ani pádlem !!! Štvou mě víc nežli vejce. Blog !!! Kvůli svému plezíru, no to ani náhodou, to bych si to vypálila a nelezla s tím na veřejnost, dělám to samozřejmě proto, aby to někdo četl a NEČTE-LI, tak mám děsnou zlost. Na Editory se podívám……SAMOZŘEJMĚ, těším se, ale dělat to už asi nebudu, mám naplácaných tolik CD RŮZNÝCH BLBOSTÍ, ŽE SE V TOM ANI NEVYZNÁM, JSEM NA POČÍTAČI HROZNÝ BORDELÁŘ. (asi i jinde)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s