Na wordpress máme novinku

Moc se mě líbí, je to mapa, a ty já mám moc ráda, v jakékoliv formě, ať se do ní dívám po zemích, které znám, nebo do světa který jsme nikdy neviděla, dnešní mapy jsou úžasné, můžete se jejich pomocí dokonce podívat před svůj vlastní dům, na staroměstské náměstí a dokonce do vesmíru, můžete si vyhledat, místo na měsíci podívat se do kráteru, nebo tam kde údajně udělala stopu lidská noha. 
Tahle novinka mě říká, z kterého místa na světě, a kolik lidí se přišlo podívat na můj blog, za den, měsíc nebo rok.
Tak třeba mě zaujalo, že to byl dnes, 1 člověk z Bangladéše, 1 člověk z Argentiny, to tedy není pro mne záhada, je to jistě má drahá Mane Kent, Přišel také jeden člověk z Indonésie, a to záhada je. Samozřejmě mnoho milých Čechů, tedy ta barva je rudá a naše zemička na té mapě svítí, také ze Slovenska přišlo překvapivě hodně návštěvníků, mám radost i z těch Kanadských, těch je také více nežli znám osobně. Mapa udělala hodně radosti v mém srdíčku, všem děkuji a jsem vděčná za každou návštěvu, je vás více nežli jsem kdy čekala. 
Je to vlastně vyčerpávající statistika, kousek té mapy vám ukáži, najít si ji můžete sami , 

23 komentářů: „Na wordpress máme novinku

 1. Kikou mon amie Anna

  C’est par un beau Dimanche ensoleillé que je te souhaite une belle journée

  Le printemps approche a grand pas et c’est tant mieux 🙂

  mes bisous tendresse

  Moustique et poussinette .. c’est pas encore le grand amour mais ca commence pliéeeee

  calinous de ma Louve

  martine

 2. Tak to je velice zajimava pomucka,on ten svet je ted tak maly a na blogy lide prijdou z mnoha zajimavych mist s tou mapou mas dobry prehled i kdyz nezanechaji komentar.

  1. PŘESNĚ VÍM, jestli vůbec někdo chodí číst to co tady naslátám, tedy Eliško, látaly se ponožky a ani to už se dnes nedělá, většinou, já ještě ano, pokud jsou nějaké kvalitní a pěkné. Chtěla jsem říci dám na papír a to je také nesmysl, doba se mění, já si píši s tebou na druhé straně zeměkoule a abych věděla co ty tam teď asi děláš musela bych si najít program, který by mě řekl jaký je v Austrálii den a kolik je tam hodin. my tady máme neděli, jsou dvě po půlnoci a tak ti přeji hezkou neděli.

   1. Ted jsem si precetla tvou odpoved a ty jeste ponocujes , Unas je ted nedele 5.35 odpoledne a u vas by melo byt nedele 7.35 rano . Momentalne je to deset hodin rozdil.

     1. To já jsem děvčata taková noční můra, která lampičku a počítač dnes obletovala celou noc, potom jsem si na dvě hodinky lehla a dokonce jsem usnula, ten program, asi to budou nějaké světové hodiny si najdu, dovařila jsem boršč, někdy vám napíši recept a ty Eliško teď jistě krásně spinkáš, nebo pokud jsi ranní ptáček, budeš za chvíli vstávat. Tak si ten den hezky užij.

 3. Na Livu něco takového taky máme, ale nepoužívám to. a navíc to není v češtině. Ovšem občas tam juknu, tak vím, že mi pravidelně navštěvuje člověk z San Antonia. ale kdo to je to opravdu nevím. Nejspíše to bude Čech. A neozve se a neozve se. Jen tam leze.

  1. Třeba hledá kamaráda, stydí se, netroufá si, a to já právě zjistím na té mapce, kdo to je, kdo to ťuká kdo to tluče a on to kovář na obruče……… a je z Postoloprt

   1. Anna, nie vždy, keď ti ukáže inú krajinu, než ČR, ten človek musí naozaj prísť z cudziny. Ja ti to neviem odborne napísať, vysvetliť, ale mnohí ľudia sú na zahraničných serveroch aj napriek tomu, že v skutočnosti sedia niekde na území Čiech. Aj ja som sa vždy zo začiatku tešila, keď som si všimla, že bol u mňa niekto z nejakej zaujímavej vzdialenej krajiny, no môj syn ma vyviedol z tohto nadšenia veľmi rýchlo 🙂 A že sa mnohé návštevy z tých istých miest, dokonca aj IP adries opakujú a nikdy nezanechajú ani slovko, to poznám tiež. No radšej nech nepíšu nič, ako keď prídu ku mne na návštevu a napíšu komentár len na objednávku niekoho. Aj také sa mi stalo… Dúfam, že sa ten dotyčný v mojich slovách spozná.

    1. Já ti velice dobře rozumím, není to tak dlouho, co jsem si užila, i odporné spamy mohou jít přes servery v různých zemích, a ještě navíc ta pošta. musela jsem to řešit u Aj…. a něco mě tam zablokoval a od té doby je klid, mazala jsem tisíce spamů, ještě že to jde hromadně, na mojí další poště musím mazat každý mail jednotlivě.

  2. Tedy Jiří že jsi se spletl s tím MDŽ o rok, tak to zase pobavilo mě a k tomu ti musím popřát, aby vám konečně udělali ti papaláši MDM.
   obrázky na profil lide.cz

 4. To je opravdu moc zajímavá mapka. Mě kdysi, při založení blogu, pomohla jedna blogová kamarádka nainstalovat počítadlo a vlaječky, ale nikdy jsem neštudovala, jestli se toho dá nějak více využít. Vlaječek už tam mám pěkný sloupeček a většinu z nich, vůbec neznám. 😀 Přeji ti Aničko hodně blízkých i vzdálených, návštěvníků. A hlavně, komentujících. 😉

  1. Je v tom malý rozdíl ve tvé mapce se přihlásí lidé jednorázově, a ty víš, odkud jsou, tahle mapa nám říká každý den odkud lidé přišli, z které země a to se mění, podle mého zadání a situace, když budeš třeba chtít vědět, kolik jich přišlo minulý týden z Ruska tak to tam je. je to vlastně na jiném principu, je to graf.
   Komentující lidé je jen vrchol ledovce, ti nám nejbližší co mají eventuálně o čem si s námi popovídat, mám třeba několik let, přátelství v Čile, poznali jsme se tady na blogu (to se ještě jmenoval jinak), a vydrželo to, mám jich víc, https://annapos.wordpress.com/2011/06/01/dopisy-z-chile/.
   Těch co vydržely, některá se ztratí v čase a za ně se zrodí nová a nebo také ne, i to se stává. Jednou z opravdových přátel je třeba Mane, z daleké Argentiny, jíž zmiňuji ve článku ( to jsou již osobní přátelství ) a dopisy mailem. http://manekentmyblog.wordpress.com/.
   Například……. na dlouhý rok se mě z očí ztratila Marie z Portugalska, nedávno mě opět napsala, že byla rok u syny v Istanbulu, kam se přestěhoval, nemohla se připojit, syn měl počítač jen ve firmě, doma ho zakázal s ohledem na děti. S některými se kontaktujeme i přes Messenger ( vebovou kamerku, kde je i písemná forma kontaktu a překladač, tedy si jakš-takš rozumíme ) Moc Tedy vítám že uvidím, odkud a kdy ke mě někdo přišel na návštěvu i když třeba ani nepsal, a to je hezké.

 5. Aj ja som to tu včera večer objavila 🙂 som tomu rada, lebo na iných blogoch sú takéto štatistiky už dávno. Zdieľame rovnakú záľubu, pretože študovaním máp zabíjam teda hodne času. Veľa napríklad aj v jednej konkrétnej, cyklomape. V nej si hľadám budúce cyklotúry, ale zaznamenávam aj tie, ktoré som už urobila. Samozrejme, že si na pomoc beriem aj mapu od toho najväčšieho vyhľadávača informácií na internete.
  Keďže mám na wordpresse viac blogov, pozrela som si včera návštevnosť na dvoch z nich. Bola som prekvapená, odkiaľ všade prišli ku mne na Zrkadlenie v predošlý deň, teda na sviatok žien. 129 ľudí si kliklo práve na článok starý tri roky, ktorý sa týkal tohto sviatku. Aj podľa toho je vidieť, kde všade po svete sú Slováci rozlezení.
  Po Slovákoch mám aj ja najviac návštev z Čiech, ale je to len desatina z toho, čo zo Slovenska.

  1. Moc ti fandím Danielko, z tvého blogu je mě jasné že jsi tělesně velice aktivní děvče, a je to znát na konstituci, ( jsi stále krásné děvče) tím že máš ráda cykloturistiku a hýbeš se, tvůj záběr na tvých blozích je široký a zajímavý, já….. že jsme už takový ten zpomalený film, zbývají mě ty mapy a to je poslední dobou zdrojem mojí inspirace, bavím tím sebe, a chtěla bych bavit i ostatní.

   1. Vôbec nie som až taká aktívna, ako sa ti zdám 😦 Žiaľ, cyklistika je jedinou mojou pohybovou aktivitou a tú robím len od jari do jesene, takže v zime som maximálne neaktívna 🙂 Celá zimná aktivitia spočíva len v prechádzkach do príroy, prípadne do mesta. Veď to potom aj na mne vždy vidieť.

    1. To by jsi musela presentovat sebe a to my neděláme, Alespoň já nemohu, neb by praskl monitor a na nový bych neměla, jinak neposoudím jestli jsi stále čupr děvče jako na té fotce s kolem, a tam ti to sluší.

     1. A ja teraz rozmýšľam, kde som zavesila moju fotku s bicyklom. Kde si ma videla? Žeby na facebooku? Ak tam, to je fotografia z minulého leta, prípadne jesene. Aj keď som robila fotoprojekt 365 dní, s veľkou nechuťou som tam občas zavesila moju fotku – tam by to vraj malo byť aspoň raz za mesiac. Po prvé – nemá ma kto odfotiť a po druhé – mám tak otrasné fotky, že ich radšej nezverejňujem.

      1. Nevím přesně, ale asi W. L. to také máme společné, a co syn, někde se zmiňuješ, ten nefotí? musela bych se vrátit v čase, abych si srovnala tvá data a někdy mě také potěší když to někdo udělá a vrací se na moje starší stránky. Na celém blogu mám jen jednu svou současnou fotku, a mnohokrát jsem přemýšlela že ji smažu, jak člověk stárne, není to nic ke koukání, jóóóó za mlada, to bylo o trochu lepší, něco je na stránce Můj život.

 6. Ano, ano… mapička se mi také moc líbí! Je to přehledné a příjemné zpestření!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s