Snění o krásné dovolené ? Jak ?

Tak to vám ukáži něco co se všem, kdo důvěřují v lidskou slušnost, přátelské mezilidské vztahy, a mají odvahu k výměně sakum prásk, třeba i se psem, kočkou, a vlastním autem zanechaným na místě, vy pojedete tam a oni k vám. Uděláte pár fotografií, jak a kde bydlíte, nabídnete, přihlásíte se zaregistrujete se za pár, ( dalo by se říci ) liber, si vyměníte domov s někým ??? ( manželky neééé ) Třeba Britů je takto zaregistrováno hodně, ale i ve Francii a Itálii, jsem našla pěkné výměny, jedna Anglická rodina o této výměnné dovolené píše, že to udělali již desetkrát a vždy se jim to moc líbilo, překvapeni byli jen jednou, když na jejich autě bylo najeto 4 500 mil, vždy poznali jiné lidi, jiný styl života , výměna je vždy se vším všudy, tedy i přátelé a známí v celém okolí to vždy vědí a berou to v úvahu, ( já to považuji za jakousi pojistku), že se v rámci životního stylu lidé včlení do tamního života, vy jim budete sekat zahradu, oni vám také, budou třeba zalévat květiny, chodit do vaší hospůdky na pivo. No není to sen ? Když jsem to našla, tak jsem se málem po…..a radostí, podmínky, zda s dětmi, nebo bez nich, nebo pro kolik lidí se vypisují a je třeba hledat podobné,( zřejmě ). Podívejte se stojí to za prostudování. 
 

5 komentářů: „Snění o krásné dovolené ? Jak ?

  1. Milá děvčata, nebudu vám odpovídat jednotlivě, nejblíže k mému názoru je Libuška, hned jsem začala přemýšlet, co vše bych pro to musela udělat, jak staré mám lůžkoviny, a že bych to peří musela nechat vyčistit, dát novou sypkovinu, nakoupit nové ručníky, župany, Utěrky, povlečení, mám vše velice staré. Studovala jsem to dost podrobně, na Google jsem se k některým konkretním místům i dostala, některé nabídky, jsou….. například, byt v Londýně, nebo jeho část a soužití se zbytkem rodiny, třeba by mně ukázali Londýn, jak bych ho sama nepoznala, více mě brání to udělat, a to okamžitě, moje resty, například v pořádku, nežli obavy z lidí, ty jsou oprávněnější u nás v naší společnosti, já být majitelem zámku v Itálii, a to je tam také nabízeno, zřejmě nějaká jeho část, tak být tím kdo to nabízí, ten tedy asi očekává podobnou protislužbu, tak bych se tedy bála hodně, vyměnit to s nějakým Čechem. Nabídky jsou ale hodně různé, někdo nabízí třeba ve Skotsku svůj zahradní domek, dvě místnosti, zahrada, její příslušenství a bazén, to se mně moc líbilo , na fotkách to bylo moc hezké, je to sice bez auta, ale já bych si to Skotsko ráda projela i autobusem, a zdálo se mě to přiměřené k mým poměrům a tomu co bych mohla nabídnout já a vzhledem k tomu že náklady na cestu a stravu, jsou to jediné, je to příležitost pro mnohé slušné lidi. Moc se mě ta myšlenka líbí.

  2. Nemám dům, ani chatu či chalupu, ale i tak nevím, jestli bych si troufla, ale už jsem jednou na toto téma viděla film a spokojenost byla na obou stranách. Je to asi jen pro odvážné a ty, kdo mají co nabídnout.

  3. Keby som disponovala nejakým víkendovým bývaním, tak by som do toho išla, ale byt, v ktorom žijem, by som nikomu cudziemu k dispozícii určite nedala. Až natoľko cudzím ľuďom nedôverujem.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s