Nemáte přehled, co letí ?

Je to jednoduché a prosté, já vím takových blbostí najdete na internetu haba kuk, komu se ale nechce hledat, nebo to neumí, tomu poradím, je jeden šikovný prográmek, říkají sice že je jen na vaše vlastní nebezpečí, já ho používám co existuje a nikdy mě nikdo nekopl do kolena, žádný bacil ani virus mě nenapadl, nedošla jsem újmy tělesné ani duševní a mám přehled, kde se co šustne, prohlédnu si hezké obrázky, které zrovna teď letí, jak se říká, prohlédnu si co kde je aktuálně za zprávy, různé televizní šoty, fotky s filmů a hlavně ukázky z filmů, ať už těch úplně nových nebo jsou to ty staré dobré, zjistím co by se mě líbilo, přesný název, podívám se na ukázku, a pak se uvidí.  A NEJEN TO, MOHU TO POUŽÍT I NA VĚCI CO JIŽ MÁM ULOŽENÉ VE SVÉ SOUKROMÉ DATABANCE. A to je tedy bomba, já na téhle zdi vidím všechny své fotky, pěkně přehledně, šoupátkem si popojíždím kam chci a obrázek v perfektní kvalitě si zvětším, pokud se chci detailně podívat, no řekněte není to pěkný program ? a to na něj nedělám reklamu, nedostávám balík za propagaci, nikdo nechce abych zpětně za to pro něho dělala opičky, dokonce se nemusíte ani přihlašovat.


takhle to vypadá na obrázku, jak si můžete prohlížet, nejlepší obrázky dne, z celého světa.

Nebo si na zdi vybrat ukázky filmů.
A takhle si své věci mohu prohlížet, modrým šoupátkem popojíždím, po té zdi a obrázek který chci vidět si zvětším podle své libosti, a budu tak hodná, ( no nevím ) že vám sem dám odkaz, nejsem si jista, jestli vám to bude bez staženého programu fungovat, ale stáhnout prográmek, bude jen prkotinka že. CHCETE SE PODÍVAT NA RŮZNÉ ZPRÁVY A NENÍ TO ČESKY, u každé zprávy, kliknete dole na čtvereček se šipkou doprava, uvidíte že to půjde i překládat.
odkaz :  http://www.cooliris.com/tab/#lt=Liveshare&lu=http%3A%2F%2Fliveshare.cooliris.com%2Fapi%2Fv1%2FGetMRSSFeed%3Feventid%3D37
Program se jmenuje Launch Cooliris, že to znáte ? To nevadí třeba se bude hodit někomu jinému.

Ještě vám přidám trochu legrace.


Hrát fotbal pod drobnohledem, není legrace co?
A zbláznit se z počítače může každý.

Ne že by to nebylo možné?
Takový fofr, to se také někdo zbláznil, nežli vstoupil do kolejí. 

A ještě jednou vláček, je ještě jedna verze toho videa a ta je daleko zajímavější,
tu si ale musíte najít sami, ta je k nepublikování. 

A tenhle také stojí za to si poslechnout.

11 komentářů: „Nemáte přehled, co letí ?

 1. Aničko, tohle je opravdu zajímavé, obdivuji hlavně, co všechno dokážeš najít a vykoumat! 😉 Abych pravdu řekla, televize a videa jdou mimo mě, to si raději přečtu nějakou knížku. No, … abych nelhala, občas na nějaké to video kouknu, ale nevyhledávám je. 😀
  Zdravím a přeji pěkné dny v novém týdnu! 🙂 Hanka

  1. Neděle jsou pro mě odpočinkové, přesto že dnes věnuji celý podvečer a večer počítači, stejně nestíhám, tedy se omlouvám, napravit to u vás všech asi nezvládnu, ale také ti přeji hezký nový týden. i vám všem, co nakouknete děkuji.
   Obrázky a Animace

 2. Aničko, s dovolením. Jen bych to maličko upravil. Tohle není samostatný prográmek. Je to tzv. rozšíření pro webové prohlížeče. Ve Windows fungují pouze v Mozille Firefox a v Google Chrome. V jiných ne. Nechci ti brát tvé nadšení, ale také jsem toto rozšíření kdysi zkoušel, vypadalo to skvěle. Ale mně prostě vadí, že externí aplikace, která „vstupuje“ zvenku má takový přístup do mého PC.
  Určitě ti nechci radit, přestat používat tuto aplikaci. Jen já mám na to jiný názor, toť vše.

  1. Samozřejmě, kdo má co chránit, nechť si to chrání a to pečlivě, dnes jsou tací machři, co projdou několika hesly, riziko je vždy a při všem, já osobně bych si nikdy počítačové bankovnictví nezřídila, takže mě nic nehrozí, a na to i upozorňuji,zprávy dobře přeložené, jinde musím tvrdě zaplatit, počítač zásadně nepropojuji s ostatními svými záležitostmi, jako je třeba telefon, GPS, kdo má co tajit, ten se musí bát i bouřky Pavle a když někdo zřizuje třeba nějaké bezpečnostní zařízení vystavuje se takovému riziku, rozsáhlé SÍTĚ, ŽE SI TO ANI NEUMÍ PŘEDSTAVIT ? Díky za ostatní, kdo by to třeba u mě nevzali v úvahu. Mozillu nepoužívám, tedy nevím, jinak mě to funguje všude a je to jak říkáš jen takové vylepšeníčko, a z nás starších si ty obavy asi nikdo nebude připouštět, neb těžko budeme mít „zlaté spoje“ v počítačích, z důchodů si to asi těžko pořídíme. Cha chá, jak říká Hurvajs.

   1. Na síti jsou ještě lidé co nemají ani antivirák a anonymně roznášejí kde co. tak ty já považuji za nebezpečnější, neumíš si představit co to stojí, když to sama neumím zlikvidovat. Když ti něco aktualizují, třeba Windows, tak ti tam lezou alespoň jednou týdně, ty jim dobrovolně a bez mučení dáváš heslo, ani o tom nevíš, a to mám u nich ještě zřízené koště, které vše uklízí, takže občas vyklidí i ty pasti s těmi viry, samozřejmě vyhodí to i s těmi programy, co za čas postrádám, a divím se proč to leze jako šnek ? Můj muž si uměl opravit na autě naprosto všechno, ano, kdysi, dnes otevře kapotu, koukne, umyje to Arvou a zase ji zavře, věci budou čím dál složitější a lidé se budou muset naučit, myslet jednosměrně, specializovaně, nerozumět tomu ostatnímu, hlavně je chtějí naučit se bát, a já chci Pavle, aby se nebáli.

    1. Ale to je v pořádku. Já také nechci, aby se báli. Jen jsem řekl svůj názor. Zmínila jsi aktualizace Windows, že ti tam stejně vlezou. Možná to bude trošku generační, nemyslím to ve zlém, nenechávám si stahovat a instalovat aktualizace automaticky. Vždy se nejdříve podívám, co je k dispozici a sám se rozhodnu, kterou nainstaluji a kterou třeba vůbec nepotřebuji. Ale nechci tu rozvádět úplně jiné téma. Máš ráda upřímnost a ne jenom pochlebovačství, proto jsem napsal svůj komentář. Mám rozdílný názor. Netvrdím však, že je lepší a správný. Jen jiný. Nic víc. 🙂

     1. Máš pravdu, hodně to cítím, že mě lidé berou jako nějakého starého mentora, co jim káže, někdy mám pocit že mě dokonce mají plné zuby, já ale vím čím to je, píši jako paní učitelka v první A, je průšvih, (už napsat to slovo je pro mě protisrstné), já to tak záporně nikdy a v ničem nemyslím a nikoho nechci poučovat, já bych ráda jen udělala někomu trochu radosti, věci počítačových taktik, jdou již mimo nás, zaplať Bůh. Pokud někde něco nemusím, co se týká nějaké technické záležitosti na počítači, ráda to hodím na krk někomu jinému, dělám to již mnoho let, a to koleno mám stále ještě neprokoplé, párkrát mě to vypeklo, nějakou korunu to stálo, ale bůh dal Bůh vzal. Ber mě jako maminku, nebo babičku, pro nás je to věc pod jejíž povrch se nedíváme, stačí že funguje, jsem ráda že to tady řešíme, je mnoho lidí kteří za to třeba budou vděční, já také chodím někdy na témata o počítačích, když si s něčím nevím rady, většinou však ti mladí mluví pro mě mimozemsky, ty mně to alespoň povíš po lopatě, a já ti rozumím.

 3. Jak je možné, že o takovém prográmku nevím? Díky, že jsi se s námi podělila o novinku, která je novinkou pro mě, zkusím.

 4. Kikou ma chère Anna

  je passe te souhaiter un excellent Samedi

  ainsi que un

  le soleil est présent mais assez frais

  mes

  tendresse en compagnie de l’âne de ma Mel ( Titane ) chérie
  pliéeeeee

  calinous de mes animaux adorés

  martine

  merci pour c’est mises en garde de internet
  je reviens plus tard pour ton autre article ai eu soucis asthme
  bisous

 5. Aničko, ty mi dáváš. Mám práce jak na kostele, ale stojí mi vaření, stojí mi úklid a já mám nos přilepený na obrazovku a dívám se na videa. Skvělý výběr, moc jsem se pobavila. 😀

  1. Také sem vletím, něco rychle sesmolím, a už jsem pryč, V předjarní pracovní horečce, nemám čas cokoliv číst, natož psát, je mě to sice líto ale člověk nemůže mít všechno, a dělat několik věcí najednou to mně již nejde. užij si hezky neděli, hlavně si krásně odpočiň. Anna
   Ještě jsem se chtěla zeptat ? Klikla jsi si na odkaz ? funguje ti to ?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s