Jakého budeme mít ?

To je otázka, již jste o tom přemýšleli, že je to tentokrát na nás, dokonce máme jakousi možnost návrhu, aby člověk který nás bude vést, byl i vzorem. Jednoduše nám to hodili na krk proto, aby bylo posléze možné říkat, co jste chtěli to jste zvolili a my opravdu tentokrát tu možnost budeme mít. Já osobně považuji za důležitější kdo je starostou v mé obci, v mém městě, jednání na vysoké úrovni, je jen zástupný manévr, moc skoro žádná. Tedy by to měl být někdo za koho bychom se nemuseli stydět, a koho bychom si mohli vážit. Co by nám to nesvěřili, vždyť my většinou nejdeme volit, ani ty co nás opravdu zastupují, co o nás rozhodují. Dívám se a přemýšlím o těch co jsou nám nenápadně podsouváni k úvaze, toho kdo se mě jako člověk líbí tam nevidím i když již jednou o něm byla řeč, v minulosti, kdy ještě církev nebyla profanována za svou údajnou hamižnost, za to že chce co jí patří, a tehdá o tomto slušném, vzdělaném, inteligentním, reprezentativním člověku, byla tam někde, na pozadí věcí vedena řeč. Byla bych ráda kdyby se o něm v souvislosti s volbou presidenta opět začalo mluvit.

odkaz : http://knihy.abz.cz/obchod/autor-halik-tomas-halik
odkaz : http://www.halik.cz/aktuality.php
odkaz : http://cs.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Hal%C3%ADk

4 komentáře: „Jakého budeme mít ?

 1. Kikou mon amie Anna

  mon ptit passage pour te souhaiter un bon Samedi,
  et pour les ami(es) qui partent bonne semaine de Carnaval

  gros poutoux de Laika et miaouuuu de Moustique 🙂

  bisous tendresse

  j’esp§re qui’il y a moins de neige et que avions et trains recirculent

 2. Popravdě se té volby dost děsím. Není prý tam určený žádný limit počtu voličů, půjde-li jich 10 a shodnou se, je vymalováno. Takže si myslím, že bychom to určitě neměli bojkotovat a vybrat pro nás to nejmenší zlo.

 3. Jó, tak tento pán by byl kandidát na presidenta jak dělaný. Je nesmírně inteligentní, ve světě známý a uznávaný, má díky své víře zaručené morální zásady a řekněme si to otevřeně, je to fešák. Přečetla jsem pár jeho knížek, pravda chvílemi se mi zdálo, že bych potřebovala v ruce slovník, ale mám jeho myšlenky ráda a vážím si ho jako člověka. Jestli bude kandidovat, má můj hlas.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s