Udělat díru do světa

Tak to je jistě sen mnoha plagiát tvořitelů kteří svými úžasnými činy matou hlavy mnoha lidí a jsou se svou prací nadmíru spokojeni. Marně vymýšlím nadávku kterou bych v tomto smyslu použila, proč už někdo kruci pixel no caps lock black hols,  nevymyslí nějaký system, filmů, dokumentů, videí, vědeckých teorií, o kterých by člověk běžný, mohl říci tak to je konečně solidní a důvěryhodný zdroj vědomostí. Já už přestávám věřit i kdysi tak solidním institucím, jako byla Wikipedia, kde ani zdaleka neseženete informace které potřebujete. když začínala počítačová éra, dalo se koupit mnoho encyklopedií, které dnes nefungují, nejsou aktualizovány, přesto, že stály značné prostředky, Já bych vymyslela něco jako kuličku, krychličku, nebo třeba kozu s rohama, no zkrátka značku, která by jasně a zřetelně označila důvěryhodnou informaci.
Dám vám sem několik věcí o kterých si myslím své i když jsou zajímavé, důvěru v pravdivost, ve mě nebudí, alespoň některé, ale doufám že se přes neděli pobavíte.

Původně jsem videa publikovala jen pro zábavu a můj původní komentář byl k tomu jak jde dnes počítačem udělat cokoliv, ale váš zájem o tematiku mě přiměl k tomu, abych některé informace ověřila a zjistila jsem, že všechna místa na videu 1 a 2 skutečně existují, a samozřejmě i o Andělském vodopádu nemám pochybnosti.

O TÉTO DÍŘE DO SVĚTA, TAKÉ NEMÁM POCHYBNOSTI, JE NA MAPĚ je to RUSKO MIRNYJ a další mapa dosvědčuje existenci dalších děr a to v Kanadě Diavik.

Tak tato díra do světa je nádherná a  je zaručeně pravá, to je odpověď pro Jarku, Salto Ángel, tato nádherná místa se nacházejí ve Venezule, na náhorní plošině Auyantepui, na kterou spadne 7000 mm vody za rok, řeka která tvoří Andělský vodopád, nejvyšší na světě 979 m. , se jmenuje Churůn, tedy alespoň kotel řeky kam vodopád dopadá. Pohled na něj mám moc ráda a tak ho sem ještě dám.


A tento dokument je také velice zajímavý.

Je nutná  debata, prosím debatujte se mnou, jsme tak šťastná,
když to děláte. to říká i můj přítel Antonio, nic na světě není krizové.

A že také umíme dělat odporné díry do světa,
se můžete přesvědčit na mém odkazu : https://annapos.wordpress.com/2011/08/07/zila-jsem-tam-dlouho/

odkaz    : https://annapos.wordpress.com/2011/03/07/drive-a-nyni/

27 komentářů: „Udělat díru do světa

 1. Kikou mon amie ANNA

  je te souhaite un bon mercredi sous le soleil

  gros poutoux de Laika

  non non je ne pleure pas c’est mes cils qui sont trop long

  pliééééééééé

  bisous tendresse

  martine

  **************************************************************************

  Kikou moje přítelkyně ANNA

  Přeji Vám dobrý středu pod sluncem

  velké poutoux Laika

  Ne nemám plakat, je moje řasy příliš dlouhé

  pliééééééééé

  polibky lásky

  Martine

 2. Že by se najednou objevilo tolik „děr do světa“? Ale kdoví, i pyramidy se najednou objevují po celém světě. Jednou se všechno dozvíme, až skončí veškeré lži a zůstane Pravda samotná…

  1. Škoda jen, že až se to stane, tak já tady pravděpodobně již nebudu, protože na tu věčnou pravdu se těším. Ale kdo ví ?

 3. Dobrý den, Anna, byl jsem na dovolené, a také jsem měl malou pauzu od Internetu .. chtěl nechat upřímné pozdravy můj drahý příteli, objímám Rebecca

 4. Bon début de semaine ma chère ANNA

  toujours un plaisir de venir sur ton espace

  je te fais de doux

  Tendresse

  gros poutoux de Laika

  martine te dis merci pour la vidéo chats

 5. Aničko, videa jsou úžasná, některá z nich už jsem taky viděla. Někdy je těžké uvěřit tomu, co člověk na takových prezentacích vidí, protože počítačová technika dokáže divy. Jelikož tomu však moc málo rozumím, dovedu si jen těžko představit, co všechno se dá zmanipulovat. Nejlepší je, když se člověk může přesvědčit na vlastní oči, což v těchto případech není dost dobře možné. S Wikipedií máš pravdu, ta moc informací neposkytuje, ale ráda bych věřila, že informace, co se tam vyskytují, jsou aspoň pravdivé.

 6. Ani, ta díra do světa je ale překrásná. Hrozně mi to přpomělo film, který jsem před pár dny shlédla. Film se jmenoval Sanctum. Moc krásný film. A ta díra na video též. Krásný den, krásnou noc přeje Wicka.

 7. Ta videa jsou pěkná, ale v dnešní době lze udělat jakýkoliv plagiát. Něco málo o tom vím, moje dcera vystudovala výtvarnou školu a pracuje jako počítačový grafik. Zdaleka nevěřím všemu. Zmínila jsi Wikipedii, vím jen tolik, že se na ní vyskytují někdy nehorázné bludy a blbosti. Dlouho před založením blogu jsem Wikipedii editovala. To když jsem narazila na nějakou nehoráznou lež, nebo blbost, tak jsem si s tím dala práci a za pomoci odborné literatury jsem se snažila ty bludy, které se občas vyskytly, uvést na pravou míru. A těch, kteří editují, je spousta. Takže i tam nelze všemu úplně věřit. Jako zdroj informací je dobrá, nicméně je lepší si vše ještě ověřit.

  1. Kdysi jsem si také myslela že jsou to ověřená fakta, a také jsem tam našla pár nesmyslů, čemu ale dnes můžeš věřit když i ti největší světoví potentáti plácají do rybníka s kalnou vodou. Jsem běžná tuctová babka a tak si klidně dovolím nic neověřovat a jen trochu lidi pobavit kdejakou blbostí co kde najdu, někdy k tomu třeba říci svůj názor, někdy ale člověk má potřebu se dozvědět nějaká fakta, a informací je tak moc že by se to mělo začít nějakým vhodným způsobem korigovat, jak říkám třeba nějakou malou značkou. Mám moc ráda, třeba filmy jako svého času Pán prstenu, Ale určitě bych nejela na Nový zéland s tím, že to tam přesně takové najdu, a přesto tam tou dobou začalo jezdit sta tisíce lidí, doufá že byli nadšeni i tak, člověk vlastně většinou klamán chce být.

 8. Aničko, díky za přídavek, bylo to úžasné. Z některých leteckých záběrů se mi až točila hlava, ale ty vodopády jsou nádherné. Jsou na té naší Zemi krásná místa, s čistou vodou a kypícím životem, jak v té vodě, tak na ní. To hejno vodních ptáků na konci videa, muselo být několikatisíci hlavové. 😀

 9. Přiznávám, že některé „díry“ jsem už viděla, a také nevím, co si mám o tom myslet. Oni všichni toho všude „nakecají“, někteří se jen honí za senzacemi, aby měli vyšší sledovanost, tak nevím, nevím.

  1. Těm kteří to opravdu umí, bych tu díru do světa i přála a na pěknou práci se i ráda podívám, jen by mě docela potěšilo kdyby to tam bylo napsáno tohle je hra, a tohle, vědecký poznatek.

  1. Buona sera, caro amico, è difficile, fa la traduzione automatica, a volte è difficile capire frasi più lunghe sono più chiare, allora io parto dal presupposto qualcosa. Un caro bella Domenica.

 10. No, já nevím, jestli je to nějaká senzace, nebo pravda, protože nejsem Hanzelka ani Zikmund, ani další z cestovatelů po světě. To, co jsi našla na videu, mi chodilo emailem v Power pointu, takže ty zázraky nevidím popprvé. Je to úžasný pohled. Myslíš, že to jsou výmysly a fotomontáže?

 11. Na videa se Anno, podívám až večer, teď mě čeká vařící maraton 🙂 a ještě stihnout co píší ostatní. Chtěla jsem zatím připojit nádhernou montáž, jak zpívá Elvis Presley se svojí dospělou dcerou Lisou Marií. Je to krásný a docela dojemný. Doufám, že to bude provizuschiopný odkaz: http://mail.centrum.cz/download.php?msg_id=000000002575000049a401e41f9d&idx=3&filename=Elvis.wmv

  Průvodní text:
  Elvis zemřel v roce 1977, jeho dcera Lisa Marie se narodila v roce 1966.
  # S dnešní technologii se otec a dcera setkali u společné písně.Je to
  # fantasticke! Je tezke uverit, ze se jedna o fotomontaz.
  # Když je Lisa Marie na scene, pri sekcich ve ktere hraje a zpívá je reakce
  # verejnosti, proste uzasna!
  # Sláva tomu, kdo fenomenalne tento duet ve svém pocitaci zpracoval!
  #
  # Toto digitální setkaní spojuje časová vzdálenost 40 let mezi
  # dobou každého # # umělce nebo-li: on v roce 1968 a ona v 2008.

  1. Mám to stejné jako ty Naďo, je 19 00, sedám sem na chvilku a zase letím, Je to na Centrum, s přihlášením a registrací, tak snad až bude víc času, a moc děkuji, ty jistě víš, že je to má velká láska E l v i s, tak krásnou neděli. A samozřejmě že oceňuji když někdo umí a udělá něco pěkného i když s realitou to nemá nic společného. ty to víš, já to vím, je ale mnoho lidí, kteří to nevědí, a kteří berou každou blbost jako svatou pravdu a když to dostane mě klepu si na čelo a říkám si co s tou dnešní technikou někteří lidé umí dělat, to je úžasné.

 12. Aničko, o některých těch dírách do světa jsem slyšela, ale většinu jsem na tvých videích viděla poprvé a můžu říct, že jsem jak v Jiříkově vidění. Na jednom videu bylo i hezky názorně ukázáno, jak taková díra, může v přírodě vzniknout a musím říct, že se mi ty přírodní moc líbily. Z posledního dokumentu nic nemám, jelikož krom ruštiny (a to bídně) neznám solidně žádný světový jazyk. 😀

  1. Poradím ti Jarko malou fintu, pro mnoho jazyků je to ale jako se vším něco je důvěryhodné něco ne. Otevřeš Google, tam je automatický překlad, proto ho mám jako domovskou stránku, můžeš tam překládat, od Čínštiny ke Švédšťině, snad všechno, odklikneš originál, třeba ( You Tube ) naklikněš komentáře, oni se ti přeloží, a buď se něco dozvíš a nebo také ne.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s