Neděle

Krásně si odpočiňte 
drazí přátelé bude nedělička,
neděle, neděle je od slova nedělat,
i bůh v neděli odpočíval.

Dvě nové stránky jsem sesmolila, 
obrázky krásné, naplácala na plochu 
a nikdo ani ťuk, to je dneska blbej den. 

 dividerwisteria


Zbožňuji tě

dividerwisteria

10 komentářů: „Neděle

 1. Pomalé načítání mi, zvyknutému, až tolik nevadí, vycvičený jsem ze serveru šachového, s kterým to vypadá pomalu jako „od pěti dolů“, ale sláva, že ještě server žije a hraní tam pokračuje. Tady, na blogu, jsem zaregistroval, že mi nejdou od čtvrtka odesílat komentáře, snad s výjimkou uživatelům wordpressu.. Místo odeslání se mi objeví nápis: „Vyplněný součet je nesprávný“ a mám šmytec..
  Ale z jiného soudku, kvůli dešti jsme se vrátili už dnes z kraje u Hazmburku, kam jsme vyrazili v pátek. A měl jsem štěstí, viděl jsem tam letos prvně (!) v ohradě toho pštrosa, o kterém jsem si myslel, že už ho šoupli na pekáč nebo tak podobně. Zvyk je zvyk, vyhlížím ho tam, kdykoliv jedem okolo a zas mě to potěšilo. Někdy stačí málo. Taky mě potěšilo, že žena, když už potřetí iniciativně převzala sekání trávy, nezničila sekačku při nájezdu na řetěz mezi naši pramici a stromem. Řetěz, omotaný na hřídeli sekajícího kotouče jsem docela šikovně rozmotal. Tak a je to, neděle bude navíc.

  1. Dobrou noc Břetislave.
   Tak to u mne chodí, že zase ponocuji, ani prášek na spaní nezabírá, tak to u nás starších lidí chodí, že vidíme co mladší ještě nevidí, že tráva je zelenější nežli za mlada a někde běhá pštros a naopak, že v té trávě nevidíme nastražený řetěz, ani kdyby byl ve výši očí, že sedneme k šachu, tímpádem se tam nahrne mnoho a mnoho blogerů a čím je jich více, tím pomaleji se to načítá, my tady u nás máme málo propustnou kapacitu sítě, takovou malou bokovčičku, asi pro sto lidí, a lidí přibývá a internet chtějí i ti co to dříve ani neznali, telefonica do nějaké prdelky na horách nebude přece investovat, cca za dva milionky to tady udělali a ještě nežli to dělali, chtěli abychom také něco vyplázli, miliardáři zatrachtilí, takže bude hůř, jak říkáš tak ještě jednou dobrou

 2. Ano, stránka se opravdu načítá pomalu. Je to někdy k vzteku. A teď k té neděli. jdu do práce, a to proto, aby ostatní mohli v klidu nakupovat. Jak jinak, že

  1. Jsem jedna s těch co nedělají ty blbosti nové doby, v neděli odpočívám, neb si myslím, že nakupování je práce, ne zábava, tak to přežij v duševní pohodě, neb teď už máme co jsme chtěli, je to sice komoušské heslo, ale hodí se na každou dobu.

 3. ahoj, aj ja ti prajem krásny víkend!

  ďakujem za pochvalu blogu :-D. jasné, môžeme si tykať a spriateliť sa 😀
  inak, som s I 🙂

  1. Je to zvláštní a hezký pocit mluvit s někým na druhé polokouli, a ještě hezčí je že to nikomu nepřipadá záhadné a tajemné, mě ano, to že je devět hodin rozdíl v pásmech to bych ještě skousla, ale ta roční období mě matou dokonale. Pokrok je hold pokrok.
   Obrázky a citáty na profil Lidé

 4. Obrázky jsou opravdu moc krásné. ♥ Jen se Vám ty stránky strašně dlouho načítají, možná proto méně komentářů. Ale nevím, je to samozřejmě jen můj názor. I mně se Vaše stránka totiž hrozně dlouho načítá. 😦

  Děkuju za Vaše dnešní moc milá slova. Dnes jsem je potřebovala slyšet víc než kdy jindy.
  Pěkný večer. Hezký víkend, Renáta

  1. ANO JE TO NEOBVYKLÉ A TRVÁ TO JIŽ NĚKOLIK DNŮ. I mě se dlouho načítá, budu se tomu muset podívat na zoubek, něco bude v nepořádku ((( ZŘEJMĚ))) JSEM MOC RÁDA ŽE JSEM SE KONEČNĚ DOZVĚDĚLA, že někdo sdělil, co a jak u mě vidí, já po několika měsících, co mě přešoupli z W.L. sem, stále ještě nevím zda a jak mě co funguje a co je vidět a co ne ?
   Obrázky na Lide.cz

 5. Bonne fin de semaine mon amie Anna

  profitons du soleil que nous avons 🙂

  pliéeeeeee

  bisous tendresse

  gros poutoux de Laika

  ton amie martine qui fera un nouveau billet dans les 15 jours ( pas trop le temps
  et j’avoue … ni l’envie pour le moment )
  super ton billet !!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s