Ještě jsou ? 2

KRÁSNÉ SNY?
S lehkou výčitkou svědomí, se vracím domů, ne že bych někam odjela, nebo odešla. Sedím tady jako pecka a nehnu se z místa, to si jenom tak cestuji po světě a fantazíruji, protože možnosti mého těla jsou věcí minulou a mé cesty v době současné jsou virtuální a vzpomínkové,  byli by ještě úžasnější, kdyby můj počítačový svět neběžel takovým tempem a nekonaly se přeorávky všeho možného, většina mých obrázků a fotek v posledních dnech ztratila na kráse, po jedné z přeorávek, kterou páni na serverech zase vymysleli. Můj prst na tlačítku SMAZAT VŠE, SE VČERA TŘÁSL NEDOČKAVOSTÍ, máte také někdy ten nutkavý pocit že už toho bylo dost a že s tím skončíte, tak ten pocit mám od včerejšího dne, neustále mě ty vaše inovace páni admini pěkně se…, a domyslete si sami co jsem tam asi napsala, nehodlám ze svých věcí pracně získaných udělat veřejné úložiště, za tři roky mé bezplatné práce se měnilo již tolikrát, že se to nedá ani spočítat a zase je všechno jinak, věci které dlouho a pracně dělám jsou znehodnoceny, od minulé přeorávky neuplynuli ani tři měsíce a zase je vše jinak, mám toho dost!!!
Mým úmyslem na této stránce bylo, ukázat jak  jsou různá místa tady u nás, v naší zemi krásná a jak bohatě se vyrovnají těm úžasným obrázkům z celého světa.
Česko -Evropa
jak vidíte není to ono, podmínky jsou jiné a práce s tím je také jiná, copak jsem student, abych na stará kolena z toho zblbla, nebo co ???
9
To si země Česká nezaslouží, abych se musela u práce vztekat, místo tvořivé radosti.
loket 3  2008-07-21-025039-pamatky-priroda-pradniny-lide-zvirata-panorama-sport-zabava-cesky-krumlov 2  1 1
Krásné Městečko Klášterec N/ Ohří 1.) Český Krumlov 2.) Loket 3.) tak ty města za to nemohou, že mám zlost u práce, že to či ono nejde.
ŽATEC   1     CHRÁM SV. BARBORY KUTNÁ HORA 2 CHOMUTOV 1
Za mé vztekání se, nemohou ani, Žatec 1.) Chrám Sv. Barbory v Kutné Hoře 2.) ale ani Chomutov 3.)
Vztekej se jak chceš jinak to udělat nejde a Kokořín zato také nemůže, jak je možné, že nikomu nestojíme ani za to, aby nás někdo z těch Amerických chlapečků, co na naší práci vydělávají, A MOC DOBŘE, upozornil, že se zase bude něco měnit, že se zase někdo o něčem s někým dohodl a my nádenníci, že jsme jen vedlejší produkt, který se musí vytěžit !!!
kokorin 1 2 stramberk 22008-05-11-211440-priroda-telc
Kokořín                                                                                  Štrmberk                                       Telč
Původně jsem měla v úmyslu něco jiného, udělat stránku, příjemě milou o své zemi, o jejich krásách, ale amerikanizace a já hlupák starý, co si myslel že na Windows Live a posléze z toho vzniklém Word Press, začíná a končí svět.

21 komentářů: „Ještě jsou ? 2

 1. Já se také přimlouvám všemi deseti, abys pokračovala a NEMAZALA tu tvoji krásu! Vidíš, teď jsi mi nabídla fotku i Klášterce nad Ohří, s jednou její obyvatelkou jsem ležela v nemocnici na pokoji, mám tedy novou kamarádku, je jen o 3 roky mladší a moc príma. Tak pokračuj, seč ti síly stačí, však ty to zvládneš! Já mám zase teď problém, odešel mi mobil, musím si koupit jiný a taky se budu muset znovu učit s ním zacházet. I to je život, milá Aničko!

  1. Když potkáš někoho milého v nemocnici, je to vždy dar, a vše je hned lepší, moc ti to přeji a také brzké uzdravení, mobil je pro mne ještě větší nepřítel nežli počítač, tak ho za mě spacifikuj, ať tě nerozčiluje ale slouží ti.

  1. Věřte drahá Amélie, že vy můžete vše co si budete přát, o mnoha věcech si člověk myslí tak, to já nemohu, ale vy jste dokázala v životě úžasnější a krásnější věci, nežli já dokáži vůbec domyslet, a bůh vás za to odmění.

 2. Bon jeudi mon amie Anna

  Merci pour ta gentillesse, ton aide et ton soutien

  je peux revoir mon blog en entier

  bisous tendresse et gros poutoux de Laika ma louve

  ton amie Martine

  de la mon absence pouvais plus voir grand chose non plus sur les autres espaces
  bisous Anna … magifique billet et photos j’aime beaucoup

 3. Děláte hezké fotky, jen tak dál. V případě kdyby jste to nevydržela v překopávání, bych Vám ze zahraničních doporučil livejournal, nebo raději české píše.

 4. Milá Anno, jsem stejně jako ty na WordPress, překlopená z Windowslive. Za celou dobu , což už bude pomalu rok jsem na tomto webu nezaznamenala nějakou situaci či inovaci, která by mně komplikovala blogování. Nevím, jak jsi na tom s nastavováním parametrů v administraci, jestli sis něco omylem na něco neklikla, ale opravdu jinak je mi záhada, že máš problémy. Já jsem s tímto webem spokojená právě pro jeho příjemné prostředí a celkem spolehlivost (nechci to zakřiknout!). Kdybys potřebovala nějakou radu, ráda ti pomůžu! I když tvůj blog vypadfá, že se moc dobře v práci na blogu vyznáš lépe než já! Nevzdávej to, učíme se celý život, i na stará kolena a to je dobře, alespoň tak úplně nezestárnem!

  1. Milá Naďo, přesně tak, dlouho jsem nerozuměla tomu v čem se rozcházíme, (myslím administraci), já jsem stále používala Windows Live ( Writer ), ty jsi zřejmě přešla dobrovolně, dávno, užíváš jejich systém, já ne, mě upgreide-vali a vše co jsem ukládala na W. L.- staré věci ( obrázky, fotky, filmy) teď nefungují, musela bych to uložit vše znovu, na WordPress, a to neumím vůbec, a ani se mě moc nechce se to učit, ale to jsme již řešili a k ničemu to nevedlo, obě děláme totéž a přesto to nebylo totéž, psalo mě mnoho lidí z W. L., že odcházejí jinam. Něco podobného probíhalo nedávno na MySpace, protestovalo sta tisíce lidí, přišli o dva miliony blogů a nic se neděje, pouze vznikají nové „přiblblé fejsbuky „, kde jde jen o rychlý pohyb informací a reklamu a toho já se nehodlám účastnit, i když svého času mě také nachytali . Ale i tak moc děkuji, a pokud máš nějakou konkretní radu jak se to ukládá, přímo na WordPress, tak jsem a budu vděčná.

   1. Anno, já jsem skutečně hned po jejich oznámení, že končí WL a nabízí WP, překlikla tak, jak radili svým odkazem. Všechno prošlo bez problémů. Write používám někdy i dnes, ale většinou píšu přímo do aministrace. Myslím si, že žádný soukromý blog neposkytuje možnost archivace, tu si musíme dělat sami, nebo to umožňuje právě writer, který se ukládá na HDD. Už jsem dlouho nearchivovala. Nevím, jak se pohybuješ v administraci, ale máš tam mnoho možností šablon vzhledu, nastavení postranních tzv. widgwtů, ale to ty určitě umíš. Vůbec nerozumím tomu, že se ti něco s blogem děje, že se něco mění. Mně ne, jedině to, co si změním sama …

    1. Na Win. Live, je takový program na ukládání ( SkyDrive ), škoda že jsi ho zrušila, já přes něj dělám, prakticky vše, už je to zase dobré, i když systém se změnil, video v dalším článku, tedy s malými problémy jsem tam udělala, na Movie Maker, děkuji moc za snahu pomoci, jen bych se ještě zeptala, jak to máš s přihlašováním, při psaní komentářů, mám s tím velké potíže, doufám že i to se časem spraví a že se nebude už nic měnit. Přeji tobě i všem tady krásný víkend. Anna
     obrázky na profil lide.cz

     1. To jsem vůbec nevěděla, že je taková možnost ukládání :-), no prosím, co jsem se dozvěděla. Jinak, ani s přihlašováním nemám problémy …

  1. Thank you for your precious Mane long, beautiful friendship, which makes me feel sonáležitosti and love between people as distant and so close, like the two of us.
   I love you, my dear.

 5. Tohle jsou ale vážně krásné fotky, nic nemaž, Aničko!
  Především by sis smazala svou práci, své myšlenky, nápady, vzpomínky…
  S těmi štrapácemi na blogu mě to taky štve, u nás nedávno (asi dva měsice?) překopávali celý systém a nakonec z toho vznikly asi dvě skutečná zlepšení, jinak bylo všechno jen kosmetická úprava. A těch malérů bylo daleko víc, mně dodnes trvá, když si opravím chybu v článku, než se to objeví i na blogu zvenčí. Takže hrubka mi tam může trčet ještě několik hodin, přestože v administraci to mám dávno opraveno a uloženo.
  Teď jsem zas dostala nějaké upozornění, že budou měnit vnější vzhled, tak z toho mám hrůzu, nedovedu si představit, co to bude obnášet. Ale protože každá změna je téměř k horšímu, tak bojím, bojím.
  Aničko, abych se vrátila k tvému článku. Fotografie jsou skutečně nádherné. Jak od profíka! Chrám v Kutné Hoře je skutečně skvost, tenkrát páni stavitelé uměli stavět.
  (A myslím, že podobný kostel stavěl i Harry Talvace v románu Nebeský strom.)

  1. Mám celoživotní archyv Aničko, je to 7000 fotek a jsou v tom sta hodin práce s digitalizací a několik tisíc diapositivů, ty už ve svém životě nepoužiji, o analogových filmech ani nemluvím, o nocích strávených na tom, dnes je vše k ničemu, neboť, pokrok je moc rychlý, stáří také a já moc pomalá. děkuji ti z celého srdce za povzbuzení, jsi moc hodný člověk, mám tě moc ráda.

   1. 7000 fotek, to u ž je opravdu archiv. Všimla jsem si, že hodně cestuješ, nebo jsi hodně cestovala, a tvé fotografie jsou opravdu krásné, skvěle a zajímavě nafocené, myslím, že máš dobré oko a cit pro záběr na krajinu.
    Jen nic nemaž, i když tě to někdy bude štvát…

    1. To co jsem kam všude naplácala, je jedna věc a to co mám vypálené na CD, ta druhá, takže kdyby mě ten amok postihl znova, mohu začít jinde znova, ale zdá se že se to stabilizuje, některé věci už zase fungují i já jsem se zklidnila, Tobě Aničko děkuji za podporu, jedné staré babky nervní a přeji krásné pohodové dny.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s