9 komentářů: „NEVĚSTA A ŽENICH

 1. Jsem již babka stará, kostižer se mnou mává, tak dělám každou cestu na úrovni wordpressu,i Google Eartem létám skvěle, tělesně mohu do pr…., v době kdy tohle býval reál, stálo to jistě jakýs denár, ťukneme si i po páté to na vzpomínky zaváté, pokud se poměr změní, napíši další čtení. Zdraví Anna

  1. Buona sera, Milly.
   Ci sono stati a lungo in contatto, sono lieto che abbiamo trovato di nuovo.
   Saluti e Buona settimana nuova, credo che la nostra rinnovata amicizia Anna

 2. Video mi bohužel nejde spusti, zatím, na mě zírá pouze bílý obdélník bez ničeho, asi se to špatně zobrazuje…
  Ještě chci poděkovat za pěkné komentáře, taky mám ráda, když mi lidi napíšou pár slov k článku, nebo i mimo článek, ale aby to bylo něco z hlavy, nějaká myšlenka, ne jen povrchní text typu „máš hezký blog, kukni na můj“. Mám to štěstí, že jsem narazila na blogery, kteří se opravdu vyjadřují k tomu, co napíšu, sesmolím, nakreslím nebo splácám dohromady. A těch jednoduchých komentářů typu „hlásni mi plsky“ mám minimum.
  Dobře se čte u Nadi, také u Pavla nebo u TlusŤjocha. Dobré komentáře má i Berry, Žirafka nebo Lumen.
  Ještě děkuji za odkaz nejen na ty báječné fotografie, ale i na video s valčíky. Líbila se mi kompilace „valčíkových“ obrazů s hudbou.
  Mám taky spoustu odkazů, při brouzdání blogem jsem narazila na jistou dámu jménem Zara, která tvoří nádherná obrazová videa.
  Dám vám odkaz na podívání – je to písnička Lady Jane od Roling Stones, mimořádně krásně naklipovaná. Kdybyste se chtěla podívat na další její videa (má je vážně skvěle udělané), stačí kliknout na nápis Zara225, který je nad videem vlevo.
  Krásný poslech a příjemný zážitek!

  1. Bylo to video jenom den staré parodie na královskou svatbu, asi to vykopli, zkusím to tam dát znovu a budu doufat že mě nezablokují i když, většinou jsou admini rádi , že se něco pohne a nechávají to plavat. písnička je moc pěkná, evokuje můj asi tak střední věk a u nás ji krásně nazpíval Václav Neckář. I já mám moc ráda ty tvé komentáře, je to takové posezení v pohodě a pokecání si o tom co koho zajímá. Hezký nedělní večer Vendy

    1. Teď už se mi to zobrazilo – a video je kouzelné. Tomu se říká přitančit před oltář.
     Normálně nemám ráda, když se dělají šoufky v kostele, včetně potlesků, ale tohle bylo tak mile a vtipně sestavené a tak dobře secvičené, že mi to nevadilo, naopak jsem se bavila.
     Když nic jiného, tak určitě zmizela nervozita svatebčanů i hlavních postav tohoto svatebního rituálu.
     Moc pěkné video!
     K tomu předešlému – napsala jsem, že můžete najít víc videí na adrese Zara225, ale ten odkaz je na oficiálním youtube, nevěděla jsem, že se odkazy takhle pěkně zobrazují přímo v komentářích… je vidět, že wordpress má svoje výhody.

     1. Já jsem včera zkoušela co všechno to umí, zdaleka jsem nepřišla na všechny možnosti, protože se od začátku března nedostanu do Writeru a budu nucena se to tady naučit a tak to zatím jenom oťukávám. Děkuji milá Vendy, že si přijdeš popovídat a tím pádem nedělám zbytečnou práci, o tykání byla řeč několikrát, nejdříve jsem ho nabídla já tobě, potom ty mě, potom………..Tak Vendy ťukám šampaňským a vzpomínám si jak jsem ho šla ve Francii kupovat a jak jsem se při tom blamovala, ale také pobavila, jednou to sem také napíši, až na to dojde řada a budu-li ještě na živu.

     2. Vidím, že jsi opravdu cestovatelka, já byla za hranicemi asi dvakrát v životě (bohužel jsou tu finanční vlivy), ale protože nerada cestuji (myslím cestu samotnou),tak mi to tolik nevadí. I když jsou místa, která bych chtěla vidět na vlastní oči. Jsem spíš proevropský typ, nějaká Čína, Japonsko nebo Indie by mě asi nelákala, ale třeba Austrálie by se mi líbila, ale to už je zase daleko a letí se tam mnoho mnoho hodin, a tak si zapeciváluji doma.
      I když, možná, že kdybych neměla ten finanční blok, moje myšlení ohledně cestování by se třeba změnilo … 🙂
      Taky děkuji za nabídku tykání, přijímám a ťukám si virtuální sklenkou.
      Já totiž na blogu tykám absolutně všem a není v tom nějaká neúcta, je to prostě zjednodušení konverzace. Jenže na tomto blogu mi to připadalo nepatřičné, neumím vysvětlit, proč. Jo, ještě na jednom blogu dotyčnému vykám, ale on mi vyká taky, ale takovým zvláštním stylem, že je to vlastně svým způsobem tykání. (Je to na blogu Edwardova bráchy, on je takový zajímavý případ se zajímavým vyjadřováním a naprosto ulítlými články.)
      Takže, ještě jednou, Aničko, na to tykání.
      Ťuk a cink! (To jsou ty virtuální sklenice se šampáňem a bublinkami…) 🙂

      Milá Vendy.
      Jsem již babka stará, kostižer se mnou mává, tak dělám každou cestu na úrovni wordpressu,i Google Eartem létám skvěle, tělesně mohu do pr…., v době kdy tohle býval reál, stálo to jistě jakýs denár, ťukneme si i po páté to na vzpomínky zaváté, pokud se poměr změní, napíši další čtení. Zdraví Anna

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s