Počasí

Citát:  Só Riso Mail Vídeos Cómicos – Já Viram Desmoronar uma Montanha

Přemýšleli jste někdy o tom co se to na nás zase valí, počasíčko jako ze žurnálu, sluníčko není vidět  třeba  celý týden, prší a prší, příroda to je tragedie, neobvyklé jevy, tornáda v česku, to jsou  zvláštní věci které se dějí. Neptáte se sami sebe co to je a proč se to děje ?

Dáváme té přírodě a zemi pěkně zabrat, nemáte někdy pocit, že už nás lidí má dost Bojím se to  říci nahlas, to o božích mlýnech, a to o tom džbánu co se TAK DLOUHO S NÍM CHODÍ PRO VODU, AŽ SE UCHO……………………..

Ateistický  Český národ  říká, co nám ta příroda dělá, není už na  čase, říci :

Otče náš jenž jsi na nebesích, odpusť nám naše viny, jako i my odpouštíme
našim viníkům a neuveď nás v pokušení ale zbav nás všeho zlého. amen

8 komentářů: „Počasí

 1. Ty mraky jsou úžasné, až se mi nechce věřit, že takové tvary existují. Ale asi je to možné, jednou jsem viděla nádherný mrak ve tvaru hradu. Škoda, že jsem neměla foťák po ruce… ani nemám mobil s foťákem. Jen jsem na něj koukala a říkala si, že tohle už nikdy znovu neuvidím.

 2. A abych nezapomněla, dávám Vám své svolení povídku si stáhnout a vytisknout, když Vás zaujme. U pohádek pro děti to platí běžně. (Jsou docela oblíbené, ale vycházeji jenom v Rusku.)

  1. Dobrý den milá Witch.
   Dnes bylo krásné ráno, neříkejte mě dámo, jenom tak prostě Anno, to se vám lehce vidí, mám sto dvacet devět lidí, nádobí plný škopek, do texťáku vlez šotek, okna jsou jako mlha k tomu mě bolí noha, nestíhám, všechno tady, někdy si nevím rady, jsem jenom babka stará, ležím skoro na marách, pro dnes se s vámi loučí, do krámu hbitě skočí, udělá jakés jídlo, ať máme dobré bydlo.

 3. Kdybych na vlastní oči neviděla na obloze vesmírnou loď Enterprise, hůř by se mi těm mrakům věřilo. Bohužel dvojice mračných čarodějnic nade mnou přelítla taky ve chvíli, kdy foťák nebyl!

  1. Dobrý víkend ANNA

   Neděle šedé a studené … tak jsem vám přinesl trochu

   🙂

   polibky lásky

   Calinous Laika můj Louve

   Martine
   děkuji vám za nádherné video (myslím, že u mluvit česky)

   1. Nous partons quand nous sommes comme une goutte de rosée sur une matinée ensoleillée, nous sommes partis et pourtant nous sommes toujours là. Hows Anna

  2. Krásné nedělní ráno Witch.
   Já, pokud bych nebyla tak slepá, a tím pádem jsou mé oči v dalekohledu neschopné něco rozeznat, bych viděla přesně z okna kosmickou stanici, alespoň to tvrdí můj muž, já vidí rozmáznuté světýlko, ale ty mraky, tak ty jsem viděla dvakrát,někdy před třiceti roky poprvé, a všichni kdo to viděli tehdá se mnou, na to zapomněli, a loni a to jsem nafotila. Mám na vás prosbu Witch, přečetla jsem si vaše hrůzostrašné dílo,ještě teď, když si na to vzpomenu, běhá mě mráz po zádech,myslím, že by vám to vzal i Holivod ale komentář vám nenapíši, protože se k vám stejně jako k 80 % Českých blogerů, opět nedostanu, nechápu proč, gravatar nefunguje, a já si vás nestihla dát do odkazů.

   1. Milá Anno, někdy Koště trochu hůř naskakuje, protože se zrovna nacpalo víc lidí. Dá se to přinejhorším obejít přes rozcestník Potápěč.cz, což je rozcestník pro spoustu literárních blogů. Takže (website udávám i v údajích) lze googlit přímo Koště A.Š. nebo v Potápěči české lit.weblogy, jsem třetí na stránce v popularitě. Tam se klikne a jede…
    Toho Potápěče Vám podsouvám i proto, že jste dáma zvídavá, tak si možná najdete i jiné zajímavé lidi 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s